|

حرکت غریبی که "روشنک گرامی" با رفیقش زد؛ آرایش جادوگری و لباس متفاوت خانوم همرو مَحوید!

roshanak gerami shayanews

روشنک گرامی همیش هم چهرتا و هم در بازیگری خاص بوده که خب اتین خاص بودنه باعث شد تا هوادارای خاص خودش رو هم جذب کنه!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- روشنک گرامی از بازیگرای خوش فیس و جذاب ایرانیه که کارنامه کاری خوبی برای خود ساخته و هم در تلویزیون ایفای نقش داشت و هم بر روی پرده نقره ای. اما خب این روزا دیگه می بیینم که بازیگران بسیاری هستند که جعبه جادویی رو بیخیال شدن و دو دستی چسبیدن به سینما! چرا که سینما میتونه بازیگرا رو هم به طور قابل توجهی مشهور کنه و هم به اون بالا مالاا برسونه و اینکه در اخر درآمدی به شدت بالاتر داره. روشنک گرامی نیز اینچنین است که البته که این چهره سعی داشته تا از حواشی سینما به دور باشه و راه و رسم خودش رو پیش بره. روشنک گرامی از اون دسته چهره های باحالیه که بی حاله!

یعنی چی؟ یعنی خانوم بازیگر شیطنت و روحیه سوسول خودش رو داره اما خب چهره ای این مدلیه که به دلیل چشمای خمار طورش کم حال و خواب آلود دیده میشه. روشنک بانو در صفحه اینستاگرامش بیش از 1300 نفر رو فالو کرده و بیش از 300 هزار فالوور نیز درد که خب به هون دلیل کم حاشیه بودنش کمم تو این فضا دنبال کننده داره. البته که این میزان زیاده ها ولی خب در میون اهالی سینما و بانوان بازیگر که میلیونی هستند کمم به نظر میاد.

در ادامه ویدیویی از روشنک گرامی مشاهه می کنید در حالی که پیش رفیق جانش وایساده و به قول کاربران یه جورایی ایسگاشو گرفته! خب چرا؟

نقشایی که نویسنده فقط و فقط واسه روشنک گرامی می نویسه!

خب قطعا میدونید که بازیگرا چند مدلن! یعنی مثلا یه بازیگر به مانند خانوم مرجانه گلچین اصلا بهش نماید که کاراکترای جدی رو ایفا کنه و از طرفی هم چهره هایی مثل خانوم لعیا زنگنه بهشون نمیاد که نقشای طنز رو به تصویر بکشن.

دیگه هر کسی را بهر کاری ساختن دیگه! روشنک گرامی مثل دسته لعیا بانو هستش و تا به حال تو نقش خنده دار خیلی نتونسته خوب دیده بشه، اما در عوض خانوم بازیگر دهه شصتیه ما جوری کاراکترای التماس طور و عصبانی طور و معصوم طور اجتماعی رو بازی میکنن که گویی این نقش برای روشنک گرامی نوشته شده. در ادامه ویدیویی ادیت شده از طرف طرفداران این چهره رو مشاهده می کنید که گویای موارد گفته شده می باشد.

ژست و آرایش و حالت فیس عجیب روشنک گرامی

کلا روشنک گرامی از دسته بازیگرایی محسوب میشه که یکسری حرکات عجیب داره. خانوم بازیگر از ژستای غریبش تا آرایش های تعجب دار و حالت صورت جالبی که خدا بهش داده، همه و همه واسه مخاطب عجیب میاد.

این در حالیه که گاهی برخی از بازیگرا با همین مسائل میتونن خودشون رو بیشتر از بازیگری بولد کنن و به شهرت برسونن. مثلا در ادامه مشاهده می کنید تصویری از خانوم بازیگر با آرایشی تند و غلیظ که البته به نظر میرسه تست گریم بوده، حالا واسه کدوم کار خدا داند!

Untitled (1)

استایل عجیب روشنک گرامی تو محفل بازیگرا

روشنک گرامی به طور خدادادی یه جفت چشم خمار داره جوری که انگاری همیشه تازه از خواب بیدار شده و به همین دلیل هم خیلی از کاربران بر این گمان بودن که خانوم بازیگر حالا یا از قصد این حرکت رو میزنه که جذاب تر به نظر بیاد و یا خواب آلوده! روشنک گرامی سن و سال کمی نداره و در آستانه ورود به چهل سالگیه اما چون بیبی فِیسه کمتر از این حرفا بهش میخوره. حالا از این ها که بگذریم و برسیم به حال حاضر روشنگ گرامی باید بگیم که خانوم خانوما به تازگی برای اکران خصوصی فیلم "کوزوو" حضور پیدا کردند که خب لباس بسیار کوتاه وی مورد توجه کاربران و عکاسان قرار گرفت. 

Untitled+(2) (1)

این روزا خیلی از خانوما در این عرصه هستند که دیگه انگاری براشون خیلی موارد مهم نیست و هر طوررر که بخوان و دلشون بچسه لباس میپوشن و خیلی راحت در مراسمات حاضر میشن.

از کوتاه ترین ها و جذب ها گرفته تا استایل هایی اَجق وجق و عجیب! البته که آرایش های غریب و غلیظ هم فراوون شده اما روشنک خانوم گرامی اهل میکاپ تند و تیز نیست چون اینجوری بهش بیشتر میاد!

اما در تصاویری که از روشنک گرامی منتشر شد این بازیگر سفید پوست تا ساق پا رو هم مشخص کردن که خب خیلی از کاربران خب این موضوع اشاره کردن که ایشون اگه رو صندلی بشینه دیگه چه اتفاقی میوفته!!

مینی اسکارف و کوتاهیه روسری هم که دیگه داره براشون عادی سازی میشه!

Untitled (3)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی