|

بهاره رهنما با یک و نیم کیلو ژل اعتماد به سقفم رد کرد ناجور؛ پریاشون چه گل به خودی زد!

Bahareh Rahnama Paparazzi

بهاره رهنما بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون است که این روزها به خاطر کیلو کیلو ژل و تزریقی که کرده دیگه جاش تو هیچ فیلم و سریالی نیست.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- بهاره رهنما از بازیگر های قدیمی و گر طرفدار سینما و تلویزیون است که این روزها دیگه ظاهرا دور بازیگری رو خط کشیده و ترجیح میده از راه دیگه ای پول در بیاره، که خب احتمالا خودتون همی می دونید این راه دیگه بلاگری است و بهاره رهنما هم مدت هاست که کار خودش رو شروع کرده و بیشتر از این که روی صفحه تلویزیون یا پرده سینما دیده بشه عکس و فیلم های جورواجور خانوم خانوما تو اینستاگرام به چشم میاد.

این که یه سلبریتی دوست داشته باشه تغیر حرفه بده کاملا موضوع شخصیه و کسی نمیتونه بگه چرا اما در رابطه با بهاره رهنما اون چه که حسابی همه رو شوکه کرده و صداشون رو در آورده تغیرات رنگاوارنگ خانوم خانوماست که این یکی دو ماه اخیر هم با استایل جدیدیش رسما گل طلایی رو زده و شده نقل محافل. خانوم بهاره رهنما که تا چند وقت پیش و بعد از طلاقش از آقای حاجی داشت رسما به سمت کشف حجاب می رفت یهویی زد تو کار حجاب سفت و سخت البته نه از اون مدل حجاب ها که همه میشناسیم ها از یه نوع خیلی عجیب غریبش که با دو کیلو آرایش و دو تن ژل و تزریق همراه؛ در ادامه یکی دو مورد از این استایل های برگ ریزون خانوم رو میبینیم.

بهاره رهنمابهاره رهنما

بهاره رهنما سلطان دموکراسی و آزادی بیان

طبیعتا استایل های من در آوردی بهاره رهنما به مزاج خیلی از کاربران و طرفدار هاش خوش نیومده و همین هم باعث میشه که بسیاری از مردم همیشه در صحنه به صفحه خانوم هجوم ببرند و زیر پست های مختلفش کلی بد و بی راه نثارش کردن و از خجالتش در اومدند، با این حال بهاره رهنما که ادعا می کنه در صفحه اینستاگرام خانوم کاملا دموکراسی برقراره و هر گونه کامنتی هم آزاده  حتا تا به حال یک بار هم نشده که جواب طرفدار هاش رو با لحن یا برخورد بد بده، برخلاف خیلی دیگه از سلبریتی ها مثل خانوم نفیسه روشن. یعنی به عبارتی میشه این رفتار بهاره رهنما رو از بهترین ویژگی های خانوم خانوما بگیم، که تحت هیچ شرایطی به مخاطبینش بی احترامی نمیکنه و به دموکراسی ای که ازش حرف زده پایبنده.

بهاره رهنما

بهاره رهنما و فخر فروشی از نوع خانوادگیش

متاسفانه جو فضای مجازی به نحوی است که باعث شده خیلی از سلبریتی ها متهم به فخر فروشی باشند مثل فریبا نادری یا مینا مختاری همسر بهرام رادان و البته خانوم بهاره رهنما؛ اما اونچه که جالب و احتمالا دور از تصور کاربر ها بود اینه که بهاره خانوم راه جدید و متفاوتی رو برای مفر فروشی در پیش گرفتند، اونم اینه که به جای نشون دادن خونه زندگی لوکس یا سلفی گرفتن تو این سفر و اون سفر مدام از افتخارات خانوادش صحبت میکنه که مثلا داداشم پروفسوره و خواهر بهترین میکاپ آرتیسته و از این حرفا دیگه . ویدئویی که در زیر تماشا می کنید یکی از متعدد صحبت ها و فخر فروشی های خانوم خانوما درباره خانوادشه.

بهاره رهنما

بهاره رهنما و پریا جانش که گل به خودی زد حیرت انگیز!

به گزارش شایانیوز، همون طور که می دونید خانوم بهاره رهنما قبلا با آقای پیمان قاسمی خانی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج هم یک دختر به نام پریا است که اگرچه برخلاف بهاره خانوم چندان فعالیتی در فضای مجازی نداره اما با این حال هر از چند گاهی صحبت ایی در رابطه با خانوم خانوما شنیده میشه و خودش هم گاها با پست و استوری هایی که منتشر میکنه دامن میزنه به آتیش این جریان؛ مثلا چند وقت پیش پریا خانوم یه عکس عاشقانه و خیلی رمانتیک از پیمان قاسم خانی و همسر جدیدش منتشر کرد که حسابی باعث تعجب همه شد. این طور که به نظر میاد پریا خانوم رابطه خوبی با نامادری جانش داره و خیلی هم از ازدواج مجدد پدرش خوشحاله.

بهاره رهنما

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی