|

توضیح الهام چرخنده درباره اینکه چگونه عاشق یک روحانی شد

اظهار نظر جالب الهام چرخنده بازیگر زن مشهور ایرانی درباره اینکه چگونه عاشق همسر روحانی خود شده است.

لینک کوتاه کپی شد

همانطور که می دانید الهام چرخنده بازیگر زن مشهور و البته جنجالی که با تغییر سبک زندگی خود و باحجاب شدن در ایران به شهرت زیادی دست یافت، با یک روحانی جوان که ایشان را سید صدا می زند ازدواج نموده است.

در روزهای گذشته خبری به دروغ در خصوص نحوه آشنایی الهام چرخنده و همسرش به نقل از کانال خبر فوری منتشر شد که با واکنش تند الهام چرخنده مواجه شد.

Untitled

 

خبری که به دورغ درباره چگونه آشنایی الهام چرخنده و همسرش منتشر شد:

مردم میگن من چطور تونستم دل یک روحانی جوان را به دست بیاورم، من پیش سید کلاس خصوصی فقه داشتم، وقتی سید خسته می شد براش قهوه فرانسوی درست می کردم، گشنه می شد براش آش میاوردم، تا اینکه کارهام جواب داد عاشق شدیم و ازدواج کردیم.

سید محمد درویشی همسر الهام چرخنده کیست؟

سید محمد درویشی از روحانیون ایرانی و دارای تحصیلات حوزوی که از سه سال پیش با خانم الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون و فعال مذهبی در حوزه حجاب ازدواج کرده و اکنون ساکن کربلا می باشد. 
 

مهاجرت الهام چرخنده به عراق

الهام چرخنده گفت: بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم و این روز‌ها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست نائب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.

وی در همین راستا ادامه داد: اقامت من در شهر کربلا طولانی مدت بوده و این تصمیم هم به واسطه شغل همسرم رخ داده است، اما در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین‌ها رخ می‌دهد. امیدوارم که «امام حسین (ع)» پذیرای من در این شهر باشند.

چرخنده درباره احتمال بازگشت خود به کشور گفت: مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می‌کنم، طی این مدت بار‌ها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.

وی درباره فعالیت‌های خود در شهر کربلا خاطرنشان کرد: به اندازه توان و وسعم در این شهر عزیز به فعالیت‌های فرهنگی می‌پردازم. به هر حال هر جا فرصتی برای نوکری «امام حسین (ع)» باشد من با سر می‌روم، خوشخبتانه از وضعم در شهر کربلا و زندگی در عراق راضی هستم.

 

  • ناشناس ارسالی در

    خوش به سعادتت برای تمام مردم خصوصا جوانهای عزیزمان دعا کن خوشبخت وعاقبت بخیر شوند مثل خودت که حضرت زهراسلام الله علیها دستتان راگرفت دعاکنید در این شب شهادت این بانوی گرانقدر دست تمامی ما خصوصا جوانهای ما راهم بگیرد. إنشاءالله حسن عاقبت نصیبتان شود.

  • بهار ارسالی در

    درود بر شما خانم چرخنده عزیز😘😘😘

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها