|

قُلدربازی "مریم معصومی" با یه فاز نیم خیز؛ خانم با مژه های سوسکی چه چش و ابرویی اومده!

maryam masoumi shayanews

مریم معصومی بازیگر سریال همه چیز آنجاست که اینستا رو با تبلیغاتش ترکونده، به تازگی یه ریلز رفته کرک و پرریزون که نشون بده از همه سرتره!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مریم معصومی از بازیگران محبوب و خوش چهره سینما و تلویزیونه که به تازگی شده یه بلاگر تمام و کمال که کسی رو دستش نمیتونه بیاد. مریم معصومی که اولین بار با نقش آفرینی در سریال "همه چیز آنجاست" تونست به شهرت خارق العاده ای برسه، بعد از بازی در چند تا فیلم و سریال، کلا رفت کنار و راه رو داد به جوون ترا! از اونجایی که مریم معصومی شیفته فیس و استایل خودشه حالا یه پا اینستاباز قهار شده و با تبلیغات خفن خوفش بدجوری داره واسه میتازونه.

مریم خانوم اخیرا یه پستی منتشر کرد که او رو غرق در خودشیفتگی نشون میده و مشخصه که بانو جان از شدت قربون صدقه رفتنای اطرافیانش حسابی داره رو ابرا سیر میکنه. تو این ویدیو مریم معصومی یه جوری داره واسه کاربرا چشم و ابرو میاد که اگه ببینیش قطعا میگی خانوم یه چی زده که اینقد رو هواس و با مژه های ده سانتیش فاز گرفته بدجووووور! چون مریم خانوم فک میکنه تو جذابیت در ایران حرف اولو میزنه، هر جایی که بتونه با چند تا عکس و این حرفا ژذاب بودنشُ به رخ میکشه که بیا و ببین!

وقتی مریم معصومی قفل و کلیدش گیر کرده رو دیوار!

مریم معصومی از اون دسته بازیگراییه که به محض اینکه دستشُ از بازیگری کنار کشید، زده تو کار تبلیغات راه و بیراه واسه میکاپ آرتیستا و طراحای مد که ح و حصر نداره. خانوم خانوما که این روزا یه پای اینستا به حساب میاد، چند وقت پیش با یه فیگورای اساسی از خودش رونمایی کرد که قشنگ هالیوود و مدلای اروپایی رو گذاشته تو جیب بغلش.

از اونجایی که مریم معصومی اینطور که نشون میده هیچی از مایه تیله کم نداره و تا میتونه واسه مشهور شدنش ژست و رخ میاد، حالا با یه عالمه ژستای خز و خیل استایل و تِم خفن عکاسیش  رو به رخ بقیه کشید!

t

g

gf

عروسک کوکیِ مریم معصومی که زندگیشو میده واسش!

مریم معصومی تو بعضی زمینه ها یه لوکس به تمام معنا محسوب میشه و چیزایی رو باب کرده تو ایران که باورش واسه خیلیا سخته. مریم خانوم از اولین نقشی که بازی کرد همه رو گول زد که حتما از اون خانومای خیلی ساکته و آرومه، در حالی که نمیدونین چه اجنه ایه!

این بازیگر خیلی جزو سردمداران صاحبان حیوون خونگیه که خیلی وقت پیش یه هاپوی بامزه رو آورد پیشش. خب تا اینجا همه چی معمولیه. ولی تصورش رو بکنین که ایشون تشریف بردن واسه سگشون شناسنامه گرفتن! رحمت به چیزای نشنیده واقعا!

df

یکم بیشتر با مریم معصومی آشنا شیم!

مریم معصومی متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۵ در شهر تهرانه. خانوم بازیگر در کنار حرفه اصلی خودش که البته چند سالی میشه گذاشتش کنار، به ورزش هم علاقه‌ داره و گهگاه با موتور سواری روزش رو میسازه. این بازیگر جوان دو تا خواهر و دوتا برادر داره و پدرش بازنشسته و مادر جانش هم خانه داره.

مریم معصومی با برادر بزرگترش خیلی صمیمی است و مشوق او در کارهایش هم ایشونه. البته آق داداش مریم خانوم تنها مرد رفیق راه ایشون نیست و چند وقتی هس که بانو از نامزدشون جدا شدن و گویا اوضاع بر وفق مراد نبوده چندان! درواقع مریم معصومی بعد از کلی فیلم و عکس که با آقاشون منتشر کرده بود، یوهو همه عکساشُ پاک کرد و اعلام سینگلی کرد.

s

d

o

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی