|

وقتی "مینا دلشاد" بازیگر ساده ستایش با سر شیرجه زده تو سولاریوم؛ باس بِپری بالیوووود!

mina delshad shayanews

مینا دلشاد بازیگر سریال ستایش که این روزا با عکسای بترکونش زده تو فاز اروپایی و یه مدل آرتیست خفن شده، جدیدا از تیپ خارجکیش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مینا دلشاد بازیگر خوش چهره و خیلی خفن سینما و تلویزیونه که شاید او رو چندان به اسم نشناسین، ولی اگه مجموعه پرطرفدار "ستایش 3" رو دیده باشین قطعا اونی که مدام میگفت حمید آقووو رو هرگز از یاد نمیبرین. بله مینا دلشاد با بازی در این مجموعه تونست به شهرتی باورنکردنی برسه. البته ستایش اولین تجربه حرفه ای این بازیگر نبود و پیش از اون در سریال "ماه و پلنگ" به ایفای نقش پرداخته بود. مینا دلشاد اما این روزا توی فضای مجازی یه گنگ پر و پیمونیه که تابحال ندیدین!

مینا خانوم اخیرا تبدیل شده به یک مدل آرتیستی که رسما اینستا رو با فوتوهای جینگولش زیر و رو کرده. این خانوم بازیگر جدیدا یه عکسی منتشر کرده که تیپ اروپایی و فوق العاده شیکولش رو داره طوری به رخ میکشه که فقط بیا و ببین! ترکیب رنگ قرمز و مشکی تیپ مینا دلشاد در این عکس با ژست جینگولی که عکس انداخته به طوری خفن و اونور آبیه که میشه به جرات گفت واسه همینه که خانوم خانوما رو دیگه تو هیچ فیلم و سریالی نمیبینین و زده تو کار خفن بازی از راه مدل آرتیستی اونم چه جووور!

utgiu

Untitled

فیلترای رنگ و وارنگی که فیس مینا دلشاد رو یه برنزه خاکی کردن!

شاید تصور کنین فوتوهای جینگول مستون مینا دلشاد فقط و فقط به همین جا ختم میشه در حالی که اینطوری نیست و این بازیگر حسابی پیج اینستاش رو تبدیل کرده به آلبوم عکسای که باید کلی زمان بذاری تا بتونی فاز پرونی های این خانوم خوش استایل رو توش تحلیل کنی.

اما برسیم به استوری های مینا دلشاد که جوری خفن و دهه نودی پر میشن که اصلا به سن و سال خانوم نمیخوره. این بازیگر یا بهتره بگیم مدل آرتیست به شکلی فیلتر میندازه رو فیلتر که یه بار رسما تبدیل شده بود به یک خارجکیِ غرق در سولاریوم! خودتون نیگا کنین...

gu

میکاپای رنگ و لعاب دارِ مینا دلشاد که کُپ عروسک کردش!

مینا خانوم نه تنها توی تیپ زدن رودست نداره، بلکه کافیه بخواد یه فرمی به چهره اش بده و یه میکاپی پیاده کنه رو فیسش که رسما میشه از این رو به اون رو. مینا دلشاد یه بیس چهره خیلی خوب داره که باعث میشه بتونه خیلی به چشم بیاد و البته میکاپای جینگیل حسابی یبه چهره اش بشینه.

خب برای یه مدل که دوست داره مدام شیرجه بزنه تو پول و پَله چی به غیر از این میتونه یه نعمت خدادای به حساب بیاد.خب این بازیگر هم به خوبی از این موضوع کمک گرفته و با میکاپای پر و پیمون یه جوری رو اَبرا سیر میکنه که هیچ جوره پایین نخواهد آمد!

ac-image-Rh1573020901Fc

mina-delshad-6-819x1024

وقتی مینا دلشاد میزنه به دل دریا و میشه پری دریایی موزیک!

مینا دلشاد عجیب دختریه! با وجود اینکه یه دهه هفتادیه ولی چهره ای داره که اگه ببینینش قطعا میگین سنش بالاتر از اون چیزیه که فکر میکنین. مینا خانوم در کنار تموم خفن بازیایی که از خودش نشون میده نه تنها تو فضای مجازی، بلکه تو فضای حقیقی هم حسابی سعی داره خودش رو متفاوت از بقیه نشون بده و واسه همین هم با چنان تریپ های رویایی تو موزیک ویدیو خواننده ها حضور پیدا کرده که اصلا نگو و نپرس!

tr

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی