|

(عکس) لب های غنچه شده و منشوری سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر سینما تصویری جدید و البته عجیب از خودش در اینستاگرام منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

حرکت عجیب سحرقریشی در  عکس خود حاشیه ساز شد و خیلی از علاقه مندان به سینما این تیپ و ظاهر جدید را مورد نقد قرار دادند

سحر قریشی خانم بازیگری است که شاید خیلی از بازیگران زن دیگر به نقد او پرداخته اند اما سحر قریشی بی تفاوت به روند کاری و زندگی خود ادامه می دهد.این خانم بازیگر پرحاشیه سینمای ایران که مرتب عکس های جدید از خود انتشار می دهد در آخرین عکس او شکل عجیبی از لب هایش را به نمایش گذاشته است که خیلی ها آن را منشوری می دانند.

14363_683

پیشنهاد می شود: حمله تند شهره قمر به سحر قریشی: ننگ بر هنرمند افغانی تبار!

حواشی سحر قریشی

سحر قریشی هنرپیشه سینمای ایران، متولد ششم دی ماه سال شصت و شش است. بازیگری که در تئاتر و ترجمه کتاب، ردی از او پیدا نمی کنیم و حاشیه های پر رنگ تر از متن داشته است. از جنجال پارکبان تا تراژدی مهدی طارمی و صفحه اول روزنامه ها که گاهی پر از خبرهایی درباره روابط او با سلبریتی ها می شود.

file

سحر قریشی هیچ صفحه ای را دنبال نمی کند و در بیو پروفایلش اخیر از رابطه خود با فردی که آن را ZH معرفی کرده خبر داده است. پویان مختاری نیز بیش از ۲۴۰ نفر از جمله احمد خمینی و مجید خراطها را در اینستاگرام فالو می کند اما خبری از سحر قریشی نیست.

امین فردین خبرنگار پاپاراتزی مقیم آلمان در لایو مشترک با پویان مختاری مدعی شده بود که احتمال رابطه ای بین پویان مختاری با سحر قریشی وجود دارد. اما هیچ واکنشی در این باره از سحر قریشی دیده نشد. موضوعی که بعضی ها آن را به جریان ارتباط با مهدی طارمی در قطر مرتبط دانسته و در آن قضیه نیز سحر، سکوت کرده بود. مهدی طارمی بعدا اعلام کرد که ارتباطش با سحر قریشی تمام شده و وارد رابطه جدیدی شده است.

ZWVlZgszdN2d

  • ناشناس ارسالی در

    حریف قدر باحقوق وپورسانت عالی نیازمندیم

  • مریم ارسالی در

    واقعا متاسم برای کسی که ایرانیه ولی بهش میگین افغانی تبار این برمیگرده به شخصیت وشعورولی وقتی اون ایرانیه ولی کاری میکنه که شما خوشتون نیاد وبهش میگید افغانی تبار یعنی توهین به افغان

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها