|

ویدا جوان با این تریپ وا داده نشون داد خوووب اهل دله؛ خانم واست مدل شده فقط بگی جون!

vida javan shayanews

ویدا جوان بازیگر خوش استعداد و خوش ایرانی که این روزا در سریال تمام رخ دیده میشه، با تصاویر ژیگول خود مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- ویدا جوان یه دختر دهه شصتیه که اصلا سن و سالش بهش نمیاد و بیشتر میخوره آخرای دهه هفتاد باشه چرا که خانوم خانوما مِن جمله هنرمندای هستند که فیس بی بی و کوچولویی دارن با سن و سالی نه چندان کم! ویدا جوان سالهاست در عرصه سینما و تلویزیون ایفای نقش میکنه و فعاله اما این مدلیه که بیشتر در جعبه جادویی دیده شده و زیاد علاقه ای به پرده نقره ای نداره و یا شاید هم اونقدرا پیشنهاد کاری از اونورا نداره! میدونید که بسیاری از بازیگران از تلویزیون ابتدا کار خود را شروع میکنن و بعد میرن سراغ سینما؛ مثلا مثل الناز حبیبی و یا جواد عزتی! اما ویدا جوان انگاری بخت باهاش یار نبوده و یا خودش نخواسته خدا داند، خلاصه که همون تلویزیون دیده میشه و به تازگی هم سریال هایی به نام "سارق روح" و "تمام رخ" از خانوم خانوما پخش میشه که تو هر دو کار هم نقشاش جدی هستش و منفی!! شاید در نگاه اول به ویدا خانوم نیاد این مدلی باشه اما اگه از بینندگان این دو کار باشید متوجه میشید که اتفاقا خیلیم بهش میاد این سبکی شیطون و شررر باشه!

Vida-Javan-25

ویدا جوان بهش نمیاد ولی هم اهل دله و هم اهل دیده شدن!

ویدا جوان هیچگاه خودش رو تو حواشی و جنجالات نمیندازه و حواسش به همه چیز هست، اما خانوم بازیگر از طرفی هم نمیتونه از یه کارایی بگذره و به همین علت مورادی ازش دیده میشه .که شاید برای مخاطب جای تعجب داشته باشه.

مثلا این روزا انتشار تصاویر و ویدیو های مختلف از سوی چهره های مشهور خیلی زیاد شده و جوری شدن که اگه کسی ساده از خودش عکس بگیره از قافله عقبه! به همین جهت تصاویر مختلف و اجق وجقی دیده میشه که با ژست و استایل های متفاوت و گاهی هم عجیب هستند و همین میشه که تو اینستاگرام و مجازی اون فرد دیده میشه. ویدا جوان نیز این چنین است و تصاویری از خودش به اشتراک میذاره که قطعا خودش هم حواسش هست نکته چیه اما میذاره چون دوست داره دیده بشه. در ادامه ابتدا  استایلی از خانوم بازیگر مشاهده می کنید که در نوع خود جالب بود.

Untitled

ویدا جوان با خانوم بازیگر منفور چه جیک تو جیکه!

خب از ظاهر ویدا جوان که بگذریم و برسیم به موارد دیگه خانوم بازیگر باید بگیم که ویدا جوان یه پارنتر جذاب داشت تو سریال پژمان و اونهم بهاره رهنما بود که اون روزها در اوج پختگی دوران بازیگریش بود. تو اون سریال بهاره که خواهر پژمان جمشیدی بود حسابی با ویدا که نامزد پژمان بود کل کل داشت و یجورای به معنای واقعی خواهر شوهر بود حالا و بعد از چندین سال بهاره رهنما و ویدا جوان در جشن حافظ کنار هم قرار گرفتند و به یاد اون سریال با هم شوخی کردند.

ویدا جوان تو ای کارام صدر جدولیه خبر نداشتیم!! بابا زیباااا

این روزا میون بازیگرای خانوم شاید بشه گفت اونقدری که خوشگل بودن و عمل و آرایش مهمه و ارزش داره ، شاید استعداد و تواناییشون در این عرصه چندان مهم نباشه. این موضوع چه برای کارگردانان و انتخابشون و چه در اینستاگرام و جذب فالوور خیلی زیاد بولد شده و مهمه!

مثلا شما فکر کن یک خانوم خوشگل باشه چقدر بیشتر میتونه مخاطب رو پای اون فیلم و یا سریال بنشونه؟ از طرفی هم اون خانوم زیبا با آرایش و عمل و عکسای رنگارنگش چقدر میتونه کاربر رو جذب اینستاگرام خودش کنه و در نهایت مشهور تر و پر کار تر بشه؟

پس به قول نیکی کریمی لب و گونه های پروتزی تو سینما زیاد شده و به قول افسانه پاکرو هم خانومای خوشگل پیشنهاد کاری بیشری دارند!

ویدا جوان نیز به مانند خیلی از خانوما، به شدت اهل آرایشه و غلیظ و گاهی عجیب طور هم میکاپ میکنه! اینکه فیس ویدا بانو نچراله و یا عملی هم قضاوت با شما!

9vidajavan

unknown_243083004_374315947706189_7855575403411042583_n

مدلینگ ویدا جوان چی میگه!

علاوه بر موارد گفته شده که در تو چند سال اخیر زیاد شد، مورد دیگه ای که توسط اینستاگرام مورد توجه قرار گرفت و ترکوووووووند تبلیغات بودش که توسط کاربرای مختلف حالا چه مشهور باشن و چه غیر مشهور، انجام میشد و درآمد زایی بسیار بالایی هم داشت و داره! ویدا جوان نیز در این کار دستی بر آتش دارد و برای معرفی مدلینگ شده بود.

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی