|

زرق و برق تَق تقی "زنِ سپهر حیدری" قرنیه رو پاشوند؛ کیک کوچول سِپی تو کشتی گم و گور شد!

aram jouyandeh shayanews

آرام جوینده همسر سپهر حیدری است که این روزا با تریپای خفن و اروپاییش کلی طرفدار پیدا کرده، جدیدا از تیپ پر زرق و برقش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سپهر حیدری بازیکن معروف و اَسبق تیم فوتبال پرسپولیسه که این روزا به همراه همسرش آرام جوینده داره حسابی اینستا رو میترکونه، شهرتی وَرای اون چیزی که فکر میکرد به دست آورده. سپهر حیدری چند سالیه که به امارات مهاجرت کرده و سبک زندگیش رو درست و حسابی اونوری ساخته؛ به طوری که اگه ببینینش قطعا به ذهنتون هم نمیرسه که زنِ سپهر حیدری یه روزی هم در ایران زندگی میکرده. از اونجایی که آرام خانوم حالا تبدیل شدن به یک شاخ فضای مجازی دیگه رسما یه اونور آبی شده درست و حسابی!

آرام جوینده که ثابت کرده این روزا دیگه به هیچ صراطی مستقیم نیس، با چنان آرا ویرایی تشریف آورده تو فضای مجازی که با دیدنش حسابی شوک میشین که واقعا خانوم فازت چیه. این خانوم بلاگر که حالا حسابی داره مایه تیله از سر و کولش بالا میره، یه استوری خیل جینگول منتشر کرده که فقط کفش و کیفش معلومه و با تکون دادنشون داره سعی میکنه لاکچری بودن زندگیش رو به رخ بقیه بکشه که خب حالا فک کن موفق شدی که چی واقعا؟!!!

تیپای اروپایی و خفن زنِ سپهر حیدری رسما مدلا رو چِپوند یه گوشه!

زنِ سپهر حیدری از اون دسته بلاگراییه که علاقه زیادی داره مدام بخواد دمِ چشم بیاد و اعتماد به نفسی که زیر یه عالمه عمل و تزریقات راه و بیراه به دست آورده، بکشونه تا سقف آسمون. واسه همین هم با استایلای عجیب و غریبی که باید رسما چش بسته نیگاشون کرد زده تو خط تریپ برداشتن و شده یه شاخی که دومی نداره.

آزادی او در نحوه تیپ زدن به حدی کاربران فضای مجازی رو متعجب میکنه که همه با خودشون میگن آخه برای چی واقعا باید این همه خفن بازی از خودت دَر وکنی بعدش آقاتون هم عین خیالش نباشه! ولی خب این حرفا اصلا به خرج نه آرام خانوم میره و نه همسرش سپهر حیدری و با همین فرمونی که قبلا بود داره ادامه میده!

hg

oi

وقتی آرام خانومِ سپهر حیدری تور کشتی واسه تولدش گرفته ولی با کیک بچه دو ساله!

شاید فکر کنین تمام زندگی و لوکس بازیای آرام خانوم فقط در حد همین تیپ زدنا و فاز گرفتنای بلاگر مانندشه ولی اینطور نیست. ما گفتیم که سپهر خان اصلا کاری به کار اَدا اصولای خانومش نداره، ولی خب شاید بهتره اینطور بگیم که حسابی هم ازش حمایت میکنه و چند وقت پیش هم با چنان ژانگولر بازی خانوم واسه آقاشون تولد گرفت و سپهر حیدری هم داشت از ذوق کف زمین بال بال میزد که حد و حصر داره!

حالا بیاین کلیپ تولد این خانواده رو نگاه کنین تا به اصل موضوع پی ببرین. البته اگه میون این همه کشتی بازی و خفن بودن یهو با کیک فسقلی و شمع های عجیب و خیلی نامناسب روبه رو شدین تعجب نکنین. کلا اینجا فازش همینقدر عجیب و غریبه!

d

تغییر و تحول زنِ سپهر حیدری عین قبل و بعد ستایش میمونه!

شاید فکر کنین که سپهر حیدری تو عکسایی که خانومش منتشر میکنه نبوده و کلا درگیریش با کارای خودشه، در حالی که اینطور نیست. اتفاقا برعکس؛ سپهر خان خیلی هم پای عکس گرفتنای راه و بیراه خانومشه و هر طوری که شده سعی میکنه در کنار همسرش قرار بگیره و پُز ارتباط خیلی خفنشون با همدیگه رو بده که خب تو اینستا این مدل عکس گرفتنا خیلی هم طرفدار داره.

به همین دلیل هم آرام جوینده گهگداری یه فوتوهایی با آقاشون میندازه که کنارش حسابی تغییر کرده و میشه گفت خانوم خانوما تو هر عکسی یه طور خاصیه که جای دیگه نیست. تازه شما قبلا این خانوم رو ندیدین که چیجوری بوده و حالا بعد کلی عمل و زیر و رو کردن فیسش تبدیل شده به یه آنجل بی بال!

ew

rsd

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی