|

چیتان پیتانِ مینا دلشاد بازیگر ساده ستایش بین هم صنفاش چه ماهی شد؛ آفتاب بدم خدمتون!

mina delshad shayanews

مینا دلشاد بازیگر سریال ستایش از خوشتیپای اینستا می باشد که اینبار استایل و تغییر چهره رو در مراسم سینمایی به رخ همه کشید!

لینک کوتاه کپی شد
16

شایانیوز- مینا دلشاد بازیگر جوان و جذاب ایرانی می باشد که البته احتمالا او را به اسم نشناسید! حتی با چهرش هم برخی نمی شناسند اما اگه بخوایم دقیق او را معرفی کنیم باید بگیم اگه از بینندگان شبکه آی فیلم و سریال "ستایش" بوده باشید قطعا ایشونو تو همین شبای قبل دیدین. مینا دلشاد در این سریال نقش همسر مردی رو داشت که راننده پری سیما بود! بله همون خانومی که لهجه مشهدی رو خوشگل و بانمک صحبت میکرد.

مینا دلشاد هنرمندی بسیااار کم حاشیه می باشد که چندان سابقه بسیار زیادی در بازیگری نداره اما شناخته شده است. وی در عوض تو اینستاگرام همچون بنننز فعالیت میکنه اونهم چه فعالیتی! در حدی که اگه وارد پیج خانوم بازیگر شوید قطعا پراتون خواهد ریخت! شاید بگین کی حال داره حالا پیگیر بشه و بره اینستا ببینه فلان بازیگر چه شکلی میچرخه! پس در ادامه آخرین تصاویر از مینا دلشاد رو همین شب گذشته در مراسم حافظ مشاهده کنید تا تفاوت زمین تا آسمونی خانوم بازیگر رو با نقشاشون متوجه شوید!

gu

gu

مینا دلشاد در تقلای شاخ مجازی و واقعی شدن!

البته درسته که مینا دلشاد در تصاویر اینستاییش که در ادامه مشاهده می کنید آرایش های بسیار غلیظی میکنه و فیگور هایی داره که باعث تغییر چهرش میشه اما برخی از خانوما هم هستند که با آرایش هایی که همه انجام میدن چهرشون خیلی با فیس نچرالشون متفاوت میشه و مینا دلشاد نیز یکی از همین چهره هاست.

اما با توجه به اینکه این روزا خیلی از خانومای بازیگر جَوونمون تنها با کمی شهرت و بازیگری فورا میرن تو اینستا جهت جذب فالوور و شهرت بیشتر عکس هایی عجیب منتشر میکنند، مینا دلشاد نیز چنین است برخی از سکانس هایی که بازی کرده رو هم به اشتراک گذاشته تا کاربر به راحتی ایشون رو بشناسه.

حالا یکم با چهره اینستایی خانوم بازیگر آشنا شیم!

gu

gu

gu

اینها تنها قطره ای در میان دریایی از عکس های خانوم بازیگر بود که منتشر کرده اند. خیلی از کاربران که این شبا دارن ستایش رو می بینن با دیدن پیج مینا دلشاد خیلی متعجب شدن و نظراتی مختلف دادن که خب همونطور که میدونید بعضیاشم نامتعارف بودند چرا که یکسری کاربر همیشه در صحنه هستند که منتظرند تا نظراتی شوم دهند!

البته که خود هنرمند نیز مقصره و خب از اونجایی هم که داره با خواست خودش حتی کشف حجاب شده عکس میذاره میدونه که ممکنه چنین کامنت های ناجوری هم سمتش حسابی روانه شه. 

gu

دابسمش جذاب مینا دلشاد!!!

مینا دلشاد یه دهه هفتادیه اما لب مرز دهه هفتاد! خب سن و سال بالایی نداره و علاقه بسیار زیادی هم به دابسمش های اینستایی داره به همین جهت ویدویوهایی به اشتراک گذاشته که جالبن و اتفاقا به فیس خانوم بازیگر هم خیلی میان!

بیوگرافی جالب مینا دلشاد

مینا دلشاد متولد 6 خرداد 1370 در مشهد، فارغ التحصیل فوق دیپلم پرستاری می باشد، فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و با سینما جلوی دوربین رفت سپس به تهران مهاجرت کرد و حالا در تلویزیون بازی می کند.

از سال 1379 وقتی 9 ساله اولین تجربه خود را در بازیگری با تئاتر مدرسه بدست آورد، سپس برای نمایشی در مورد حضرت علی جایزه اول کارگردانی این رده سنی را در استان گرفت.

gu

رفتار عجیب مامان بابا برای ورود به بازیگری

البته که مینا دلشاد بخاطر مخالفت خانواده تا مدت ها از بازیگری و حتی درس خواندن در این رشته محروم شد تا اینکه سال 1388 با حضور در تست فیلم در انتظار معجزه به کارگردانی رسول صدر عاملی پذیرفته شد. خیلی از خانومای بازیگر در مصاحبه خود از مخالفت و شرایط سخت ابتدای کارشون میگن حتی اونهایی که فکرش روهم نمی کنید!

به این ترتیب با این فیلم اولین بار جلوی دوربین رفت.

gu

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی