|

مریم مومن نچرال فیسی با تیپای جینگولی؛ فخری بانوی عمارت حالا شده یه پا آنجلینا!

maryam momen shayanews

مریم مومن بازیگر سریال جادوگر این روزا داره اینستا رو با عکسای رنگ و وارنگش پر میکنه و به تازگی با یه تیپ شیشه ای از خودش رونمایی کرد!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مریم مومن بازیگر خوش استایل و نوپای سینما و تلویزیونه که این روزا با تریپای مختلفی که برمیداره رسما شده یه سوتون اینستا. مریم مومن اولین بار با سریال "بانوی عمارت" تونست توانایی های بی نظیرش رو به خوبی به نمایش بذاره و به شهرتی باورنکردنی برسه. از اونجایی که مریم مومن پس از کسب محبوبیتش حسابی تو فضای مجازی پرکار شده و عین تبلیغات آتلیه مدام از خودش در حال عکس گذاشتنه، تونسته طرفدارای پر و پیمونی در حوزه های مختلف به دست بیاره که هم عاشق سبک بازی هاشن و هم شیفته استایل و ظاهر خاصش!

مریم مومن در میون بازیگرای امروزی از فیس نچرال و دوست داشتنی برخورداره و واسه همین هم طرفدارای بیشتری نسبت به خیلی از بازیگرای حتی قدیمی که تو تزرقیات ژل و فیلر غرق هستن داره. همین موضوع هم باعث شده تا خانوم بازیگر بزنه تو کار چیزای دیگه مثل انتخاب اکسسوری یا استایل های خاص خودش. بیشتر افرادی که امروزه به عنوان سلبریتی شناخته میشن و تو آتلیه ها رفت و آمد فراوون دارن از دید کاربران فضای مجازی دارای سبک استایلی خاص خودشون هستن. مریم خانوم هم از این قاعده مستثنی نیست و با تیپای شیک و پیکش یه سبک خاصی از استایل رو برای خودش ساخته که بیا و ببین!

jj

اما این بازیگر گاها در میون استایل هایی که معلمه کلی وقت واسشون صرف شده و پول پاشون رفته، از تیپ هایی رونمایی میکنه که همه رو از درون میشکونه بس که عجیب و غریبن. مثلا مدتی قبل مریم خانوم با تیپی که عین فویل روی گاز بود عکس انداخت از خودش خفن که همه رو شوک کرد.

در حالی که این روزا خیلیا بر این باورن که نباید هر چیزی رو پوشید و امتحان کرد، اما مریم مومن به راحتی با این بارونی عجیبش همه کاربرای فضای مجازی رو به تعجب واداشت که البته تصور میره برای این بازیگر که تو اینستا از این مدل خفن بازیا زیاد درمیاره کاملا چیز طبیعی باشه!

jh

تیپای فراتر از انتظار مریم مومن با ژستای قَزن قورتکی!

مریم مومن از اون دسته بازیگراییه که از همون ابتدا علاقه چندانی به تیپ زدنای خاص و مطرح شدن تو فضای اینستا نشون نمیداد ولی به یکباره از این رو به اون رو شد و چنان عکس هایی از خودش گذاشت که همه رو مات و مبهوت خودش کرد.

این بازیگر که سن کمی هم داره برخلاف انتظارات همواره با تیپای جینگولی یهو جلوی دوربین میاد که البته این مدل استایلا فقط مخصوص زمان هاییه که قراره یه عکاس مخصوص خود خانوم باشه و این بازیگر عادت نداره تو مراسمای اکران به غیر از حالت عادیش خفن باشه!

q

g

ds

میکاپ غوغاییِ مریم مومن که عین آینه صاف و شفافه!

این روزا بازیگرای زیادی از قدیمیا گرفته تا جدیدا حسابی دارن با میکاپای فاز و نول قاطی کرده اینستا رو به رگبار میبندن و سعی دارن به هر طریقی که شده واسه خودشون طرفدارای ریز و درشت جور کنن. واسه همین هم وقتی برخی از بازیگران نوپا میبینن که خب اینطوری راه ساده تری دارن برای دیده شدن و کافیه با یکم ژست خاص و میکاپای آنچنانی که قراره به تبلیغشون بپردازن تو اینستا بولد شن و البته پول زیادی هم به جیب بزنن، میان تو همین راه و با تریپای جذابی که برمیدارن میشن یکِ خوشگلا!

مریم مومن هم دقیقا از اون دسته بازیگراس که عجیب و غریب جدیدا زده تو کار میکاپای آنچنانی و با مدل هایی که برای ژست گرفتناش هم انتخاب میکنه و البته پوستش که عین پنبه میشه تو اینستا یه پا آنجل جذاب ساخته از خودش که از هر سن و سالی طرفدار رو میکشونه سمت خودش!

w

hgt

کمی بیشتر با مریم مومن!

مریم مومن متولد 6 مرداد 1377 در اردبیل، فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد که اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه با تئاتر ادامه داد و در «بانوی عمارت» به شهرت یک شبه رسید. مریم مومن بعنوان تنها فرزند خانواده در شهر «مشگین شهر» اردبیل در محله قروه درویش به دنیا آمد و حالا می گوید با افتخار تورک زبان هستم. 

از اونجایی که مریم مومن اولین بار نقش یک زن خیلی جدی رو در سریال بانوی عمارت بازی کرد، خیلیا براین باور بودن که سن خانوم زیاده و باید حداقل دهه شصتی باشه. اما باید بگیم که ظاهر خانوم مومن گول زننده بوده و ایشون متولد 77 است. این در حالی است که بازیگر خوش چهره ایرانی در هر نقشی که بازی میکنه، همیشه با بازیگرایی که خیلی سنشون از خودش بالاتره بازی میکنه و پارتنر کسایی میشه که این مدلین.

hy

hy

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی