|

عمل بینی نامحسوس بازیگران زن هالیوود؛ ذهنتونو خط خطی کنین اینا قبلا این شکلی بودن!

احتمالا فکر میکنید بازیگران ایرانی زیاد عمل بینی انجام دادن اما در حالی که بازیگران هالیوود اونقدری زیاد تر انجام دادن که باورتون نمیشه!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- اصلا عالی به نظر رسیدن در بین بازیگران زن یکی از آیتم های حضور و بقا در سینما و البته از واجبات محسوب میشه، چرا که اونها با استفاده چهره خود دیده  شناخت میشن و در نهایت با استفاده از همون چهره به پرطرفدار و پولدار و تو ذهن ها ماندگار خواهند شد. همونطور که میدونید خیلی از بازیگران طی سالها فعالیت صورتشون تغییری نکرده که خب به جز عمل بینی که خیلی رایج شده، دیگر قسمت های فیسشون رو هم عمل می کنن تا جَوون و جذاب باقی بمونن.

برخی از این عمل ها غیر قابل تشخیص هستن چرا که اونقدر ها مشخص و ملموس نیستن اما در عین حال به طور کامل لمس میشه. اما بین اونها عمل رینوپلاستی کاملا مشخصه حتی اگه شخص به طبیعی ترین شکل ممکن عمل کرده باشه. در ادامه ببینیم چهره های هالیوودی و که با عمل های زیبایی بینی صورتی جالب تر پیدا کردن.

Untitled

همونطور که مشخصه کیم کارداشیان با افزایش سن نه تنها به پیری نزدیک نمیشه، بلکه چهره ای زیباتر هم پیدا میکنه که همه این ها مدیون عمل های زیبایی متعدد می باشد. 

Untitled

نیکول کیدمن به هدف زیباتر شدن هر چه بیشتر، دو بار عمل بینی انجام داده که خب در عمل زیبایی وی نوک بینی کوتاه تر و تیز تر شده و از طرفی هم پره ها کوچیک تر شده اند.

Untitled

عمل بینی ناتالی پورتمن نیز از دست عمل های نامحسوسی بوده که واقعا پزشکی زبردست داشته و به طبیعی ترین شکل بینیش رو درآورده. در این عمل بینی نوک بینی وی کوچیک تر شده است.

Untitled

کیت وینسلت بازیگر نقش رز در فیلم تایتانیک می باشد که برای بازی در این فیلم تنها کمی بینی خود را کوچیک تر کرد و میشه گفت بزرگترین عملی که انجام داده رینوپلاستی بوده و بس.

Untitled

کامرون دیاز از دست چهره هایست که به دلیل مشکلات تنفسی دو باری بینی خود را عمل کرده که خب نتیجه شد سوراخ بینی های باریک و کوچیک. به همین علت بینی او مصنوعی و کوچیک به نظر میرسید و در نهایت برای با دوم عمل کرد و کوچیک تر هم شد.

Untitled

جالبه که بدونید حتی بسیاری از مردان هالیوودی هم عمل زیبایی انجام دادن و شاید ما اصلا متوجه نشدیم که یکی از اونها تام کروز می باشد. تام کروز در  دوران نوجوانی عمل زیبایی بینی انجام داده و یه جورایی براش  شد پله ای خفن بی ورود به هالیوود. همونطور که مشخصه بینی تام کروز به شکلی عمل شده که چهرش رو طبیعی و مردونه نگه داشته. در این عمل تیغه بینی باریک و نوک بینی کوچیک تر شده.

Untitled

جالبه که زک افزان هم عمل بینی انجام داده اما وی نیز اونقدری طبیعی این حرکت رو زده که شما با دیدن تصاویری قدیمی او تنها کمی تغییر احساس می کنید.

هالیوود

رایان گالسینگ از دست چهره هایست که پیشینه زیادی تو بازیگری داره و عمل زیبایی انجام داده. همونطور که مشخصه این چهره جذابیت خاصی داره که خب بعد عمل این شکلی شده وگرنه قبلش بینی بزرگی داشت. 

6725875_802

بینی رابرت پتینسون به شدت طبیعی به نظر میاد و اصلا مشخص نیست عمل کرده. اما خب باید بگیم ایشون هم عمل زیبایی انجام داده ر حالی که پیش از عمل هم چهره ای جذاب داشت.

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی