|

فِیس نچرال گلاره عباسی تو تولدش یجور خفن شد که پروتزیا باید برن لُنگ بندازن!

گلاره عباسی بازیگر دهه شصتی و جذاب ایرانی به تازگی تولدش بود که توسط رفیق جانِ مذکرش به طرز عجیبی سورپرایز شد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- گلاره عباسی بازیگر مشهور ایرانی که سابقه بسیار خوبی در این عرصه دارد و هم در سینما و هم به خصوص تلویزیون بسیار دیده شده و هوادارای زیادی داره. گلاره عباسی البته که برای اولین بار با بازی در سریال "شیدایی" دیده و شناخته شد و همون نقش باعث شد تا خیلی از مخاطبین شیفته خانوم بازیگر بشن. گلاره عباسی از هنرمندان بسیار کم حاشیه و آرومی می باشد که معمولا تو جنجالات بازیگری دیده نمیشه اما خب از طرفی هم امکان نداره شما چهره ای مشهور باشی و هیچ حاشیه ای ازت در نیارن!

گلاره عباسی چهره ای نچرال داره که خب بین دریایی از چهره های عملی و پروتزی در سینما خودش نکته ای مثبته و نشون میده شخصی اعتماد به نفس خوب داره و از چهرش راضیه نه مثل امثال خانوم بهاره رهنما که پونصد مدل آرایش میکنن با دویست تا فیلتر اینستایی و در آخر هم خود را نچرال میدونن! گلاره عباسی یه خانوم دهه شصتیه اما چندا بهش نمیخوره سنش انقدر کم باشه و فیس پخته تری داره. وی به تازگی 39 ساله شد که خب خودش واکنش چندان خاصی به زادروزش نداشت اما رفیق جانش حسابی سورپرایزش کرد!

Untitled

وقتی گلاره عباسی سیس کاریش میره اون بالا مالاها!

گلاره عباسی به تازگی در فیلم شادروان ایفای نقش داشته است. ظاهرا این بازیگر زن نیز به مانند بسیاری از همکارانش پس از اینکه پاشون به سینما رسیده حالا دیگه تلویزیون رو در حد و اندازه خودشون نمیدونن و پرده نقره ایو شبکه خانگی پر شده از هنرمندان مشهور اما تلویزیون نه بازیگری هست و نه سریال درست حسابی ای!

گلاره خانوم عباسی در صفحه اینستاگرمش معمولا ترکیبی پست میذاره. یعنی اینجوریه که گهگاهی تصاویری جذاب از خانوم بازیگر می بینیم و گاهی هم عکس و ویدوهای سینما و مربوط به این عرصه! وی در حال حاضر بیش از 2 میلیون دنبال کننده داره که دوست دار گلاره عباسی هستند.

Untitled

وقتی گلاره عباسی مجبوره واسه نقشش نِی قلیون شه!

گلاره عباسی از دانش آموختگان کلاس های بازیگری امین تارخ می باشد. این بازیگر زن مدتی پیش برای ایفای نقش در فیلم «ابلق» وارد چالشی جدید شد. نقش او در این فیلم با همه نقش هایی که تا به حال بازی کرده بود فرق داشت و از آن مهم تر گلاره عباسی در این نقش باید 10 کیلو به وزنش اضافه می کرد و این کار را هم کرد اما به گفته خودش هنوز با این مسئله درگیر است. البته که بازیگری پول و درآمد خوبی هم دارد اما به دلیل اینکه باید به طور کلی شخصیت و ظاهر خودت روبذاری کنار و تبدیل به کاراکتر دیگری بشی، سختی های خودش رو هم داره که هنرمندان مجبور به انجامش هستند!

از این ها که بگذریم از خانم بازیگر به تازگی تصویری منتشر شده که با پیراهنی جذب و ساپورت در بیابان حضور دارند که این نوع پوشش از این بازیگر کمی بعید بود!

hi

Untitled

خط و ربط گلاره عباسی با مهران مدیری

این روز ها روابط میان بازیگران خانم و اقا در پشت صحنه فیلم و سریال ها اونقدری زیاد شده که گاهی به بیرون و شبکه های مجازی درز پیدا میکنه و اون بازیگر هم یا ناچار به قبول اون مورد میشه و آبروش میره و یا تکذیب میکنه و یه مدت سر زبوناست!

از موارد رابطه های که توسط یک خبرنگار جنجالی در اینستاگرام به قول خودش افشاگری شده بود رابطه گلاره عباسی با مهران مدیری بود که به این خبرنگار این دو هنرمند مدتی با هم دوست بودند و پنهانی رفت آمد داشتند.

Untitled

بیوگرافی جالب گلاره عباسی

گلاره عباسی یکی از بازیگران به نام سینما و تلویزیون است که در بیست و نهمین روز از سال 1362 در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنر و معماری تهران می باشد. 

گلاره در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده و فقط یک خواهر به نام بهار دارد که دارای تخصص در زمینه تغذیه میباشد و در کشور کانادا زندگی میکند.

بیماری سخت گلاره عباسی تو ساخت شهرزاد

گلاره عباسی در سریال شبکه خانگی "شهرزاد" نیز ایفای نقش داشت آن هم نقشی منفی. وی حین بازی در این سریال به دلیل سرطانی که داشت مدتی بین زمن و هوا می ماند اما دوباره سلامتی خود را بدست می آورد و سر ضبط فیلم برمی گردد. حالا جالب اینجاست که نظرات مردم و مخاطبین در مورد گلاره عباسی به دلیل نقش منفی اش ناجور بود و حسابی تحت تاثیر فیلم قرار گرفته بودند!

t

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی