|

حواشی سلبریتی ها

ماجرای درخواست کمک بریتنی از شارون چه بود؟

بریتنی اسپیرز در سال 2007 که بدترین شرایط را به لحاظ روحی سپری می کرد، از شارون استون درخواست کمک کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شارون استون در همین اواخر اذعان کرد که بریتنی اسپیرز در سال 2007، یعنی زمانی که در اوج شرایط استرس زای زندگی خود به سر می برد، یک نامه طولانی و سوزناک به وی نوشت و از او تقاضای کمک کرد. 

شارون همچنین در این باره گفت که این نامه زمانی به دستش رسید که او نیز شرایط سختی را سپری می کرد و به لحاظ روحی در شرایطی نبود که بتواند خود را فورا به داد بریتنی برساند.

از این رو، او در یکی از نمایش های کلی کلارسون در میان عموم صحبت هایی را در این راستا با مرد در میان گذاشت و گفت:" هیچ چیزی سخت تر این نیست که یک زن موفق باشید و نتوانید امور زندگیتان را به طور مستقل به دست بگیرید و مهمتر از همه این است که نتوانید امور مالیتان را در دست باشید و اجازه دهید تا دیگران برایتان تصمیم بگیرند و امورتان را کنترل کنند. در حقیقت، این همان زمانی است که یک فرد هر چقدر هم که موفق باشد، از درون شکسته می شود و احساس پوچی می کند".

همچنین استون که بار ها در صنعت بازیگری، شکست و اتفاقات ناراحت کننده بسیاری را تجربه کرده و از چندیدن حادثه مرگبار جان سالم به در برده، خطاب به کلی کلارسون گفت که می داند کنترل اوضاع زندگی پس از گذراندن یک دوره غیر قابل تحمل، تا چه می تواند سخت و دشوار باشد. 

58c69fb793df8_58c69fb793e2e

اسپیرز همچنین، اخیرا از ساخته شدن مستند Framing که به طور کامل نحوه به شهرت رسیدن او به عنوان یک ستاره پاپ، طرز برخورد او با پاپاراتزی ها، سقوط حرفه ای او در سال2007 و درگیری های بعدی وی با حکم دادگاه در رابطه با کنترل امور مالی خود توسط پدرش را نشان می دهد، بسیار اظهار ناراحتی کرد و گفت که همین مستند باعث شد تا نظارت، کنترل، دخالت و قضاوت دیگران و به ویژه پدرش بر امور زندگی او بیشتر شود و به علاوه در یکی از پست های اینستاگرامی خود نیز، از شارون استون به عنوان " یک زن الهام بخش" که چیز های بسیاری را از او فرا گرفته، یاد کرد.

بریتنی همچنین در رابطه با این مستند ساخته شد در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " من هرگز این مستند را تماشا نکردم اما از اینکه رسانه ها یک نور بسیار روشن را در زندگی شخصی و خصوصی من انداختند تا همه از آن با خبر شوند، بسیار ناراحتم و صادقانه بگویم که این مستند و اتفاقات بعد از آن بار ها اشک مرا درآورده و هنوز هم گاهی در خلوت خودم اشک می ریزم". 

download (4)

189910_hhe2098-britney-spears

منبع: Fox News

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها