|

خوشگذرونی آزاده زارعی تو کویر وقتی لای کلی شن میغَلته؛ دیگه باس بپری بالیوود!

azadeh zareie shayanews

آزاده زارعی بازیگر آوای باران با عکسای گنگ بالاش اینستا رو بمبارون کرده و به تازگی سر از کویر درآورده با کلی فاز خفن و گنگ که بدجور دیدنیه!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- آزاده زارعی بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که شاید او رو به اسم نشناسین، ولی بی تردید اگه سریال پرطرفدار آوای باران رو دیده باشین با نقش باران در اون خاطره سازی زیادی کردین. میشه گفت آزاده زارعی با همین سریال تونست به شهرت کافی و وافی برسه و پس از اون با شاخ بازیش تو فضای مجازی یه حال و هوای متفاوتی از خودش رو به نمایش بذاره. آزاده زارعی این اواخر خیلی گنگش بالا رفته و به جایی رسیده که هیچ کس جلودارش نیست!

آزاده خانوم همون اوایل بازیگریش در سریال آوای باران به قدری رفت روی اَبرا و با نقش خیلی خفنی که داشت تونست کلی طرفدار ریز و درشت واسه خودش جمع کنه که حد و حصر نداشت. بعد از اون هم تا مدت زیادی اصلا به چشم نمیومد و با یک مریضی دست و پنجه نرم کرد تا اینکه مدتی قبل با ظاهری زمین تا آسمون فرق کرده از خودش رونمایی کرد و همه رو بدجوری تو شوک فرو برد.

azadeh_zareie_1621445058_2000

ژستای شوک دارِ آزاده زارعی تو دریا و میون صحرا!

آزاده زارعی چند وقتی میشه که حسابی زده تو فاز مدل شدن اونم از نوع خفنش و با ژستای عجیب و غریبش روی دیگه ای از خودش رو به نمایش گذاشت و همه رو بدجوری آتیشی کرد. او با انتشار عکسی توی کویر که خودش رو یه جورایی لای شن های اونجا مخفی کرده بود تا مبادا اگه یه روزی هم بخواد تو فیلم یا سریالی بازی کنه مانعی داشته باشه، از این سبک عکاسی استفاده کرد.

آزاده خانوم برخلاف بسیاری از بازیگران حال حاضر و قدیمی که عادت دارن سلفی از خودشون بگیرن و حاضر نیستن پول بدن واسه آتلیه، اما آزاده زارعی اتفاقا علاقه زیادی داره که پولش رو اینجور جاها خرج کنه و میشه گفت هر جایی که میره حتما باید کلی دوربین پشت سرش راه بندازه بلکه تو اینستا یکم بیشتر از بقیه سلبریتیا دیده شه! حالا میگین نه؟ فعلا این فوتو رو داشته باشین تا بریم واسه بقیه داستان...

azadeh_zareie_1604056983_1

f

e

تولد بازیِ سوپر لاکچری آزاده زارعی که شبیهشونو ندیدی!

آزاده خانوم در کنار اینکه فوق العاده علاقه داره به عنوان یک سلبریتی همه چی تموم از خودش رونمایی کنه، تمایل زیادی هم به اینکه تو هر مراسمی خیلی شیک و پیک و خاص به نظر برسه. البته که منظور ما از مراسم اون مراسمایی که شما فکر میکنین و همه بازیگرا هم توشون شرکت میکنن مثل مراسم اکران فیلم ها نیست.

چرا که آزاده خانوم رو به ندرت توی چنین مراسمایی میبینیم. اما گهگداری وقتی یه تولدی میشه یا یه همچین چیزی آنچنان خانوم خانوما به خودش میرسه و غرق در آرا ویرا میشه که دیگه واقعا باید گفت این مدلیش رو تا حالا ندیده بودیم. مثلا واسه تولد امثالش چنان خفن بازی از خودش درکرده بود که اگه نیگاش کنین قطعا شوکه میشین.

او با یه لباس فوق العاده مجلسی و سوپر لاکچری سبز آبی آنچنان فاز برداشته بود و داشت رو اَبرا سیر میکرد که انگاری خانوم از همون ابتدا مدل بوده. البته لباس ساده ولی خیلی جینگولش یه سری هم حسابی سوژه شد و خیلیا رو به نظرهای بدجور دادن وادار کرد.

azadeh_zareie_1654010498_1

azadeh_zareie_1654010498_3

t

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی