|

ریحانه پارسا به سیم آخر زد،خانوادم بمیرن هم برام مهم نیست!

ریحانه پارسا بازیگر جنجالی و پرحاشیه این روزها با انتشار استوری جدیدی اعلام کرد که دیگر خانواده اش برایش اهمیت ندارد

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا بازیگر جنجالی و پرحاشیه این روزها با انتشار استوری جدیدی اعلام کرد که دیگر خانواده اش برایش اهمیت ندارد و بمیرن هم مهم نیست.

او چندی پیش هم اعلام کرده بود که می خواهد از اولین پورن استارهای ایرانی باشد و در پیج اینستاگرام خود عکس های لخت خود را منتشر کرده بود که بعد از مدتی این عکس ها را از صفحه خود پاک کرد بدون آنکه دلیلش را بگوید.

Untitled

ریحانه پارسا از قمار و شرط بندی تا هرزگی و مستی!

ریحانه پارسا بازیگر دیروز و شاخ اینستاگرام حالا دیگر غرق در فساد است و هر چه بیشتر دست و پا می زند در منجلاب بیشتر فرو می رود. ریحانه پارسا بعد از اینکه در هفته های گذشته تصویری نیمه برهنه از بالا تنه خود منتشر کرده بود حالا در اقدامی عجیب تصاویری از شراب خواری خود در فضای مجازی منتشر کرد و در کنار آن تصویر کاملا برهنه از خود در اینستاگرام منتشر کرد.

خبرداغ:چه کسی ریحانه پارسا و دنیا جهانخت را حامله کرد؟

او که با حضور در سریال پدر به شهرت رسید و نوید که بازیگر تمام عیار را می داد در کمتر از دو سال حالا به جایی رسیده که دائم الخمر شده  عکس های از مستی و هرزگی خود را در اینستاگرام به نمایش می گذارد تا از ان طریق جوانان و نوجوانان را فریب دهد و در کنار آن برای پیچ اینستاگرامش فالوور  به دست آورد و از این طریق کسب درآمد کند.

reyparsaaaa_1616618347_1

ریحانه پارسا چهره پرحاشیه اینستاگرام در جدیدترین پست اینستاگرامی خود اعلام کرد که حامله است. او در کپشن نوشت: خدا تو را جای همه نداشته هایم بهم داده

25

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها