|

وقتی شاهرخ استخری و زنش پناهو فرسادن جلو با کلی سانسور؛ دبی رفتن دبی طورم عکس میذارن!

sepideh bazmipour shayanews

شاهرخ استخری از بازیگرای پر حاشیه در فضای اینستاگرام می باشد که خانومشون از ایشون بدترن و اینبار کاربران حسابی از خجالتشون دراومدن!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- خب این روزا دیگه همممه شدن یه پا آدم معروف و با گوشی که به دستشون دارن دم به دقیقه از هر کجا و هرچیز عکس و فیلم میگیرن که خب اگه خیلی خوش شانس باشید اون چیزی که منتشر کردید میره اکسپلور و بازدیدتون میره بالا و اگه بد شانس باشید و هنرمند، عمرا به این راحتیا پیجتون دیده بشه! خب موارد یکه گفتیم تلخ هستند و چندان خوشایند گفته نشدند اما عین واقعیت بود. دسته اول هم که خوش شانسن و به سرعت نور میرن اون بالا مالاها معمولا هنر خاصی ندارن و با انتشار تصاویر و ویدیوهایی از خود و اطوارهایشان و لاکچری بازی و لباس های نامتعارف هستند که مشهور میشن و البته بلاگر! حالا شما فکر کن یه چهره مشهور هم در این بین داشته باشی خب همین میشه یه پارتیه ضخیییم که راحت مثل آب خوردن خودتو بکشی بالا. شاهرخ استخری دقیقا چنین اتفاقی براش افتاد. البته که خود شاهرخ استخری دو دهه ای میشه که بازیگره و شناخته شده هستش اما خانومش خیر!

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری می باشد که قبلنا آقاشون نمیذاشت حتی عکس یه انگشت خانوم خانوما دیده بشه و در فضای مجازی باشه، اما حالا انگشت که هیچ کلا خانوم و دختراشون در فضای مجازی هستش و کاربران زیادی هم هستند که این خونواده رو دنبال می کنند که خب برخیشون واقعا شیفته اونها هستند و برخی هم از رو کنجکاوی و حرصه که فالوشون کردند!

estakhrifamily_1658659763

استفاده ابزاری که هیچ، شکنجه سپیده خانوم برای تولید محتوا از دخترش!

مثلا سپیده خانوم بزمی پور تا اینجای کار 1 میلیون دنبال کننده دارد و تنها تولید محتواشونم انتشار تصاویر و ویدیوهایی از خود و دختراشونه که بیشتر حول محور همین موارد میچرخه.

در این پیج این روند اونقدری پیش رفته که هررر روز استوری های خانوم خانوما مورچه ای هستند و از هررر کار و رفتار و حرف بچها تولید محتوا می کنند! آخه چرا؟ پناه و نبات دو دختر سپیده بزمی پور و شاهرخ استخری می باشند که کلی فالوور عاشق پیدا کردند و سوال اینجاست که با این همه تبلیغاتی که مامان جانشون میذاره و از فالوور مثل بنز پول درمیاره، چه سودی برای کاربران داره که انقدررر پیگیرانه و مصمم و غیرت دار دنبالشون میکنن و حتی ازشون دفاع هم دارند!

وقتی فالوورا از خجالت خانوم خانوما و سبک پول درآوردنش در میان!

سپیده بزمی پور ظاهرا تنها جایی که گوشی به دست نیست موقع شب تا صبح خواب خودشه چرا که همونطور که گفتیم از هر کار بچها عکس و فیلم میذاره با توضیحات کااامل که حالا ممکنه خالی بندی هایی هم چاشنی کار شده باشه!

پناه دختر بزرگتر این خانواده هستش که ظاهرا به گفته باباش علاقه زیادی به عکس انداختن نداره اما با این حال تو پیج مامان جانش فَت و فراوونه از عکس های پناه خانوم که انگاری به خواسته خودش نیست! حالا در ادامه پست جدید سپیده بزمی پور رو مشاه ه می کنید که برای ایجاد پست حتی مجبور شد پناه رو سانسور هم کنه اما تولید محتواااش مختل نشه!

خب پست رو دیدم و حالا پست شاهرخ استخری رو مشاهده می کنید که این گفته هارو نوشته و کامنت های کاربرانی که واقعیته اما خب انگاری تولید محتوا و اینستاگرام اهمیت بیشتری داره!

Untitled

کپشن پست شاهرخ استخری

یه چیزی بگم؟

این تیکه‌ی قلبم (پناه) خیلی دوست نداره عکس بگیره مثل بچگی‌‌های خودم دیشب ازش خواهش کردم بیاد چونکه میدونم چقدر مورد لطف شما عزیزان هست.مرسی که انقدر هوای ما رو دارین

shahrokh_estakhri_1662361614

شغل دوم و طلاااییه شاهرخ خان استخری که غلت میزنه تو پول!

شاهرخ استخری علاوه بر بازیگری شغل دومی هم دارد. او دارنده سه شعبه طلا فروشی است که در مناطق مختلف تهران نیز قرار دارند. این تصویر هم حضور فریبا نادری در یکی از شعب طلا فروشی آقای بازیگر می باشد.

اولین گزینه ای که به نظر شاهرخ استخری رسید رستوران داری بود اما با تحقیقاتی که انجام داد و از هنرمندانی که این حرفه را دنبال می کنند متوجه پر مشغله و وقت گیر بودن آن شد.

جواهری-سنجاق

عشق شاهرخ که چشمشو روی همه کور کرد!

شاهرخ استخری بسیار زیاد علاقمند  به همسر و فرزندانش می باشد و در یکی از پست های خود نیز به این موضوع اشاره کرده بود که تا قبل از ازدواج چندان اعصاب زیادی نداشته اما با اومدن پناه و نبات حالا حس و حالی کاملا متفاوت داره و به قول خودش کلیییی خوش اخلاق شده!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    چه لباس های خوشگلی پوشیدن دختراش

  • Mona ارسالی در

    پناه ونبات عزیز خیلی دوست تون دارم❤❤💋💋🌹🌹

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی