|

ریحانه پارسا واسه دوزار فالوور لاغر شده عجیب!

reyhaneh parsa shayanews

ریحانه پارسا بازیگر سابق ایرانی و فعال حال حاضر اینستایی با انتشار تصاویری از خود لایف استایل عجیب و هفتصد رنگش رو نشون کاربران داد!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- ریحانه پارسا از بازیگرای سابق ایرانه که البته حالا شده بازیگر مشهور اینستاگرامی در ترکیه. این بازیگر جوان بعد از بازی تنها در دو سه تا فیلم و سریال مطرح، به سرعت خودش رو از خاک ایران دور کرد و پاشد رفت به کشور آزادیت ها؛ البته آزادیتی که ریحانه پارسا میخواست! ریحانه خانوم از اونجایی که یه دختر بیش فعال و همه چی خواه هستش تو ایران انگاری احساس خوبی نداشت که البته بعد از رفتنش هم به جایگاه خاصی نرسید. ناگفته نمونه منظور از زیاده خواهی مواردی بود که در ایران نمیتونست بهشون برسه و براش امکان پذیر نبود وگرنه مواردی مثل دکتر مهندس شدن تو ایران هم شدنی بود که ریحانه پارسا این موارد رو نمیخواست!

reyhane parsa

اهداف عجیب ریحانه پارسا واسه ترکیه رفتن؟!

ریحانه پارسا بیشتر علاقمند بوده و هست که لباس رو از تن بکَنه و یا از راه هایی مثل قمار و ارتباط بار قمار بازها پولی هنگفت و سنگین به جیب بزنه که خب به گزینه اولی رسید و تا جایی که میتونست برهنه شد اما همچنان به جای خاصی نرسید، در رابطه با گزینه دومی هم چند صباحی خیلی کوتاه پیش چهره ای کلاهبردار به نام پویان مختاری موند به امید به راه انداختن پارسا بت که خب میدونید مختاری به این راحتیا واسه کسی راه باز نمیکنه و ایجوری شد که ریحانه بانو در این حرکت نیز بی نصیب موند. 

324834135_1198950661005970_5731567951615636266_n

وقتی ریحانه پارسا میره که پول و بی حیایی رو بغل کنه!

اما بیایم به حال وروز الانه ریحانه پارسا که خب باید بگیم این دختر دهه هفتادیه ما حالا در شرایط بهتری به سر میبره و حداقل اینکه به دنبال مسائلی مثل بت و قمار نمیچرخه! ریحانه پارسا البته که هنوز هم بعد از گذشت دو سال لایف استایل درست درمونی نداره و دائم در حال تغییر مسائل مختلف تو طول زندگیشه! ولی خب کم کمش از اون احوالات مستانه و سرخوش گذشته دراومده که فکر میکرد پاشو بزاره اونور آب دیگه پول و آزادیت مورد نظر تو بغلشه!!

pooyanmokhtari_1609783199

لیلای پدری که ریحانه پارسا خیلی زود دورش انداخت!

ریحانه پارسا در سال 1397 با بازی در سریال "پدر" که خب از نقشای اصلی هم بود تونست خودش رو به دنیای بازیگری و اهالی سینما و مخاطبین معرفی کنه! برخی هستند به مانند سوگلی طهماسبی که اصلا اگه گریم شیطونی هم داشته باشند باز مخاطب منتظره تا یه جای کار دوباره مثبت بشن و اصلا تو مخیلش نمیگنجه که سوگل کاراکتری منفی ایفا کنه. از طرفی ریحانه پارسا از همون ابتدا هم ظاهر و باطنی شیطون داشت جوری که حتی در پدر چادری هم شد باز بیننده چندان به دلش ننشست و باور نکرد که این نقش به این میزان مثبت شده! ریحانه پارسا با پدر شهرت پیدا کرد اما انگاری به مانند سحر قریشی با هون اولین سریالی که ایفاتی نقش کرد و مشهور شد، سودای عجیب غیرب شدن و رسیدن به اون بالا مالاها از طریق حاشیه سازی تو مغزش بود و حالا نیز می بینید که این دو بازیگر هردو خارج از ایران به سر میبرند بدون اهداف و اعمال خاصی!!

ریحانه پارسا در طول پخش سریال پدر، در اینستاگرام تصاویر بسیاری از خود در رابطه با نقشش منتشر کرد اما طولی نکشید که بعد از اتمام آن بلافاصله همرو پاکید و مخاطب رو با ظاهر جدید و اصلیش آشنا نمود و اونجا بود که کاربر رو شاخدار کرد و جرقه ای از آینده نه چندان جالبش تو سر مخاطب زد!

او نوشت: «من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه سریال پدر هست (این رو هیچ وقت یادش نمیره) از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه‌های اخیر داره بی هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست، صرفاً توجیهی است که ریحانه هیچ شباهت (ظاهری) به لیلای دیده شده نداره!»

reyhaneh-parsa-1100x700

وقتی ریحانه پارسای منشوری هم مورد استقبال قرار نگرفت!

برای همه خانومها در طول زندگی مهمه که چاق باشن یا لاغر، در این بین خب بازیگرا براشون بیشتر تررر مهمه چرا که نصف جذابیتشون در ظاهرشونه که گاهی اصلا از نصف هم بیشتر میشه و شخص رو می بینید که بیست درصد استعداده و هشتاد درصد واسه خوشگلی مشهور شدهه! ریحانه پارسا در ایران خب بنا به محدودیت پوششی که داشت چندان اندامش مشخص نبود اما همین که پاشو گذاشت اونور همه چیز رو نمایان کرد و تا میتونست جذب فالوور داشت. اما تازگیا این بازیگر یه مدل دیگه داره خودش رو نشون میده که جالب به نظر میاد، ریحانه پارسا در حالی که به شدت اهل یاد گرفتن موارد مختلفه اینبار رفت سراغ اریال سیلک و تصویری از خود میون زمین و هوا منرش کرد که خب هم لاغری بیش از اندازش رو نشون میده و هم هنر جدید خانوم خانومارو. 

ریحانه پارسا به شدت اهل ورزش شده اما نکته اینجاست که خانوم بازیگر ظاهرا چندان علاقه ای به حجیم بودن نداره و تا جایی که میتونه داره پوست و استخون میشه!!

unknown_318788672_144165055127091_8678247763363475872_n

اینجوریاست که ریحانه پارسا خودشو لو میده! خانوم فضا چخبر؟

ریحانه پارسا بعد از رفتنش به شدت لاتی طور شده که خب ای ظاهر چندا برای خانومی به این جوانی جالب نیست و علاوه بر اون از اونجایی که زیر چشماش به شدت گود افتادگی پیدا کرده و مستانه طور صحبت میکنه، خیلی از کاربران بر این نظرند که ریحانه بانو به سمت و سوی گل کشیدن و اینجور مسائل کشیده شده است!

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی