|

سحر دولتشاهی چِفت آرایشگر ژیگول و اروپایی بَددد کم آورد؛ عروس شجریان چرا تُشک پیچ شده؟!

sahar dolatshahi shayanews

سحر دولتشاهی بازیگر خوش چهره و دوست داشتنی که این روزا با عکسای ژیگولش داره اینستا رو میترکونه، اخیرا از میکاپ ملیح و خفنش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- سحر دولتشاهی بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که این روزا با تیپ و استایلای متفاوتش و البته حال و هوایی که کنار آقای خوش صدای ایران داره، کل فضای مجازی رو کرده جزو طرفدارای پر و پا قرص خودش. سحر دولتشاهی اولین بار با بازی در سریال "مسافران" دیده شد و همین موضوع سبب شد با رامبد جوان ازدواج کنه. اما این زندگی سحر دولتشاهی چندان به طول نیانجامید تا جایی که حالا یک زندگی آروم و بی دردسر رو شروع کرده، اون هم در کنار همایون شجریان!

سحر خانوم که زیاد تو قید و بند میکاپ و تغییر دادن به چهره اش نیست، اخیرا یک عکسی همراه با آرایشگرش منتشر کرد که او رو با چهره ای خیلی ساده و بامزه نشون میده. البته منظورمون آرایشگرش بود. چرا که سحر خانوم واقعا کنار این خانوم بیبی فیس چندان به چشم نمیاد و به قدری در کنار سحر خانوم سعی داره طلا ملاها رو به نمایش بذاره که حد و حصر نداره. این موضوع نشون میده که سحر خانوم در کنار اینکه خودش اصلا به عمل های زیبایی و این حرفا علاقه ای نداره، بلکه با کسایی هم رفت و آمد داره که اونا هم به این چیزا توجهی نشون نمیدن.

Untitled

بِده بستون رومانتیک سحر دولتشاهی با شویِ جدیدش!

سحر دولتشاهی تقریبا یک سالی میشه که در کنار همایون خان شجریان دیده میشه و مردم از همون موقع این دو رو به عنوان همسر به حساب می آوردن. اما شاید الان کنجکاو باشین بدونین که این دو از کجا اینطوری دلداده هم شدن؟ خب واقعیت اینه که این دو هنرمند در سریالی که خیلی هم پرمخاطب بود یعنی "میخواهم زنده بمانم" با هم کار می کردن و باب آشنایی واقعی از اونجا پدید اومد.

ولی خب بعد از اون سریال چندان حرفی واسه سحر و همایون به گوش نمی خورد تا اینکه تقریبا یک سال بعد از اتمام این سریال دیده میشد که خانوم خانوما واسه کنسرتای همایون خان راهی اونور آب شده و در کنار دختر او به صورت مشترک دیده میشه. خب این اواخر هم که همایون خان تو کنسرتش از دسته گل های طرفدارانش به سحر خانوم داد و دیگه رسما ارتباط رمانتیک بینشون رو نشون داد!

651965_738

وقتی بالاخره سحر دولتشاهی به ژیگول شدن رضایت میده!

سحر دولتشاهی از اون دسته بازیگراییه که هرگز دنبال حاشیه سازی و جو دادن تو فضای مجازی نبوده و نیست. اتفاقا برعکس همیشه سعی کرده خیلی نرم و یواش فقط به کارهایی که در حرفه اصلی خودش انجام میده بپردازه و به اینکه کی قراره کجا چیکار کنه اصلا توجهی نمیکنه. واسه همین هم خیلیا او رو به عنوان یک سلبریتی واقعی میشناسن و معتقدن بقیه بازیگرا هم باید از این خانوم خوش چهره درس بگیرن.

این موضوع اما باعث نشده تا سحر خانوم از اینکه بخواد به خودش برسه و میکاپای خفن و جینگولی رو فیسش پیاده کنه عقب بمونه و چهره نچرال و جذابش رو چند وقت پیش با یک میکاپ آرتیست به اشتراک گذاشت و چنان ژَذاب شده بود که واقعا انگاری آرایش یک عروس رو انجام داده بود؛ خیلی ملیح و قشنگ!

tt

ee

تریپای خفن و اروپایی سحر دولتشاهی حرفی واس گفتن نمیذاره!

سحر دولتشاهی همواره از حاشیه دور بوده و هیچ دوست نداره که بخواد خودشو مشغول این کارا کنه و از این راه به چشم کاربرای فضای مجازی بیاد. اما این موضوع هیچ وقت باعث نشده که سحر خانوم بخواد به تیپ زدنای خاصِ خودش که فوق العاده جذاب و تو دل برو هستن، اهمیتی نده.

حتی برعکس این بازیگر با استایل هایی بی بدیل تو مراسم های اکران ظاهر میشه و بیشتر یه مدل افتادگی تو تیپاش هست که  به نظر میاد مخصوص خودِ خانوم خانوماس و یه جور سبک استایلی ابداعی سحر دولتشاهیه که قطعا به هر کسی نمیاد.

yt

ddd

bazigaran_zan.ir_1638274613

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی