|

استایل جدید "زیبا بروفه" و سوال به وجود آمده؛ خانوم ناخوشی داره یا فقط قصد ایجاد تنوع؟

زیبا بروفه یکی از بازیگرهای قدیمی کار و بدون حاشیه بوده تا الان که این روزها با ظاهر جدیدی که برای خودش ساخته، کابرها رو متعجب کرده.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- چیزی که در نگاه اول از آدم دیگه ای میبینیم ظاهر اون هستش، یعنی قبل از این که طرف زبون باز کنه و صحبت کنه، البته درسته که میگن سیرت خیلی مهم تر از صورته ولی خب این واقعیت غیرقابل انکار هست؛ یعنی روزانه شاید صد نفر توی خیابون از کنار ما رد بشن و ما فقط ببینیمشون چون فرصتی برای درک سیرتشون وجود نداره! یا بچه که اول به دنیا میاد، خب طبیعتا نمیتونه حرف بزنه و با نگاه کردن به اطرافش هست که از محیط درک پیدا میکنه، بنابراین میشه گفت که ما تا حدود خیلی زیادی بصری هستیم و با نگاه کردن، احساساتمون دچار تغییر میشه مثلا امکان داره به یه عکس که یه بچه ی آفریقایی داره از گرسنگی میمیره، نگاه کنیم و ناخودآگاه چشمامون پر از اشک بشه! یا بخواهیم خیلی سطحی به موضوع نگاه کنیم میتونیم به پوشش آدما اشاره کنیم؛ مثلا شما وقتی یه نفر رو می بینید که لباسی که تنش هست، رنگ مورد علاقه تون هست ناخودآگاه شاید توی تصورتون بگید به به چه آدم باسلیقه ایه!

حالا یه عالمه سلبریتی وجود داره توی دنیا که هر ساله یه عالمه جشنواره برگزار میشه که این عزیزان از استایل و لباس هاشون که از برندهای معروف و مختلف هست رونمایی کنن، توی ایران هم داره کم کم این ماجرا جا میفته که بازیگرها با پوشیدن لباس های برندهای مختلف اون ها را تبلیغ و معرفی کنن مثل لباس عروس فرشته حسینی که اگه یادتون باشه یه عالمه استوری از برندی که لباس رو دوخته بود گذاشت، پس در کل میشه گفت که ظاهر این روزا خیلی مهمه، یا در این بین یه سری از سلبریتی ها هستن که با ظاهر و استایل خاص و گاها عجیب ظاهر میشن که برای مخاطب ها سوال ایجاد میکنه که با توجه به ویدیویی که از زیبا بروفه بازیگر تلویزیون منتشر شده، غریب بودن ظاهر خانوم برای کاربرا عجیب و بحث برانگیز شده که در ادامه بیشتر راجبش میگیم.

زیبا+بروفه

زیبا بروفه بیمار شده یا تغییر استایل داده؟

بعضی وقتا یه سری از استایل ها ها رو از بعضی از بازیگرها میبینیم که خب عجیب و غریب هست ولی با توجه به شناختی که از اون بازیگر داریم، میتونیم موضوع رو هضم کنیم؛ مثلا دیگه همه به تیپ های عجیب نوید محمد زاده و زنش فرشته حسینی عادت کردن! ولی ماجرا جایی عجیب میشه که خانومی مثل زیبا بروفه که شدیدا بی حاشیه اس و اکثر مواثع پوشش و ظاهر معقولی داشته، یهو با یه استایل غریب دیده بشه که اینطور هم شده؛ یعنی به تازگی از خانم بازیگر یه کلیپی منتشر شده که با سر تراشیده و کچل در حال بیلیارد بازی کردن با پسرش هست که خب این موضوع برای کاربرا بسیار عجیب بود!

زیبا4

واکنش های کاربرا توی مجازی به این تغییر استایل متفاوت بود؛ بعضی ها اینجور تصور کردن که احتمال داره خانوم بروفه با بیماری خاصی مثل سرطان در حال دست و پنجه نرم کردن باشه، بعضی ها گفتن که خانوم بروفه احتمالا افسردگی داره به خاطره فوت همسر مرحومش و هنوز بعد این سال ها نتونسته هضمش کنه، بعضی ها هم گفتن که به نظرشون یه مادر باید خیلی معقول تر از این حرفا به نظر برسه و معتقد بودن که سر کچل ایشون اگر دلیلش بیماری نیست و برای جلب توجه و دیده شدن هست، خیلی تاسف باره! یه عده ی دیگه ای هم بودن که میگفتن زندگی شخصی این خانوم به کسی ربطی نداره میخواد سرش کچل باشه یا موهاش اندازه ی یه خرمن باشه، وقتی آسیبی به ما و زندگیمون نمیزنه پس دلیلی نداره که راجبش اظهار نظر کنیم. اما خود خانوم بروفه واکنشی به پخش شدن این فیلم نشون ندادن.

فیلم بیلیارد بازی کردن خانم بروفه با استایل عجیبش رو براتون گذاشتیم.

حواشی دیگر زیبا بروفه

زیبا بروفه که در حال حاضر 47 سال داره توی زمانی که حاشیه مد نبود این بنده خدا حواشی مختلفی رو پشت سر گذاشت، طوری که الان میشه گفت کاملا محافظه کار هست و بازیگر بی سر و صدایی محسوب میشه؛ زیبا بروفه بیشتر فعالیتش توی تلویزیون بوده و توی سریال های قشنگ و به یاد موندنی نقش آفرینی کرده مثل مجید دلبندم، پول کثیف، ریحانه و... . زیبا خانوم جزء بازیگرهایی بوده که توی سن کم یعنی 21 سالگی ازدواج کرده و آقای داماد هم پیام صابری، کارگردان سابق سینمای ایران بود، اما این ازدواج یه بمب بزرگ توی زندگی زیبا بروفه ترکوند و اون این بود که فیلم های عروسی خانوم بازیگر پخش شد و این موضوع باعث ممنوع الکاری و خونه نشینی ایشون به مدت چهار سال شد!

زیبا

اما حاشیه ی بعدی برمیگرده به زمان بارداری این بازیگر که درحال بازی توی سریال بوده که که یه بازیگر جایگزین به جای ایشون میاد و مردم از این موضوع تعجب میکنن که کارگردان این تغییر بازیگر ناگهانی رو با عنوان معجزه ی بارداری زیبا بروفه ذکر میکنه که در طول سریال رخ داده! پیام صابری هم از این موضوع عصبانی میشه و ماجرا رو کمی باز میکنه و از تصمیمشون برای بچه دار شدن میگه. زیبا بروفه و همسرش زندگی مشترک طولانی و پایداری داشتن، اما متاسفانه سال 97 پیام صابری در اثر ایست قلبی فوت شد و زیبا و پسرشون اهورا رو برای همیشه تنها گذاشت. روحش شاد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی