|

"سارا بهرامی" یه پرده پیچوند دورش شد کُپ عروس مردگان؛ صَندل انگشتی چی میگه این وسط!

sara bahrami shayanews

سارا بهرامی که اخیرا داره با تریپای خفنش کل اینستا رو زیر و رو میکنه، یه جا تریپ برمیداره راهبه ای و از طرف دیگر عین عروس مردگان وات دِ فاز!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- سارا بهرامی بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که این روزا با تیپای جذاب و البته خیلی شیک و پیکش کل اینستا رو آتیشی میکنه. سارا بهرامی اولین بار با بازی در سریال "پروانه" تونست طرفدارای ریز و درشت زیادی واسه خودش جمع کنه و به قدری خودش رو سر زبونا بندازه که اغلب برندا و میکاپ آرتیستا ازش دعوت کنن واسه مدل شدن! خب این هم یه مسیر خیلی عادی واسه بازیگرانی همچون سارا بهرامی به حساب میاد که باعث میشه همواره تو فضای مجازی دَم چشم باشن.

سارا خانوم که فاز و نولش مشخص نیست چیه، جدیدا یه عکسی میون کلی فوتوهای خفن و عجیب غریب از خودش منتشر کرده که او رو خیلی ساده تو یه جایی شبیه به کافه نشون میده که داره حسابی خوش میگذرونه و حس و حال خوبی داره. از اونجایی که تیپای خانوم بازیگر حسابی طرفدار داره، این دفعه ای تصمیم گرفته با یه شلوار جین و مانتو سفید ساده باشه. البته که اولش چیز خاصی به نظر نمیاد تا اینکه حواست جلب میشه به صندلای انگشتی خانوم که اصلا دلیل اینکه با این تیپ چنین فازی برداشته معلوم نی!

bazigaran.zan.ir_1651838550

استایلای پر و پیمون سارا بهرامی چه صاعقه ای انداخت به دلمون!

سارا بهرامی از اون دسته بازیگراییه که بعد از اینکه از طریق سریال پروانه دیده شد، تغییرات زمین تا آسمونی در خودش ایجاد نکرد و یهو دلشو نزد به دریا که حالا بذار خودمو بوتاکسی و درگیر ژل و این حرفا کنم. همین موضوع هم باعث شد نظر کاربران فضای مجازی به سمت این بازیگر جلب بشه و همه برن پیگیر استایلای جینگول مستون این بازیگر بشن.

البته که خانوم خانوما هم در این زمینه کم نمیذاره و هر جوری که بتونه با استفاده از مدلای خاص و تریپای اونور آبیش زمین و زمان رو به هم میدوزه و یه سبک نامبر وانی از استایل رو برای خودش ساخته که بیا و ببین!

gf

hhu

fd

سارا بهرامی با یه تیکه پرده ژست گرفته راهبه طور، نگُرخییییی!

سارا خانوم که یه فیس نچرال و دوست داشتنی داره و خیلی هم میتونه تو نقش های مختلف خودش رو جا کنه، بعضا عکس های ساده ای میون کلی فوتوهای آرا ویرا و ژینگولش میذاره که البته باعث میشه حسابی هم فیسش از این رو به اون رو بشه. سارا بهرامی در میون بازیگرای قدیمی و امثال نیوشا ضیغمی ها خیلی جذابتر به نظر میاد؛ چرا که هر چی هم میکاپ کنه ولی داره رو فیس نچرال و مطلوب خودش این کارا رو انجام میده و چندان آزار دهنده نیس!

اما بعضا همین موضوع سبب میشه خانوم خانوما زبنه دلشو به دریا و با یه میکاپ یخی ظاهر شه که همه مدلا رو تار و مار میکنه. مثلا تو یکی از این فوتوهاش چنان پایین تا بالا رو سفید عجیب غریب کرده که اصلا هم فاز این بانو معلوم نیست و وسطش یهو زده طراح لباس در حالی که لباس خانوم بازیگر چیی به جز یه تیکه پارچه سفید نیس!

sara.bahrami.official_1643522498

sara.bahrami.official_1642847396

کنجکاو نیستی سارا بهرامی کیه؟! بیا تا بِگمت...

سارا بهرامی متولد 2 بهمن ماه در سال 1361 در شهر اصفهانه. خانوم بازیگر دو خواهر و یک برادر داره و به خاطر علاقه ای که نسبت به بازیگری از همون بچگی از خودش نشون داد، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یادگیری تئاتر رو آغاز کرد.

سپس تحصیلات دانشگاهیش رو هم در رشته تئاتر در دانشگاه تنکابن استان مازندران در مقطع لیسانس به پایان رسوند. با کسب تجارب بالایی که داشت وقتی 27 ساله بود، اولین بار با بازی در سریال "پروانه" تونست به شهرتی باورنکردنی برسه و پس از اون کارنامه پر و پیمونی رو تونست برای خودش رقم بزنه.

gt

as

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی