|

عشوه جان سینای غووول بیابونی با جولاف شلواری دُخی طورش؛ وویی جا زنِ ایرونیشم آرایشید!

John Cena wearing skirt shayanews

جان سینا رو همه تو کشتی کج می شناسن حالا اما آقای هیکل گنده لباس زنونه پوشیده و حسابی طرفداراش و شگفت زده کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- جان سینا دوران کشتی خود را با پوشیدن پیراهن های سفارشی و شورت های گشاد گذراند و جزو کشتی گیران جذاب و دوستداشتنی بود که سالیان سال روی رینگ دل هواداراش رو بدست آورد و تونست کلی هم قهرمانی بدست بیاره اما حالا بیرون از سالن کشتی WWE ظاهر متفاوت آقای کشتی کج دار خیلی هاو متعجب کرد و یه جوایی میشه گفت باور اون هارو فو ریخت!

آقای جان سینا برای فیلم جدید خودش قبول کرده کفش پاشنه بلند، دامن کوتاه و جوراب شلواری بپوشه! این غول صد و چند کیلیویی در حال حاضر برای فیلمبرداری کمدی آینده خودش یعنی ریکی استانیکی تو ملبورن استرالیاست.

ezgif.com-webp-to-jpg (2)

اما بیایید کمی در مورد نوع پوشش آقای سینا ریزتر بشیم

اون طور که عکس های منتشر شده از جان سینا نشون میده جان جان با یک دامن کوتاه و چهارخانه سیاه و سفید، جوراب‌های ساق بلند تا بالای ران و پاشنه‌های چرمی توری دیده شد. نوع دامنی که آقای جان سینا پوشیده از نوع اسکاتلندیه و تو بلاد اونجا جزو لباس سنتی آقایون به حساب میاد و برخی آقایون اسکاتلندی تو مراسم ها دامن پوش میشن. البته ابنم براتون بگم که دامن هایی که آقایون اسکاتلندی می پوشن هم تا این اندازه کوتاه نیست و از اون طرف هیچ مردی اونم با این هیبت و هیکل غول راضی نمیشه دامن به این کوتاهی رو با جوراب شلواری شیشه ای بپوشه!

ezgif.com-webp-to-jpg (3)

وووی جان سینا آرایش هم کرده!

حضو جان سینا تو این فیلم فق به دامن پوشیدن خلاصه نشد و گویا آقای کشتی کج کار میخواد با این فیلم هر چی خاره ازش تو ذهن مخاطب ها هست رو یکجا خراب کنه! چرا که بعد از افتضاح دامن پوشی حالا عکس های تازه ای از سینا جان منتشر شده که نشون میده واسه این فیلم خودش رو مثل خانوم ها آرایش و بزک هم کرده!

ezgif.com-webp-to-jpg (5)

وقتی غول WWE شده داماد ایرونی ها

آقای جان سینا یکی دوباری ازدواج کرده اما خانم آخرشون یه دختر ایرانی همه چی تمومه به اسم شهرزاد شریعت زاده که مهندسه و ساکن کانادا شهرزاد  سال ۲۰۱۹ میلادی با جان سینا وارد رابطه شد. او متولد سال ۱۹۸۹ میلادی است و ۱۲ سال از جان سینا کوچک تر است. شهرزاد شریعت زاده در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا در رشته الکترونیک دانش آموخته شده و یکی از مهندسان صنعت الکترونیک کانادا محسوب می شود.

file

شهرزاد و جان سینا کجا و چطور عاشق هم شدن؟

گفته شده که شهرزاد شریعت زاده از کودکی فعالیت های جان سینا را دنبال می کرد و توانسته اکنون به عشق خود برسد. مراسم عروشی شهرزاد شریعت زاده با جان سینا چند ماه پیش و تو یک هوای بارونی برگزار شد.

Shay-Shariatzadeh-Photos-3

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی