|

اکسسوریای شنگول منگول اما جذاب "سیما خضرآبادی"؛ سایه سرِ خانوم چه جیب پرملاتی داره!

سیما خضرآبادی بازیگر سریال بچه مهندس با یه استایل متفاوت و خاص از خودش پستی منتشر کرد و گویا حالا حالاها میخواد با عکساش سوپرایزمون کنه.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- سیما خضرآبادی از بازیگرای محبوبیه که شاید او رو چندان با اسم نشناسین ولی تو مجموعه "بچه مهندس" این خانوم بازیگر حضور چشمگیری داشت. سیما خضرآبادی به طور کلی تو فیلم و سریالای کمی بازی میکنه و اینطور که معلومه فقط میخواسته به شهرت برسه و بزنه تو فاز اینستابازا و انصافا هم کارشو خوب بلده. سیما خضرآبادی وضع مالی خوبی داره و با این وجود حسابی تو فضای مجازی مشغول فعالیته و داره روی هر چی شاخ اینستاسُ میبره!

سیما خانوم به تازگی یه پستی منتشر کرد که او رو با یه استایل خاص و خانومانه نشون میداد. این بازیگر که خوراکش تیپ زدنای منحصر به فردیه که بتونه یه شاخ اینستا ازش به نمایش بذاره، این بار حسابی پر و پیمون اومد و علاوه بر ظاهر خفن از اکسسوری هم هیچی کم نذاشت و البته که با این کاراش خیلیا میگن علت کم بازی کردنش هم همینه، ولی خب سیما خضرآبادی خیلی به این کار علاقه داره و گویا هیچ جوره نمیتونه ازش دست برداره.

ff

سیما خضرآبادی و جنجال تبلیغاتش تو اینستا!

سیما خضرآبادی از بازیگراییه که علاقه زیادی به خودنمایی تو اینستا و رسیدن به شهرت از این طریق داره. واسه همین هم مدام از استایلا و میکاپای مختلفش عکس میذاره و شاید باورتون نشه ولی همه پستای این خانوم تبدیل شده به تبلیغات رنگ و وارنگ. اما بعضی مواقع این میکاپ ها به قدی عجیب و غریب هستن که آدم واقعا نمیتونه چیزی بگه و کم میاره جلو این همه ضدو نقیضی!

هم استایلای هالیوودی و هم میکاپای مختلف از غلیظ تا ملیح که معلوم نیست این همه خودشیفتگی خانوم دقیقا از کجا نشأت میگیره، همه و همه موجب شهرت بیشتر و جمع کردن فالوورای خیییلی قربون صدقه رو شده! البته نکته متفاوتی که بین ایشون و بقیه سلبریتیا و شاخای این روزای اینستا خیلی به چشم میاد اینه که سیما خضرآبادی در تنوعی سرشاری سیر میکنه و پیش آتلیه ها و میکاپ آرتیستای جورواجوری میره که ته هر چی تبلیغِ رو درآورده و هیچ هم کم نمیاره!

w

t

re

وقتی سیما خضرآبادی مورچه ای به شهرت میرسه!

سیما خضرآبادی رو شاید فقط تو سریال "بچه مهندس" دیده باشین ولی این بازیگر از هشت سالگی جلوی دوربین بوده و تجربه زیادی در این حرفه داره. اما خب تو سریال و فیلمای کمی بازی میکنه و از دید کاربرا این ترجیح خود سیما خانومه که دوست نداره خیلی خودش رو درگیر حاشیه های بازیگر و سلبریتی شدن کنه.

واسه همین هم تا ذره ای به چشم اومد یهویی وارد اینستا شد و داره حسابی پول به جیب میزنه و برخلاف خیلیا که همراه با بازیگری تو زمینه های دیگه مشغول فعالیت میشن ولی ایشون کلا دل دادن به دل اینستا و با هر سازی خودشونُ مطابقت میدن!

hfd

yf

سایه سرِ سیما خضرآبادی چه وسعتی داره!

سیما خضرآبادی که مدت هاست با یکی از بازیگران که البته تو کار تجارت هم هست، ازدواج کرده و با وجود اینکه در ظاهر عشق بینشون خیلی شعله وره، ولی هیچ عکس دوتایی از طرف سیما خانوم تو پیجش گذاشته نشده و شاید اولش تصور کنین که اصلا این خانوم ازدواج نکرده.

البته شوهر سیما خانوم یه بوتیک خییییلی توپ تو بهترین جای تهران داره که گفته میشه دلیل این حجم همکاری سیما خضرآبادی با آتلیه های مختلف ارتباط خفن آقای "سهیل تیرگپ" شوهر خانشون با بقیه است.

سیما-خضرآ

tr

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی