|

"زیبا کرمعلی" مرزای زیبایی رو جابجا کرده ضربتی؛ نشونه های اروپایی تو فِیسش چی میگه!

ziba karamali shayanews

زیبا کرمعلی بازیگر فیلم دینامیت می باشد که این روزا حسااابی آروم و بی سر صدا شده اما عکسای خانوم بازیگر ایشونو خوب میاره رو بورس!

لینک کوتاه کپی شد
5

شایانیوز- زیبا کرمعلی از بازیگرای جذاب و جوان سینما و تلویزیون کشورمونه که البتتته از همون ابتدای کارش مستقیم پرید سینما و کلا انگاری رنگ جعبه جادو و سختیاش رو ندید! قبلنا خیلی از بایگرا اول باید میومدن خاک تلویزیون میخوردن و بعد یواش یواش میرفتن اونورا و سینما دیده میشدن اما حالا انگاری خیلی موارد و آیتم ها تغییر کرده و بسیاری از خانومای بازیگر به خصوص، همانند زیبا کرمعلی یه راه مستقیم وصل میکنن به سینما! زیبا کرمعلی ابتدا با بازی در فیلم "لاتاری" دیده و مشهور شد اما از حق نگذریم خانوم خانوما با ایفای نقش در فیلم "دینامیت" بود که حسابی ترکوند.

زیبا کرمعلی در ابتدا و در همون فیلم لاتاری از دید خیلی از مخاطبین شباهت بسیار زیادی به نازنین بیاتی داشت اما بعدها دیدن نه خیررر این جراحی های زیبایی هستش که خیلی از خانوما رو شبیه به هم میکنه! اما کارگردان فیلم دینامیت اومد و از همین شباهت استفاده کرد و این دو بازیگر خانوم رو تو فیلمش کنار هم قرار داد و دو کاراکتر خواهر رو در اونها گنجوند! 

دینامیت با استقبال زیاد مخاطبین همراه شد و فروشی بینظیر داشت. حالا از این ها که بگذریم و برسیم به خود خانوم خانوما باید بگیم که زیبا کرمعلی از هنرمندان بسیار آروم و بی حاشیه ای می باشد که چندان پررنگ نیست، حتی تو پیج خودش! اما به تازگی تصویری از زیبا کرمعلی منتشر شد که زیبایی چشمگیری داشت. در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

rominaparto_1662564524

نشونه های اروپایی طور رو صورت زیبا کرمعلی چی میگه!

خب چهره زیبا خانوم کرمعلی رو دیدین؟ همانند اروپایی هم کک و مک هایی در چهره داره که خب ایرانی ها عموما ندارن. اما زیبا کرمعلی تو بیشتر عکساش کک و مک داره که خب دقیق مشخص نیست برای خودشه یا خیررر!

مثلا مدتی پیش هم تصویری از خانوم بازیگر منتشر شد که در کنار آرایشگر خود بودن و iردو خانوم دون دون های زیادی بر روی گونه و صورت دارن!

اگه سری به پیج زیبا کرمعلی بزنید متوجه خواهید شد که این بازیگر در برخی از تصاویر خود صاااف صاف و تو برخیشونم پره از کک!

Untitled (1)

زیبا کرمعلی اول کوبیده ساخته بعددد شده بازیگر! خانوما تو صف عمل خوشگلاسیون ...

زیبا کرمعلی درست مثل خیلی از هم صنفاش رفته صورتش رو کوبیده و دوباره از نو ساخته. اولین مرحله برای اومدن به سینما میدونین که استعداد نیست و شما باید اولللل بینی خود را عمل کنید و بعد هم اگه جا داشت خود را شبیه به بازیگری خفن در سینما بسازید! اینجوری گیراییش بیشتره!!

چنین اتفاقی برای خانوم شادی مختاری بازیگر نقش صحرا در سریال شبکه خانگی جزیره هم افتاده بود که چهره وی شبیه به سحر قریشی بود و باز هم در نگاه اول مخاطب او را بدل قریشی خطاب نمود. اما واقعا چرا خانومای این دوره زمونه اول میرن میسازن بعد میان تا استعداد و تواناییشون سنجیده بشه؟

زیبا کرمعلی نیز چنین است اما از نکات جالب خانوم بازیگر اینه که انگاری اصلا نقشای خشن و منفی بهش نمیاد و همش تو فیلم منتظری تا یه جا مثبت شه! زیبا کرمعلی دارای فِیسی ساده و بی غل و غش هستش که باعث میشه هربار کاراکتری مثبت بهش بدن.

oncecinema_1645988687_1

زیبا کرمعلی شیطان رجیمم بشه باز مث فرشته هاس!

برخی از بازیگران هستند که اصلا میمیک صورتشون مثبته و هرکارم که کنن بازم نیمتونن منفی باشن و کاراکترای منفیم بهشون نمیاد. مثلا زیبا کرمعلی حتی اگه در نقشی منفی و منفور هم بازی کنه و ظاهری شیطون مثل تو دینامیت داشته باشه بازم اون نقش مثبتس که بهش میرسه.

برخی هم هستند همانند خانوم رویا نونهالی که اصلا مثبت بشو نیستن و کلا کاراکترای خلاف و ناجوره که بهشون میاد! البته هردو موردی که گفتیم همش برمیگرده به چهره و فیس بازیگر و این توانایی اون هنرمنده که به خوبی نقش رو در میاره و سینما نیز به هردو نیاز داره.

بیوگرافی جالب زیبا کرمعلی، خانوم مُخیه واسه خودشا

زیبا کرمعلی متولد ۱۲ آذر ۱۳۷۵ و ساکن کرج است. او در کنکور سراسری رتبه ۸ کشور و ۲ منطقه را آورده بود، اولین تجربه سینمای زیبا در فیلم بود و ماجرای حضور زیبا در لاتاری مهدویان هم شندنی است.

در سال ۹۵ عوامل فیلم ماجرای نیمروز در یک همایش نقد و بررسی فیلم در دانشگاه هنرحضور پیدا می کنند که از این طریق با زیبا کرمعلی که عضو ادبی دانشگاه بوده آشنا می شوند.

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم نیمروز از خانوم کرمعلی برای فیلم جدیدش دعوت می کندبه این صورت او بعنوان بازیگر در فیلم لاتاری بدون هیچ تجربه ای بازی می کند.

و مامانی که خواهرشه!

زیبا کرمعلی مادری جوان و زیبا دارد که اگه این دو خانوم رو در کنار هم بببینید و ندوندی نسبتشون رو، قطعا یگین خواهرن!

bazighran_1639584132

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی