|

"آناشید حسینی" چه یهو خودسانسوری میکنه؛ دُکی شونم چار گوشه دنیا پایه خوش گذرونیه!

آناشید حسینی طراح معروفی که این روزا داره با شوهر دکترش اینستا رو میترکونه زده رو دست هر چی بلاگره و دو دستی پیجشو چسبیده!

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- آناشید حسینی از طراحان معروف و خبره ایرانیه که این روزا حسابی تو اینستا داره با پست و استوریاش میترکونه. آناشید حسینی که چند وقتی میشه با آقای دکتر امیررضا چلبیانلو ازدواج کرده و داره زمان خیلی خوشی رو سپری میکنه، یه جوری تو فضای مجازی کلا باهاش تو ژسته که انگار اولین بارشه. البته طرفدارای آناشید حسینی هم بعد از شروع رابطه او با دکتر به تعداد بی شماری دفعه سراغش رو میگرفتن و یه جورایی میخواستن از واقعیت این ارتباط سر در بیارن.

آناشید خانوم قبل از اینکه بخواد با دکتر عقد کنه هیچ عکس خاصی باهاش منتشر نمی کرد تا زمانی که یهو عقد کرد و با یه جشن تجملاتی و خفن ارتباطشون رو رسمی کرد و از اون روز به بعد همش داره در حالت های مختلف با شوهر خانش عکس میذاره. اخیرا هم آناشید حسینی یه عکس دونفره با شوهر جونش استوری کرد که با کلی کاپشن و تم لباس گرم جلو آینه پز خوشبختیشونو میدن و خانوم هم موهاشو با فتوشاپ پوشونده که نشون میده دیگه ته تغییرات یهویی رو درآورده!!! حالا از ژستای خاصشون که بگذریم یعنی وسط چله تابستون یه همچین لباسی واقعا چی میگه واقعا، وات دِ فاز!

e

وقتی آناشید حسینی کلا تو فاز به رخ کشیدنه!

آناشید خانوم از زمانی که با دکتر خان پولدار و البته پارتی دارشون نامزد کرد، مدام از وسایلای جورواجورش که همه هم مارک و خفنن عکس منتشر میکنه که این موضوع نظر خیلی از کاربرا رو نسبت به آناشید برگردونده. خیلیا معتقدن که آناشید بعد از این موضوع حسابی به خودش مغرور شده و داره به هر طریقی که میتونه خودشو باکلاس و لاکچری نشون میده.

البته این مسئله مورد توجه خیلی از کاربرای فضای مجازی قرار گرفت که چطوری یهو اینقد خانوم از این رو به اون رو شد و این حجم از تغییر از کجا اومد!

q

g

t

آناشید حسینی یهو همه چیش سر و ته شد!

آناشید حسینی از زمانی که دیگه نمیخواد مثل قبل باشه حسابی یکی دیگه شده و واسه شروع هم پیش از عقد کردن سفرای خارجکیش رو با آقاشون شروع کرد. نکته جالب درباره این زوج اینه که قبل اینکه عروسی کنن و رابطشون رسمی بشه یهو رفتن ماه عسل اونم کجاااا آفریقا!!!!

آناشید خانوم اوایل سفرش فقط عکسای تکی میذاشت و با فیگورایی که دل خجسته و خنده های از ته دلش رو داشت به رخ بقیه میکشید خیلیا رو به شک انداخت که یهو تو پیج آقای دکتر چلبیانلو هم همین عکسا گذاشته شدن که تو یه هتل خیلی خفن داشت کیف دنیا رو میکرد. اونجا همه دوهزاریا افتاد که جریان چی چیه!

tr

ad

qedq

فازگیری های عجیب و عصبی طورِ همسر آناشید حسینی!

از اونجایی که دکتر چلبیانلو چندان فعالیتی پیش از ازدواج با آناشید نداشته حالا مدتیه که داره تحت تاثیر خانوم بلاگر طورش قرار میگیره و یهو سوژه فالوور جمع کردن خانومش شده. آناشید خانوم هم که از زمان ازدواجش تو اینستا یه فعال درست و حسابی شده، مدام از همسر عزیزش عکسای یهویی میذاره و به قول کاربرا میخواد پایه بودن دکتر رو به رخ بکشه.

خانوم خانوما چند وقت پیش گویا یه مهمونی یا جایی شبیه این رفته بود و موقع برگشت تو یه حس و حال عجیب و البته خفنی بود که یهویی دوربین میندازه رو دکتر خان و ایشون هم با یه حال نذاری یه لبخند تحویل مردم میده که اولش خیلی عصبی نشونش میده و یهو میشه یه لبخند ژکوند زن که بیا و ببین!

ee

yt

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی