|

استایل وا داده و پاشنه بلندای زنِ سپهر حیدری وسط ورزشگاه همرو پکوند؛ ژان ژان!

aram jouyandeh shayanews

آرام جوینده همسر سپهر حیدری می باشد که هر بار برای استایلای ناجور در اینستاگرام سوژه شده و اینبار برای حضور در ورزشگاه!

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- میدونیم که این روزا شرایط کشورمون چندان نرمال نیست و جوری شده که دیگه همه اقشار جامعه به نوعی درگیر شدن مثلا مردم عادی یه جور، بازیگرا و بلاگرا هم یه جور، فوتبالیست ها نیز به دلیل بازی های جام جهانی و تداخلشون با اوضاع کشورمون هم یه جور دیگه! در این بین انگاری هیچکس در امان نمیمونه و افرادی مثل سپهر حیدری و همسرش آرام جوینده هم که کاری به کار کسی ندارن میرن تو حاشیه و حتی ممنوع الخروج میشن! بله درسته سپهر حیدری به تازگی ممنوع الخروج شده بود و حاشیه هایی هم برای همسر جانِ سپهر حیدری در میاد که البته خودش چندان بی تقصیر نیست!

حالا میپرسین چرا؟ دیگه حاشیه سازی و دیده شدن از این طریق بین فوتبالیستا به شدت زیاد و از طریق نشون دادن زناشون با استایل و موضعات مختلف میرن رو موج شهرت! سپهر حیدری هم در این حرکت از مقام داراس چرا که در ایران همسرش رو میبرد سر تمرین بازیکناش تو مدرسه فوتبال و با ظاهر نامتعارف همسرش خودشو سوژه میکرد، و یا مثلا همراه با آرام جوینده رفته بود تو زمین ورزشگاه که خب این هم از زیر ذره بین عکاسا و کاربران در نرفت و بولد شد! که این هم با خواست خود سپهر خان و آرام بانو بوده چرا که قطعا میدونستن قراره چه جنجالاتی براشون ساخته شه. در ادامه این تصاویر رو مشاهده می کنید. تا ادامه اجرا.

سپهر+حیدری

63dc0605165c571c0c9385c9a2e3a17e

آرام جوینده با فیزیک درشتش استایل میزنه ابدی و ناجور!

در ابتدای متن گفتیم آرام و سپهر خودشونم علاقمندن تا در موج سواری های حاشیه دار حضور داشته باشند و اتفاقا تلاش زیادی هم در این راه دارند و پول خووووبی ام به جیب میزنن. حالا کجا و چطور؟

خب خیلی از حواشی ساخته شده میدونید که حول و حوش خانوما همیشه ایجاد میشه و یا اگه آقایی هم میره تو جنجالات باز هم پای یک خانوم در میونه!

سپهر حیدری بابت استایل و تصاویر و حرکات همسرش خیلی زیاد الفاظ نامناسب میشنوه اما خب انگار نه انگار و کلا دیگه براش مهم نیست! آرام جوینده نیز تمام تلاشش رو داره تا در فضای مجازی لباس هایی باز و برهنه نپوشه و یا اگه چنین موردی هم باشه با استیکر سانسور میکنه اما در واقعیت چون دبی زندگی می کنند همانند اروپایی ها میچرخن!

290171_197

اینا به کنار، حالا صحبت اینجاست که شما که مثلااا قصد دارید تا در مجازی با حجاب باشید تا حرف و حدیث و مشکلی برای سپهر یا خودتون پیش نیاد پس چرا حداقل یک عکس بدون حاشیه ندارید؟ حتما باید همه تصاویر نکته دار باشن؟

مثلا آرام جوینده امکان نداره با توجه به فیزیک درشتی که داره، لباس های بسیااار جذب نپوشه چرا که نقطه ای برای جلب توجه میذاره که این اصلا جالب نیست اما جالب اینجاست با همین ترفند تا به امروز و خیلی سریع تونست به نیم میلیون دنبال کننده برسه!

aram.jouyandeh_1661866536

آرام جوینده اومد پسرشو نشون بده خودشو کرد تو چشم و چالمون!

آرام جوینده حالا از بلاگرای مشهور اینستاگرمه که چند آنلاین شاپ داره و محصولات خریداری شده از امارات رو به ایرانی ها میفروشه. اما میدونیم که بلاگرا رسم دارن برای تولید محتوا و نگه داشتن کاربرو البته افزایش فالوور بیان و از زار و زندگیشون و استایل و همسر و بچه و بیرون و کافه رفتن و خرید و .... خلاصه همممه چیشون عکس و استوری بذارن و نشون بدن بلکه مخاطب خوشش بیاد.

حالا آرام بانو کمتر این حرکات رو میزنه اما همچین کمم فعالیت نداره و در رابطه با همه مواردی که گفتیم تولید محتوا داره. مثلا مدتی پیش تصاویری همراه با پسرش گذاشت که خب بیشتر از اینکه بچه رو نشون بده خودش با ژست های عجیبش جلب توجه داشت. 

g

وقتی سپهر حیدری واسه خوشگلیای زنش فحش میخوره!

خیلیا برای زیبایی همسر سپهر حیدری نظراتی متفاوت میذارن و در اینکه آرام زن زیباییه هم شکی نیست و به نظر می رسد این جذاب بودن در در خانواده جوینده موروثی باشد. تصاویری که چندی پیش سپهر حیدری از خواهر زن های خود منتشر کرد گواه این ادعاست. اصلا همین جذابیت آرام در باعث شد که سپهر خان حیدری در نگاه اول عاشق او شود. سپهر درباره آشنایی اول با همسرش گفته بود: 

در ۲ فروردین ۱۳۹۳ در مرکز بولینگ اریکه ایرانیان همسرم که همراه خانوادشون اومده بودند رو دیدم و در یک نگاه عاشقش شدم، همانجا پیشنهاد ازدواج رو با پدرشان در میان گذاشتم و در نهایت با هم ازدواج کردیم.

 آرام+جوینده

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی