|

هپی مپی لوکس "ساره بیات" واسه آقاشون تو رستوران مخصوص ملکه ها؛ پروتز نابلدِ خانومو!

sareh bayat shayanews

ساره بیات که یک سالی میشه ازدواج کرده گاهی با همسرش عاشقانه هایی در اینستا منتشر میکنه که اینبار تولد بازی داشتن و لاکچری بازیا ادامه داره!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- ساره بیات از بازیگرای دوست داشتنی و محبوبی می باشد که در سینما و شبکه خانگی فعالیت دارد، اما تلویزیون و سریال های جعبه جادویی خیر! این روزا دیگه خیلی از بازیگران نوپا هم تا در یک کار ایفای نقش می کنند غرورشون سر به فلک میکشه و تو تلویزیون پیداشون نمیشه چه برسه به هنرمندانی همچون ساره بیات که اسم و رسم خود را در این عرصه دارند. ساره بیات گرچه در حال حاضر کمرنگ شده و بعد از بازی در فیلم عنکبوت دیگه کم پیداست اما همواره در صفحه اینستاگرامش برای هواداران خود پست و استوری منتشر می کند اما به سبک و سیاق خود!

ساره بیات از هنرمندان پر طرفداری می باشد که شاید باورتون نشه اما برای دیدن خانوم خانوما و عکس گرفتن باهاشون سر و دست میشکونن و گریه میکنن! البته که میدونند چنین رفتارهایی بیشتر برای متولدین دهه هشتاد و تینیجر هایی است که همچنان سودای عشق بازیگر را در سر دارند و براش چنین می کنند!

حالا از این ها که بگذریم و برسیم به زندگی شخصی ساره بیات باید بگیم ایشون خیلی وقت نیست که ازدواج کرده و سال گذشته به جرگه متاهلین پیوست. خانوم بازیگر بسیار علاقمند به همسر خود می باشد و حاشیه منفی هم تا به حال از اونها شنیده نشده. ساره بیات به تازگی برای تولد همسرش تصاویری منتشر کرد که مشاهده می کنید.

sarehbayat__1663089643

sarehbayat__2926519188488695168_442765423

sarehbayat__2926519767554131540_442765423

فخرفروشی ساره بیات با دَک و پز زندگیش به طرزی عجیب!

خب دیدیم که ساره بیت تولد همسر خود را با تصاویری از رستورانی شیک و البته کیک خوشمزه ای که داشتند و البته نمایی از رستوران تبریک گفت و نشون داد خب کجا بودند!

درسته ساره بیات همونطور که حدس زدید زار و زندگی ای لوکس و پولدارانه دارد و در شرایط بسیار مرفهی زندگی می کند.

ساره خانوم بیات اما از اون دسته خانوما هم می باشد که اهل فخر فروشی و نشون دادن لاکچری بازیا هستند و در این راستا مثلا تصویری از نمای خونه و یا ماشین گرون قیمت و یا وسایل خونه و ... منتشر می کنند.

Untitled

sarehbayat__1618930664

sarehbayat__1613239682

عکسای ساره بیات به سبک و سیاق نصفه خودش!

البته که به نظر میرسه ساره بیات تنها برای نشان دادن زندگی و شرایط لوکس خود این تصاویر رو نمیذاره و کلا خانوم بازیگر تو عکاسی یه مدل خاصی رو دوست داره! مثلا میاد و از چهره خودش در حالتی ژولیده و نصفه نیمه سلفی میگیره و یا مثلا خیلی دوربین رو جلو میبره و از فاصله ای بسیااار نزدیک از چهره خود عکس میگیره!

و یا اصلا همین عکس گرفتن از استکان نعلبکی های خونشون رو انگاری به نوعی دید هنری داره بهشون که البته باز همه اینها درش خودنماییه هم هست اما خب با کمی چاشنی هنر از نوع ساره ای!

sarehbayat__1616752028

sarehbayat__1628075118

270228256_692695698383184_2233937730995421647_n

ساره بیات هم شد جزو خانومهای عروسکی!

از مواردی که این روزا بین خانومای بازیگر و مردم دیده میشه رفتن زیر تیغ جراحی و عمل های زیبایی هستش که خب داره همرو شبیه به هم میکنه! اما مورد دیگه اینکه حتی اگه به دنبال عمل زیبایی هم نباشند باز فیلتر های اینستایی از وقتی که مد شدن باعث شدن تا خیلی از خانوما و دختر خانوما ازشون استفاده کنن تا جایی که دیگه اعتماد به نفس کافی رو برای انتشار تصاویر اصلی خود نداشته باشن در صورتی کمه تا همین چند سال پیش همه بدون هیچ فیلتری عکس میگرفتن.

اما این موضوع عمل و فیلتر خب بین خانومای بازیگر هم به شدت زیاد شده طوری که انگاری یکی سر در سینما نشسته و میگه خانوما ابتدا عملاتونو انجام بدید بعد وارد این عرصه و حرفه بشید!!!

اما خب در این میان خیلی از خانومای بازیگرمونم هستند که هنوز اونقدر اعتماد به نفسشون رو از دست ندادن و چهره نچرال خودشون رو دوست دارند همانند ساره بیات اما برخی هم هستند همانند لیلا حاتمی که از قر و اطوار ها فیلتری هم استفاده نمی کنند اما ساره خانوم فیلتر دوست هستند و گاهی گریزی به این آیتم میزنن. اما مدتی پیش ساره بیات تصویری از خود با همین فیلترهای پلنگ کن اینستا منتشر کرد که برخی شک کردند که ساره خانوم هم تزریقی شدن یا خیر!!

Untitled+(1)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی