|

خوشگذرونیِ لوکس "سولماز آقمقانی" تو بهشت دست ساز؛ واسه خوشگلی تو چشاش مروارید کاشته!

solmaz aghmaghani shayanews

سولماز آقمقانی از بازیگرای تلویزیونه که در این عرصه خیلی کمرنگ شده اما با تصاویری که از خود در اینستاگرام منتشر میکنه محبوب دل خیلیا هست!

لینک کوتاه کپی شد
4

شایانیوز- خب میدونیم که قدیم ندیما فیلم و سریال های خیلی جذاب تری در تلویزیون پخش میشد به خصوص در ایامی همانند ماه رمضون و عید و ... سریال های مناسبتی دیدنی تر بودن. اما حالا دیگه سریال ها گزیده شدن و همشون به دل مخاطب نمیشینه مگه اینکه کاری همانند از سرنوشت و یا ستایش و آنام و ... باشه تا واقعا بیننده دوستش باشه و حتی درخواست بازپخشش رو از شبکه آی فیلم داشته باشه. مثلا یکی از این سریال ها که تا به حال یه هزارباری از آی فیلم دیدیدم سریال "سه در چهار" هستش که البته انقدر نشون داده که دیگه اونایی که دوستش دارن از بَر شدن اما خب از حق هم نگذریم یسری سریالا همچنان دوست داشتنی هستند. در این سریال بازیگران بسیاری حضور داشتند که خب میخوایم با دختر کوچیکشون آشنا بشیم. سولماز آقمقانی هنرمند بسیار کم کاری می باشد که در این سریال حضور داشت. اما سولماز آقمقانی از اون دسته بازیگرانی شد که دیگه انگاری بیخیال بازی و بازیگریه و در کاری دیده نمیشه!

البته که قطعا این موضوعات سلیقه ای هم هستند چرا که امکان نداره هنرمندی به زیبایی ایشون اصلا پیشنهاد کاری نداشته باشن! اما سولماز آقمقانی در این سریال چندان جنب و جوش خاصی نداشت که خب برمیگرده به شخصیت و مدل آدما اما در عوض سولماز خانوم در اینستاگرام تصاویر بسیاری از خود منتشر میکند که در نگاه اول فکر میکنید ایشون شیطون رو درس میدن اما انگاری خانوم خانوما خیلی آرومن و چندان اهل حاشیه و جنجال نیستند. در ادامه تصویری زیبا از وی مشاهده می کنید.

solmazaghmaghani_1648473470

پول خرج کردنای سولماز آقمقانی واسه بودن در بهشتِ زمین!

البته که این اولین باری نبود که سولماز آقمقانی در فضایی لوکس و بسیار دلنشین و البته خارج از کشور عکس و فیلم میذاره و گویا خانوم خانوما اهل گشت و گذارهای بسیاری هستند و نمیذارن زندگی به کامشون بد بگذره!

قطعا شما هم شنیدین که بازیگران همگی ثروتمند هستند و اونی هم که پول نداره قطعا خودش به فنا داده! خب ظاهرا همینطوره چرا که بازیگران چه خانوم و چه آقا به خصوص زنان در بیشتر مواقع مواردی که نشون میدن بسیار مایه دارانه هستند.

سولماز خانوم نیز چنین می باشند و خب از اونجایی که حیفه در لوکیشن های لوکس عکس نگیرن و خودنمایی نکنند، همگی رو به اشتراک میذارن! در ادامه نمونه ای از آن را مشاهده می کنید که یه فضای شاااخ می بینید با یذره سولماز!!

solmazaghmaghani_1636371763

وقتی سولماز آقمقانی با پوست صورتش دلو آتیش میزنه!

سولماز آقمقانی همانند بسیاری از همکارانش و خانوم ها علاقه زیادی به عکس انداختن از خودش داره اما خب خوبیش به اینه که خانوم بازیگر درگیر فیلتر های اینستایی نیست و یا تصاویر رو حتمااا با لباس خاص و حرفه ای نمیگیره و پیجش دقیقا مثل کاربران معمولی میره جلو و علاقه ای به دیده شدن از طریق حاشیه سازی نداره!

در ادامه چند عکس از سولماز خانوم مشاهده می کنید که فیگور هایی جالب و عجیب دارن و مشخصه خیلی هم علاقمند به لای درخت و برگ بودن داره و خانوما هم در نظرات دلشون برای پوست خانوم بازیگر قنج رفت!

solmazaghmaghani_1572278596

solmazaghmaghani_1617368406

solmazaghmaghani_1598448265

solmazaghmaghani_1609455082

چشم رنگیا از سلاطین سینما هستند؟!

جمله کلیشه ای "چشم رنگی ها ستاره می شوند" همچنان تو سینمای ایران پرطرفدار است و وجود دارد و هنوز کلاس های بازیگری پر هستند از جوان هایی که صرفا به خاطر چشمان رنگی شان سودای ستاره شدن را در سر دارند.

این موضوع زن و مرد هم نمی شناسند و خیلی از هنرپیشگان آقا هم هستند که صرفا به دلیل چشم رنگی که دارند سوای از بقیه دیده می شوند و حسی خاص روی آن ها می گذارد. اما قطعا این خانوم ها هستند که در سینمای ما به دلیل چهره شان بیشتر جولان میدهند حتی اگر استعداد آنچنانی هم نداشته باشند. داشتن چشمانی رنگی ملاکی برای زیباتر دیده شدن هنرمندان است حال چه خوب بازی کنند و چه بد!

البته که این موارد برای این نبود که سولماز آقمقانی رو تخریب کنیم اما شاید نصف جذب این بازیگر برای چشمانی باشد که خدادادی دارد و واقعا زیباست.

solmazaghmaghani_1541348333

سولماز آقمقانی در تعطیلات رویایی

البته سولماز آقمقانی به جز سه در چهار سریال مشهور و مناسبتی دیگری هم بازی کرده. سریال "تعطیلات رویایی" که از بازیگران معروف بسیاری تشکیل شده بود و عید پخش میشد از جمله کارایی بود که مخاطب دوستش داشت اما خب شاید چون دیگه از آی فیلم پخش نشد چندان مخاطب یادش نیاد!

ظاهرا آی فیلم جان با برخی از سریال های قرار بسته همچون ستایش و مختارنامه و سه در چهار و ...!

solmazaghmaghani_1522945212_1

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    چی راه افتاده بچه نازی آباد بود

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی