|

سپیده خداوردی میون دوتا رفیق مدلش چه مثل الماس میدرخشه؛ تغییر وزن چه خاصش کرد

sepideh khodaverdi shayanews

سپیده خداوردی به تازگی با تغییر ظاهر و چهره ای که داره به شدت در اینستاگرام فعالتر شده و همین باعث شد تا خانم بازیگر بیش از پیش جنجالی بشه.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سپیده خداوردی از بازیگرای مشهوری محسوب میشه که با بازی در سریال "آوای باران" و البته "از یاد رفته" به شهرت رسید. سپیده خداوردی قبل از اینها هم سابقه بازیگری داشت اما خب شاید بشه گفت در مجموع از هنرمندانی که خیلی درجه یک هستند به شمار نمیاد. اما نکته جالب اینجاست که سپیده خداوردی در هر نقشی که دیده شده مثبتتتت ترین کاراکترا رو داشته و از طرفی هم نقش بانویی چادری رو داشته که این موضع خیلی با خود واقعیش تفاوت داره!

سپیده بانو از فعالین اینستاگرامه که هرچی از فعال بودنش بگیم کم گفتیم. خانوم بازیگر اصلا و ابدا اهل خونه نشینی نیست و پشت بند هممم در حال پشت و گذار و تفریح با دوستان و پسرش و یا به تنهایی هستش. این چهره که قطعا نصف زندگیش رو هم در فضای مجازی نمیاده و تعداد محدودی از رفت و آمداش رو به اشتراک میذاره، باز اینهممممه عکس به طور روزانه برای انتشار داره دیگه چه برسه به اینکه سپیده خداوردی رو بخوایم در هر لحظه از لایف استایل شلوغش ببینیم!

سپیده بانو مثلا به تازگی هم با دوستانی که طبق معمول در رکابشن تصویری رو به اشتراک گذاشت که جالب بود و تغییر ظاهر وی از کوتاهی مو گرفته تا رنگش و سبک استایلش مورد توجه کاربران قرار گرفت.

sepidehkhodaverdi_334253909_210768174955106_4487448965083420924_n

رفیق مدلی که با پست سپیده خداوردی شد نقل محفل

البته که انتشار این تصاویر و تگ دوستن همیشه در پیج چهره های مشهور باعث شده تا عزیزانی که تو عکس هستند هم به شهرت برسند و این شاید ترفندی ریز برای جلب توجه و جذب فالوور باشه. مثلا خانومی که در حال عکس گرفتنه دارنده پیج لباس  هستش و خودش یه جورایی کار مدلینگ انجامن میده. سپیده خداوردی نیز هر بار با تگ این چهر به تعداد فالوور وی یه چند هزار تایی اضافه میکنه و این میشه تبلغیی ریز اینستایی!

سپیده خداوردی بعد از تغییر وزن چه اعتماد به نفسی گرفته!

سپیده خداوردی از ظاهر جدیدش خیلی راضیه و با هر ژستی در حال نشون دادن خودشه. البته که میگن چهار دیواری اختیاری! پیج اینستاگرام هر شخص هم مختص خودش و سلیقه ای که داره هست و نیازی نیستن از کسی اجازه بگیره. حتی اگه شما فردی مشهور هم باشید باز از کاربران درخواست اومدن اجباری تو پیج رو نداری و هرکس فالو میکنه با خواست و دلخواه خودش بوده!

سپیده خداوردی اما از اونجایی که مدتی لاغر شده بود و چندان چهره و اندامی شبیه به قبلش رو نداشت، از دید کاربران هم خیلی به مانتد قبل جذاب به نظر نمیومد اما حالا دوباره این چهره رو می بینیم که با اعتماد به نفس بیشتری مقابل دوربین اینستاش قرار میگیره و عکاسی میکنه. 

sepidehkhodaverdi_334302162_516980450380610_7399911300209215941_n

نکته عجیبی که تو عکسای سپیده خداوردی و پسرش وجود داره!

سپیده خداوردی سالهاست که ازدواج کرده اما مدتی میشه که این چهره رو تنها و تنها و تنها با پسرش می بینیم و هیم رد و نشونی از آقای همسر وجود نداره! البته که این موارد میون بازیگران زیاد دیده میشه و مثلا خانوم سوگل طهماسبی با خورزو خان ازدواج کرده بس که هیچ رد و نشونی از همسرش نمیذاره و تنها ابراز میکنه که دیگه مجرد نیست و متاهله.

سپیده خداوردی به نظر میاد و بر اساس حدس و گمان کاربران طلاق گرفته اما اینکه واقعا این موضوع صحت داره یا نه شخص نیست! 

campec.ir_s instagram 2023-3-9 story

هنر سپیده خداوردی وقتی خیلییی هنرمنده

سپیده خداوردی به جز هنر بازیگری تو موسیقی و دکلمه گویی هم استعداد خوبی داره و با استاد شجران نیز کار کرده. 

ساز اصلی خداوردی پیانو می باشد اما توانایی نواختن ساز تار و تنبک را نیز دارد و چندین تجربه با استاد محمدرضا شجریان در گروه شهناز و تورهای داخلی و خارجی داشته!

سپیده خداوردی به تازگی دو ویدیو هم منتشر کرد که در حال دکلمه گویی است. صدای خانوم بازیگر در این موضوعات نیز برای کاربران بسیار دلنشین بود و با نظرات جذاب اون ها همراه شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی