|

مهراوه شریفی نیا یهو چه شکوفا شد؛ پاشنه بلندای شونصد سانتی خانوم زمین سولاخید!

mehrave sharifinia shayanews

مهراوه شریفی نیا بازیگر جذب ایرانیه که تازگیا در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش دارد و اینبار گریم خوشگلش در آکتور مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- مهراوه شریفی نیا از بازیگرای محبوب و شیرین میون بازیگرا می باشد که همیشه و همییییشه برای مخاطب دوست داشتنی بوده. مهراوه شریفی نیا سن و سال کمی نداره اما از بچگیش در این عرصه شگفت انگیر حضور داشته و فعال بوده. مهراوه بانو اما تنها تو یه تایمی تحصیلات مدرسش یهو غیب شد که خب اونهم مشخصه برای چی بوده اما حالا چندین ساله که مهراوه شریفی نیا رو در نقش های مختلف می بینیم که بیشتر هم تلویزیونی بودن و کمتر سینما و شبکه خانگی.

البته که مهراوه شریفی نیا رو این روزا می بینی بر روی پرده نقره ای سینما. خانوم بازیگر که در این فیلم همراه با بابا جانش حضور داره حسابی برای مخاطب جالب شده چرا که این پدر و دختر خب میتونن تو فیلم به هم  دست بزنن و با توجه به قوانین ایرانمون، این موضوعات دیده نمیشه و وقتی این مدلی پیش میاد برای بیننده خیلی باحاله! در ادامه اما ابتدا مهراوه شریفی نیا رو با گریم نقشش در سریال شبکه خانگی "آکتور" می بینم که چتریای خانوم خانوما مورد توجه کاربران قرار گرفت.

campec.ir_s instagram 2023-4-18 story

مهراوه شریفی نیا و استایلای نکته دارش!

مهراوه شریفی نیا در کل بی حاشیه هستش و سعی داره تا در هیچ موضوعی هم اظهار نظر نکنه تا چیزی هم پیش نیاد. اما گاهی تیپ و استایل های اینت بازیگر دهه شصتیمون مورد انتقاد قرار میگیره و میره تو حاشیه!

در واقع باید بگیم که مهراوه علاقه زیادی داره که رو پاهاش مانور بده و صد البته کفش های پاشنه بلند و تق تقی که زیبایی استایل خانوم رو دو چندان میکنه.

Untitled (1)

وقتی مهراوه شریفی نیا هم نامتعارف میشه تا امتیاز مرحله رو از دست نده!

مهراوه شریفی نیا هنرمندی کم حاشیه می باشد که اصلا خودش رو در هیچ یک از جنجالات عجیب غریب راه نمیده و میذاره بازیگرای دیگه در این راه پر حرف و حدیث حرکت کنند هر چند که بولد و مشهور تر از مهراوه بشن!

اما نکته ای که هست اینه که اصلا امکان نداره شما بازیگر باشید و کوچیکترین نکته ای دامن گیرتون نشه! مثلا مهراوه شریفی نیا بار ها شده که در رابطه با استایل و لباس های انتخابیش مورد توجهی عجیب قرار میگیره! چرا؟ چون استایل خانوم بازیگر غریب بوده!

مثلا در ادامه می بینید مهراوه بانو رو در حالی که پاشون رسید به خارج از کشور درجا با استایل و لباسی به شدت نامتعارف دیده شدن و نکته اینجاست خب مگه هرکی بره اونور باید تنگ بپوشه؟ و اگه نپوشه امتیاز اون مرحله رو از دست داده؟!

Untitled (2)

هنری بازیای مهراوه شریفی نیا که واقعا قشنگن!

مهراوه شریفی نیا دقیق به مانند چهره ظریفی که داره، دارای روحیه ای لطیفه که خب این موضوع رو میشه از پیجش کمی تا قسمتی فهمید چرا که هر آدمی حتی اگه بخواد خیلیم نقش بازی کنه و نخواد اونچه که هست رو نشون بده، باز از طریق تصاویری که به اشتراک میذاره میشه فهمید تقریبا چه مدل روحیه و اخلاقی داره. شخصیت هایی به مانند مهراوه بانو که خیلیم زیاد عکس میذارن و فعالیتشون تو این راه و روند زیاده، معمولا حتی اگه بخوان هم نمیتون چندان به دور از اونچه که هستند نشون بدن، دیگه چه برسه به اینکه مهراوه باشی و جذاب! نه سحر قریشی باشی و خالی بند!

در ادامه می بیند تعدادی کم از نمونه تصاویر هنری که این بازیگر خوش فیسمون گرفته و منتشر کرده. نکته جالب پستاشم اینه که در کپشن این تصاویر دلنوشته هایی زیبا مینویسه که اونها نیز به مانند خودش درجه یک هستند.

unknown_154060218_953163345513869_5418558359667481370_n

unknown_171773498_912091276244228_1243796124032167665_n

unknown_177559830_172697538056817_683221783670825941_n

استعداد اُعجوبه ای که تو خون مهراوه شریفی نیا هست؟!

مهراوه شریفی نیا استعداد شغلی که داره تو خونِش هست چرا که مادر پدر و البته خواهری بازیگر داره که به راااحتیه تمام تونسته وارد این عرصه بشه. برخی از بازیگران هستند که خب خیلی سخت و دشوار با کلی زحمت و تست میان و میشن بازیگر؛ اما برخی هم هستند به مانند مهراوه بانو که از همون بچگی مامان باباشون دستشون رو میگیرن و وارد این کار و بار میکنن! 

مهراوه شریفی نیا هنوز ازدواج نکرده اما ابتدا با دو تصویر زیبا از خانوم بازیگر در لباس عروس شروع میکینم تا ادامه ماجرا.

مهراوه+شریفی+نیا+(1)

مهراوه و شریفی نیا در عروس خیابان فرشته

مهراوه شزیفی نیا خیلی تو کارنامه کاریش آقار طنز نداره و بیشتر خانوم بازیگر رو تو کارکترای اجتماعی و جدی از نوع مثبتش دیدیم که خب جالبه. اما امسال خانوم خانوما انگاری دستی به سابقبه کارشی برده و زده تو کار طنز بازی که خب در ابتدای متن هم در رابطه باهاش صحبت هایی کردیم و با ددی جان داره ایفای نقش میکنه. این فیلم "عروس خیابان فرشته" نام دارد که مورد توجه مخاطبین قرار گرفته.

در خلاصه داستانِ این فیلم آمده است: «خانواده مهاجر درخانه‌ای قدیمی در دل خیابان فرشته زندگی می‌کنند. هر یک از اعضای خانواده از فضای این خانه، به نحوی بهره‌برداری می‌کنند. دایی خانواده پس از سال‌ها به همراه عروسش از خارج به کشور برمی‌گردد تا خانه را بفروشد و ...

Untitled.jpg444

وقتی آبجی مهراوه بعد کیلو ریزونش میشه باربیِ باربی!

اما جدا از مهراوه، ملیکا شریفی نیا نیز دختر آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا می باشد که ایشون نیز چندین ساله که بازیگری رو شغل خود قرار دادن و استعداد خوبی هم در این زمینه داره اما مهراوه محبوب تره! 

ملیکا شریفی نیا تا به اینجا تونسته 1.5 میلیون دنبال کننده رو جذب خودش کنه و مهراوه شریفی نیا 6.5 میلیون! خب قطعا صحبتی که در رابطه با این دو خواهر داشتیم رو از رو تعداد فالووراشون میشه به راحتی فهمید. 

اما همه اینها به کنار، ظاهرا تپلی بودن در این خونواده ارثی هستش و از اونجایی که آقای شریفی نیا چنین هسنتد دختراشون هم کمی تا قسمتی به پدر رفتن. اما ملیکا شریفی نیا مدتی میشه که با استفاده از رژیم غذایی صحیح و ورزش تونست 30 کیلو کم کنه و بشه باررربی! حالا این چهره با اعتماد به نفس بیشتری دیده میشه و از اونجایی که دو تا دخترا به مادرشون رفتن و خیلی زیاد علاقمند به کفش های پاشنه بلننند هستند، حالا با خیالی راحت از این آیتم در استایلش استفاده میکنه.

News-637922726644057724

کمی بیشتر از مهراوه شریفی نیا بدونیم

مهراوه شریفی نیا در 29 فروردین ماه 1360 در تهران متولد شد. او دیپلم ریاضی فیزیک دارد و مشغول تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه هنر تهران می باشد و ساز تخصصی او پیانو است.

شریفی نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی