|

(عکس) بهاره رهنما با تیپ پلنگی در جنگل!

بهاره رهنما با تیپ پلنگی به جنگل رفت و عکسی گرفت و در اینستاگرام منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون به مناسبت روز عشق ایرانی که به سپندارمزگان عکسی از خود در حالی که لباس پلنگی پوشیده منتشر کرده است و متنی احساسی نوشت.

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون به مناسبت روز عشق ایرانی که به سپندارمزگان عکسی از خود در حالی که لباس پلنگی پوشیده منتشر کرده است و متنی احساسی نوشت.

149285_842

بهاره رهنما بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد ۱۰ آذر ماه ۱۳۵۲ در شهر اراک می باشد و ۴۴ سال سن دارد.

تحصیلات : لیسانس ادبیات فارسی، لیسانس حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی است

وی در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی دوره های بازیگری و فیلمنامه نویسی را گذراند و در سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم «افعی» به سینما راه یافت. او در همان سال با پیمان قاسم خانی آشنا شد و در سال ۱۳۷۵ با او ازدواج کرد. رهنما علاوه بر بازیگری در سینما و تلویزیون به داستان نویسی نیز مشغول است.

ازدواج مجدد : بهاره رهنما با انتشار عکسی در کانال شخصی اش در شهریور ماه ۹۶ خبر ازدواج مجدد خود را داد .

وی نوشت : یا علی گفتیم و عشق اغاز شد

حواشی بهاره رهنما

بهاره رهنما در شام ایرانی ۲ می گوید که وقتی حامله بوده ام، شکمم بزرگ شده بود و همه فکر میکردند که ۲ قلو دارم. بهاره رهنما در بخشی از مجموعه شام ایرانی ۲ به یکی از مهمانانش در حال که از خنده روده بر شده است به قولی می گوید: کوفت بگیر! لباس سفید رنگ بهاره رهنما نیز در شام ایرانی ۲، از جمله موضوعاتی است که سوژه داغی را برای کامنت زن ها در اینستاگرام ۴ میلیون فالوئریش فراهم کرده است.

پیشنهاد می شود: (ویدیو) تیپ عجیب بهاره رهنما در حال تبلیغ کلینیک زیبایی اش

بهاره رهنما در شام ایرانی ۲ می گوید که ماشاله دخترهای این روزها، سر و وضعشون نیکول کیدمن است و طرز فکرشون دختر...

127696129_429968111343493_2221887984597693221_n

او در جایی در این برنامه می گوید که در حال رانندگی با سرعت بوده در اتوبان و پلیس او را متوقف می کند و به نقل وی میپرسد که شوهر کرده ای، چرا تند رانندگی می کنی و بهاره رهنما هم در جواب می گوید که منه بیچاره در ۴۶ سال فقط ۲ بار شوهر کردم.. . البته خانم امیر جلالی هم در این برنامه، درباره گیاه خواری صحبت می کند که جنجالی هم می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها