|

"نیکی کریمی" فاز چی توز موتوری وَرداشته با یکی ژیگول تر از خودش؛ بعد یاغی شاااخی شده!

niki karimi shayanews

نیکی کریمی بازیگر خوش چهره سینما و تلویزیونه که این روزابا فیس مومیایی شدش جای همه خوشگلای سینما رو پر کرده، جدیدا تریپ موتوری وَرداشته خفن!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- نیکی کریمی بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که اولین بار با بازی در فیلم "عروس" تونست به شهرتی باونکردنی برسه. درواقع بازی نیکی کریمی در همین یک فیلم کافی بود تا استعدادهای ناب او در حوزه بازیگری همه رو شگفت زده کنه و مسیر موفقیت او بیش از پیش هموار شه. نیکی کریمی در کنار بازیگری، در حوزه کارگردانی و نویسندگی هم فعالیت های زیادی رو انجام داده و به تازگی با بازی در سریال پرطرفدار "یاغی" حجت رو در حرفه اصلیش تمام کرد.

نیکی خانوم جدیدا با استایلی متفاوت از خودش رونمایی کرد که کسی ازش توقع نداشت. این بازیگر که همیشه از نشون دادن خودش در ظاهرهای عجیب و غریب دوری میکرد، این بار تریپ موتورسواری برداشته و با چنان گنگ بالایی در کنار مربی جونش عکس انداخته که توجه همه اینستابازا رو به سمت خودش جلب کرد و نشون داد که خانوم خانوما تو شاخ بازی چیزی از امثال بازیگرای حالایی که با کلی آرا ویرا ورزش های ژیگول میکنن و مدام هم از خودشون عکس منتشر میکنن، کم نداره.

gft

if

وقتی نیکی کریمی تصمیم نداره به هیچ عنوان پیر بشه!

نیکی کریمی از اون دسته بازیگراییه که همواره در سینمای ما ایرانیان به عنوان یک سلبریتی خیلی خوش چهره و جذاب به شمار میره و با وجود اینکه بالای پنجاه سال سن داره ولی همچنان با زیبایی های خدادایش کل فضای مجازی رو طرفدارای پر و پا قرص خودش کرده.

نیکی خانوم که همیشه چه تو رفتار و چه تو ظاهر سعی کرده بیش از حد سراغ میکاپ یا استایلای آنچنانی نره، این اواخر دلو زده به دریا و با یه چهره خیلی بیبی طور و جیگول تبدیل شده به ستاره تبلیغات در ایران و اینقدر توی این کلیپ شیک و پیک و خفنه که واقعا میشه گفت تو ایران سلبریتی مثل ایشون نیومده و نخواهد اومد!

trey

تیپای اونور آبی نیکی کریمی که رقیب نداره!

نیکی خانوم که همواره با تیپ و استایلای خاصش تو مراسمای خارجی حرف اول رو میزنه، به تازگی عکسی منتشر شده که او رو در یکی از فستیوال های خارجکی نشون میده و چیزی که در این سبک تریپ برداشتن بانو حرف اولو میزنه، نچرال فیس بودنشه که بی میکاپ و با میکاپ اونو خاص و محبوب نشون میده. اما این بار نه تنها میکاپ شیکو مجلسیش، بلکه نوع پارچه ای که برای لباسش انتخاب کرده بود حسابی سوژه شد و به جایی رسید که خیلیا اونو با پارچه پرده ای مقایسه میکردن!

نیکی+کریمی

تغییرات یهویی نیکی کریمی ازش یه مومیایی ترسناک ساخت!

نیکی کریمی چند ماه پیش با بازی در سریال یاغی سبک دیگری از بازیگریش رو به رخ کشید و برخلاف بسیاری از بازیگران که میگن چهره ما موقع گریم نباید تغییر کنه و نمیخوایم جذابیت هامون اینطوری به یغما بره، نیکی خانوم با چهره ای کاملا متفاوت از خودش رونمایی کرد و همه رو به تعجب واداشت.

چرا که واقعا تفاوت زیادی بین این نقش خانوم خانوما با بازیش در سریالی مثل ممنوعه بود و همین موضوع باعث شد خیلیا بفهمن که چرا خانوم بازیگر اینقدر ژیگول و جذاب تشریف دارن. اگه دقت کرده باشین تو این نقش نیکی کریمی چشمای سبزش رو به مشکی مبدل کرده بود و اینجوری بود که نیکی کریمی ثابت کرد چرا ژَذابیت قبلیش رو تو این نقش نداشته!

gf

kuy

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی