|

مهراد جم تحت تعقیب؛ معشوقه دنیا به ایران دیپورت می شود؟

مهراد جم خواننده ایرانی که به ترکیه مهاجرت کرده تحت تعقیب قرار گرفت. احتمال دارد به ایران دیپورت شود.

لینک کوتاه کپی شد
11
مهراد جم خواننده مشهور و جنجالی ایرانی تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.
 
بهمن بابازاده خبرنگار معروف حوزه موسیقی که به عنوان منبع قابل اعتماد اخبار جنجالی و افشاگری ها شناخته می شود، اعلام کرد که مهراد جم خواننده مشهور ایرانی که چندی قبل به ترکیه مهاجرت کرد به صورت غیر قانونی از کشور خارج شده و قرارداد خود با تهیه کننده موسیقی را نقض کرده و به همین دلیل تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است.

بهمن بابازاده در کانال تلگرامی خود نوشت:

وکیل تهیه کننده «مهراد جم» از پیگیری قضایی درباره خروج غیرقانونی این خواننده از ایران در شرایطی که تحت قراداد با شرکت بوده خبر داد.

وحید ملکی همچنین اعلام کرد که او (محسن سعیدی کیا) قانونا حق استفاده از نام هنری «مهراد جم» در فعالیت هایش را ندارد.

گفتنی است بسیاری از تهیه کنندگان کنسرت در شهرستان های ایران که مجموعا عددی حدود ۱۰ میلیارد تومان را برای عقد قرارداد کنسرت شهرستان های ایران به مسئولین برگزاری و قرارداد های مهراد جم پرداخت کرده اند، مدت هاست در بلاتکلیفی اند و در پی بازپس گیری وجوه پرداختی خود هستند.

 

تهیه کننده سابق مهراد جم: کمر مرا کشستی!

هادی حسینی تهیه کننده سابق مهراد جم در یک گفت و گوی دوستانه در خصوص مهاجرت مهراد جم گفت: شما وقتی یک گلدان بگیری و از آن مراقبت کنی، بعد خشک شدن، ناراحت می شوی. من مهراد جم را مثل پسرم دوست داشتم،بعد سفر چند روز اول با من در تماس بود، من مطمئن هستم که مهراد جم خیلی زود پشیمان می شود. ما با هم مثل پدر و پسر بودیم.

هادی حسینی اظهار داشت: مهراد جم کم کم رفتارش طوری شده بود، که مشخص بود کسی در زندگی او هست و رفتارش با دوستانش تغییر کرده بود.دفتر موسیقی و وزارت فرهنگ و ارشاد خیلی با مهراد جم همکاری داشت.

مهراد جم با من قرارداد 20 ساله دارد وجای دیگری نمی تواند فعالین داشته باشد.

هادی حسینی خطاب به مهراد جم در آخرگفت: به من گفته بودی نمی گذارم خم به ابرویت بیاید، کمر من را شکستی.

واکنش تند مسعود جهانی به مهاجرت مهراد جم

مسعود جهانی در واکنش به مهاجرت مهراد جم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بی لیاقت نمک نشناس٢ ماه پیش کلا از زندگیم حذف شدی، الان ثابت کردی که درست حذف شدی، واست روزای خوبی رو نمیبینم. شما قوانین کشورمون رو شکوندی، شما دل مارو شکوندی، شما قلب هواداراتو شکوندی، زحمت همه اونایی که برات وقت و عمر و مال و جوونیشون رو گذاشتن به هدر دادی... شما دین و دنیاتو باهم فروختی، نخواستی به هیچ وجه از تصمیمت صرف نظر کنی، تموم پل هارو خراب کردی نباید میذاشتی که اینطور بشه و شد، من فردی به اسم شما تو زندگیم نخواهد بود، دیدار به قیامت"

5f900b8d15e94_5f900b8d15e96

 • طرفدارآقای جم ارسالی در

  آقای جم برگرد جای تو اینجاست ...

 • مهدی ارسالی در

  تور خدا پدرشو درارین پول مردم ایران را بالا کشید

 • ناشناس ارسالی در

  به شماها چه ربطی دره مهراد که رفته فضول ها هم هر کی میره اون ور دستگیر میکنن وقتی کاری واسه انجام نمی دین انتطار نداشته باشید بمونه

 • Amir ارسالی در

  کاش مهراد برگرده

 • مصطفی اسدی ارسالی در

  اگه مرد هستید قرارداده مهراد رو عمومی کنید تا مشخص بشه چرا رفته و مقصره فراره این بنده خدا کیه اصلا قرارداد اجباری 20 ساله.،خودش مشخص میکنه که چه ظلمی به این بچه می‌خواستید بکنید خجالت بکشید استعدادهای مملکتو فراری میدین طلب کارم هستید

 • Leila ارسالی در

  با درود
  قطعا مهرداد قلبش با شماست اما وضعیت اقتصادی مردم و گرانی ها و نا امنی ها و فشارها باعث میشود در تصمیم گیریها وضعیت جیب خود وضعیت سلامتی یا دلایل متعدد دیگه سنجیده بشود، نباید دلخور باشید یا انتظار داشته باشید، بگذارید حداقل بحران ها تمام شود قطعا بر می گردد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها