|

سلفی باحال علیرضا بیرانوند و زنش با یه شومیز سفید خیلی گرون؛ شد مدلینگ به سبک اروپا!

alireza nikbakht shayanews

علیرضا بیرانوند حالا که دیگه از حواشی نامتعارف افتاده، همراه با همسرش عکسی رو منتشر کرد که مورد توجه کاربران قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- همیشه این بازیگرا و خواننده ها و هنرمندا نیستن که با موضوعات مختلف سوژه میشن و بعد هم شهرت پیدا میکنن! چند سالی میشه که بازیکنان فوتبال نیز چه در ایران و چه تو جهان دیگه تنها تو مسائل فوتبالی نیست که بولد هستند و در حواشی و جنجالات مختلف که در بیشترشون هم پای یک خانوم در میونه، دیده میشه! مثلا یکیش علیرضا بیرانوند خودمون که میدونید تو دوران جام جهانی هم چقدر مورد توجه قرار گرفت و حاشیه ساز شد. علیرضا بیرانوند همسری دارد جذاب و فااامیل. خانوم خانوما که میشه دختر عموی علیرضا، این روزا در کنار فوتبالیست جوان لایف استایل خوبی دارد اما با کمی تا قسمتی تحمل حرف و حدیث هایی که برای علیرضا یبرانوند ساخته میشه!

علیرضا بیرانوند این روزا یه قرمز پوش پرطرفداره که در فضای مجازی فعالبت بسیاری داره. جالبیه موضوع اینجاست که یه پیج فعال خودش داره، یه پیج خانومش داره، به پیج دختر کوچولوش داره و یه پیجشم پسر سن پایینش! ظاهرا اکرم بیرانوند یا بهتره بگیم خانوم خانومای آقای بیرانوند علاقه وافری به پیج زدن دارن و ادمین همه صفحات به جز همسر جان هم خودشون هستند. اما در ادامه ابتدا با تصاویری از این زوج شروع کنیم تا ادامه ماجرا.

hashiyeh_irooni_s instagram 2023-5-8 story

سانسور عجیب اکرم بیرانوند در حالی که اصلا نامتعارف نبود!

مثلا یکی از حواشی علیرضا بیرانوند این بود که تو همون تایم جام جهانی خانومی اومد و ادعا کرد که این بازیکن ملی پوش رفته تو دایرکتش و قصد ارتباط باهاش رو داشته! خانوم خانوما با انتشار یک اسکرین شات حرف و حدیث های بسیااار  زیادی برای علیرضا بیرانوند ساخت که در نهایت باید گفت خیلیا منتظر این بودن تا طلاق بین علیرضا و همسش اکرم رو بشنون اما ظاهرا این زوج حتی ذره ای از مشکلاتشون رو نمیارن تو مجازی و هیچ صحبتی هم در این رابطه نکردند!

اکرم بیرانوند حتی برای انتشر تصاویر خود نیز به شدت محتاط عمل میکنه چرا که مثلا مدتی پیش در یک عکس خانوادگی تا به این اندازه حواسش بود که کمی مچ پاش معلومه رو با استیکر بپوشه! این در حالیه که بسیاری دیگر به مانند همسران قائدی و حیدری و ماهینی و... اصلا و ابدا به این موضوعات توجهی ندارن که هیچ، اتفاقا برای جلب توجه دست به استایل هایی غیرعرف نیز میزنند!

unknown_291060395_133538849356928_3144336003723248277_n

اما ازدواج سخت علیرضا بیرانوند و همسرش وقتی عموش آقارو قبول نمیکرده!

همونطور که گفتیم اکرم خانوم دخترعموی علیرضا بیرانوند هستش که خیلیم سخت تونستن ازدواج کنن! بیرانوند در رابطه با ازدواجش میگه: زمانی که از روستا برای رفتن به مدرسه به شهر اومده شب ها به خونه عموش میرفته و در اونجا رفته رفته به دختر عموش علاقمند میشه و زمانی که به سن 18 سالگی رسیده از پدر و مادرش میخواد که به خواستگاری دختر عموش برن و اکرم بانو رو خواستگاری کنن! اما عمویش پاسخ منفی داد.

unknown_341524784_919392572633356_2955903106691420686_n

مدلینگ اکرم بیرانوند بعد از عمل های زیبایی!

با توجه به اینکه این روزا دیگه خانومای بازیگر و خانومای فوتبالیست ها و بلاگرا و ... همه و همه شدن یه پا مدلینگ تمام عیار و تو این حوزه فعالیت دارند، اکرم بانو نیز از قافله عقب نموند و تصاویری اینچنین منتشر کرد. اکرم بیرانوند عمل زیبایی در چهره خود داشته که خب این موضوع رو به راحتی میشه با مقایسه تصاویر قبل و بعدش فهمید. همین شد که اکرم بیرانوند با انتشار تصاویر زیر به حوزه مد و فشن جوین شد!

Untitled (2)

دختر علیرضا بیرانوند ورزشکاره خفففن!

در ابتدای متن گفته شد که اکرم بیرانوند برای بچهاشم پیج باز کرده که البته این حرکت خیلی دور از انتظار نیست چرا که بسیاری از افراد رو می بینیم که با استفاده از انتشار عکس و فیلم از بچهاشون جذب فالوور دارند.

بارانا بیرانوند دختر علیرضا بیرانوند می باشد که به مانند پدر اهل ورزشه اما از نوع ژیمناستیکش! مامان جان با توجه به اینکه بارانا یه دختر شیرینه، تصاویر و ویدیوهای بسیاری ازش به اشتراک میذاره و اینبار از ورزش بارانا ویدیویی پست کرد که مورد توجه قرار گرفت.

بیوگرافی علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند متولد 30 شهریور 1371 می باشد که در خرم آباد متولد شد. علیرضا سالهاست دانشجوی لیسانس رشته تربیت بدنی دانشگاه سماست که از کارگری به دروازه بان شماره یک ایران با 194 سانتی متر قد رسید. آقای گُلر در خانواده عشایر به دنیا اومده و بزرگ شده اما در نهایت با تلاش خود به جایگاه حال حاضرش رسید!

Alireza-7-1

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی