|

"برزو ارجمند" و عاشقانه ای پراحساس برای همسرش؛ شغل تازه خواهرش همه رو متحیر کرد!

borzou arjmand shayanews

برزو ارجمند بعد از اینکه خودش با رفتار و استوری های عجیبش جنجال بپا کرد حالا خواهرش هم تو اینستاگرام سوژه شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- برزو ارجمند جزو بازیگرانی بود که در ایران همواره پای ثابت سریال های تلویزیون بود و هر سال تقریباً دو سه سریال داشت که از صداوسیما پخش می شد. البته برزو خان تو بیشتر این آثار نقش اول نبود و همواره جزو بازیگران نقش مکمل بود.

برزو ارجمند اما به یکباره سال گذشته تصمیم عجیبی گرفت و به همراه همسرش پارمیس خانوم زند از ایران به کانادا مهاجرت کرد. البته بهانه این رفتن هم اجرای یک تئاتر تو شهرهای مختلف آمریکا بود. در واقع برزو به همراه رفیق نزدیکش احسان خان کرمی یک نمایش دونفره رو نوشتن و خودشون هم ایفای نقش داشتن توش. این نمایش و تئاتر البته برای اجرا تو ایران نبود و اونا این تئاتر رو برای روی صحنه بردن تو آمریکا و کانادا ساخته بودن. به هر روی این نمایش و تئاتر شد بهانه ای برای رفتن اونا و خانواده هاشون به کانادا....

unknown_273719538_407142817846327_6336310990030115007_n

unknown_263497820_458977372237303_8877855467782016728_n

حضور برزو ارجمند تو عروسی ساسی برنگشتنش به ایران رو تایید کرد!

ابتدا تصور می شد که برزو و خانواده اش برای همون یک اجرا رفتن کانادا و قرار وقتی اجراشون تموم شد برگردن ایران اما در عمل چنین اتفاقی رخ نداد و اونا انگار رفتن که بمونن! 

انتشار ویدیو عروسی ساسی خواننده معلوم الحال لس آنجلسی و حضور برزو ارجمند و همسرش تو جشن عروسی ساسی حسابی همه رو شگفت زده کرد. البته احسان کرمی رفیق شفیق برزو هم به همراه همسرش تو جشن عروسی ساسی حضور داشت و حدود یک هفته بعد از عروسی تو یک لایو در پاسخ به این سوال که چرا به عروسی ساسی رفتید اینطور پاسخ داد.

«در مورد اینکه چرا ما به عروسی رفتیم یک امر شخصی است. به آدم هایی که به من حمله کردند که چرا به عروسی رفتی، هیچ توضیحی لازم نمی دونم بدم که چرا رفتم عروسی. یا چرا نرفتم عروسی. یا چرا رفتم کنسرت، چرا نرفتم کنسرت. این یک امر شخصی است. این حاشیه ها از خیلی وقت پیش تلاش می شد. که برایم حاشیه بسازند.»

«بروز (برزو ارجمند) آدم بسیار کم حاشیه ایه. منم آدم کم حاشیه ای هستم. منتها به دلیل یک سری حرف ها و یک سری کوتاه نیامدن ها از بعضی از مواضع، یک کسانی بودند که می خواستند این حواشی را برای من درست کنند. حالا دنبال بهانه می گشتند. درواقع ، لازم نمی دانم توضیحی دهم. از خیلی وقت پیش تلاش می شد تا برایم حاشیه بسازند و دنبال بهانه بودند.»

f84-3

وقتی بعد برزو نوبت رسید به آبجی خانوم برزو!

برزو ارجمند بعد از اینکه از ایران رفت کاملاً با ضد انقلاب همسو شد و یه جورایی میشه گفت صفحه اینستاگرامش رو در اختیار اونا قرار داد و از هیچ گونه تلاشی برای سیاه نمایی وضع داخل ایران فروگذاری نکرد. برزو در صف اول تجمعات ضد ایرانی که تو کانادا و آمریکا برگزار می شد هم بود و کاملاً در راستای اهداف ضد انقلاب گام برمی دارد.

از برزو که بگذریم در روزهای اخیر خواهر کوچیکه برزو خان هم شد نقل محافل و فضای مجازی! بهار خانوم ارجمند که گویا ته صدایی هم دارن و البته الان نمی دونیم که ایران هستن یا اونور ویدیویی منتشر کردن و رسماً اعلام خوانندگی کرد!

unknown_81342221_842995416150733_5099815462189663648_n

عاشقانه برزو ارجمند برای همسرش

برزو ارجمند چندی پیش به مناسبت روز مادر تصویری از همسرش و استوری کرد و این روز رو به پارمیس خانوم تبریک گفت. داستان آشنایی و ازدواج برزو و پارمیس هم قصه جالبی داره که آقای بازیگ چندی پیش اون رو اینور نقل کرده بود.

من و پارمیس هم دانشکده‌ ای بودیم، پارمیس گریم و طراحی صحنه کار می‌ کرد و من هم بازی می‌ کردم و همکاری کاری بین هم داشتیم. مدتی بعد پارمیس از ایران رفت، وقتی برای یک سفر کوتاه یک ماهه به ایران برگشت، با دوستان دانشکده جمع شدیم که به دیدنش برویم.

وقتی به دیدنش رفتیم بعد از نیم ساعت خیلی فی‌ البداهه به نظرم رسید که می‌ تواند همسر مناسبی برایم باشد، پرسیدم با من ازدواج می‌کنی؟

خندید و گفت: شوخی میکنی، بعد کمی فکر کرد و گفت: آره!

photo_2023-05-15_13-05-39

شغل جذاب همسر برزو ارجمند تو ینگه دنیا

برزو ارجمند خیلی حساب شده مهاجرت کرد و حتی نگذاشت که خانومش هم تو آمریکا بیکار بمونه! البته پارمیس خانوم زند همسر برزو گریمور هستند و تو ایران همه تو خیلی از آثار سینمایی و تلویزیونی به عنوان چهره پرداز و گریمور حضور داشتند. خانوم زند تو آمریکا هم گویا به عنوان گریمور و میکاپ آرتیست فعالیت می کنند. در روزهای اخیر تصاویری از ایشون که در حال گریم شالی زمردی مجری فاکس نیوز هستند در شبکه های اجتماعی منتشر شد. البته فعالیت خانم زند تنها به همکاری با فاکس نیوز خلاصه نشده و ایشون گویا چند فیلم هالوودی هم به عنوان میکاپ آرتیست همکاری دارد.

2

1

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی