تیپ اسپرت "لیلا بلوکات" با یه کلاه دم دستی؛ خانوم بعد پاریس کبکش خروس میخونه!

leila bloukat shayanews

لیلا بلوکات از بازیگرای محبوب و حاشیه ساز سینماس که با تیپای جینگولش اینستا رو پر کرده. او اخیرا عکسی با استایل جدید منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- لیلا بلوکات از بازیگران محبوب و البته پرحاشیه سینماست که این روزا حسابی با دوست و رفیقاش مشغول گشت و گذاره. لیلا بلوکات که به تازگی تشریف برده بود فرانسه پیش خانوادش، بعد از برگشت کلی انرژی مثبت گرفته و هی راه و بیراه واسه بقیه استوری و پست انگیزشی میذاره. لیلا بلوکات برای اولین بار با سریال یوسف پیامبر دیده شد و تابحال تونسته بیش از 2 میلیون فالوور واسه خودش دست و پا کنه.

لیلا بلوکات به تازگی عکسی با یکی از رفقاش منتشر کرده که باز هم اونو با یه فیس و استایل جدید نشون میده. لیلا خانوم که عاشق متفاوت دیده شدنه و دوست داره همیشه با یه تیپ جدید تو استوری و پستاش رخ بده، حالا زده تو کار جینگول مستون کردن و با یه کلاه متفاوت و یه تیپ اسپرت باحال از خودش رونمایی کرده. این بازیگر که کلا تو کار مد و ترنده و با کلی ادا اصول ژست میگیره واسه عکساش فک کنین یه رفیق پایه هم بیاد پیشش. دیگه چه بهانه ای بهتر از این واقعا!

khfskhf

رخ راه و بیراه لیلا بلوکات با تیپای جورواجور!

لیلا بلوکات از اون دسته بازیگراییه که عشق عکس گرفتن از خودشه و شیفته فیس و استایلشه. البته تا حد زیادی هم حق داره! چون از زمانی که ما تو تلویزیون دیدیمش تا حالا زمین تا آسمون تغییر کرده و این تغییرات بیشتر به سمت جذاب تر شدن خانوم پیش رفته. لیلا خانوم خوش چهره جایی نیست که نره و یه عکاس با خودش روونه نکنه و هر دفعه هم با تیپای رنگ و وارنگ از همه رنگش عکسای باحالی میندازه.

hfyh

jffhy

لیلا بلوکات و خواهرشم حساااابی به خودشون میرسن ها!

لیلا خانوم که تازه چند ماهی میشه از سفر باکلاسشون به پاریس برگشته، مثل اینکه نتونسته تو خونه بمونه و فورا بعدش با خواهر جووونش تشریف برده کنسرت مسعود صادقلو. البته ناگفته نمونه مسعود خان به دلیل کمک های بی شماری که به خیریه مهر لیلا کرده حالا لیلا بلوکات داره واسش حسابی جبران میکنه و تا میبینه یه جا کنسرتی داره سریع دست خواهرشو که کُپ خودشه میگیره و دِ برو که رفتیم!

این خانوم بازیگر یه فاز عجیب و غریبی با خواهرش تو کنسرت فاز آهنگ خوندن گرفته بدجووور و اینقد دارن حال میکنن که انگاری خودشون خواننده و بقیه هم اومدن دیدن اونا نه مسعود صادقلو!

sfsehf

لیلا بلوکات با استایلایی که هیچوقت دیده نشد!

این روزا اغلب بازیگرا حسابی زدن تو کار شیک  و پیک پوشیدن و با تیپاشون هیچ نشون نمیدن که یه بازیگر ایرانی هستن. لیلا خانوم هم از این قاعده مستثنی نیست و بعضی اوقات یه پستایی میذاره که اگه ببینین قطعا چشاتون گرد میشه و میگین ایشون همون بازیگر سریال از سرنوشت بوده و ما نمیدونستیم!

استایلای غربی طور خانوم البته تنها محدود به فضای مجازی نمیشه و لیلا بلوکات کلا فاز راحتی داره و میخواد هر طوری که دلش میکشه بگرده و کاری به کار کسی هم نداره.

dsfhksh

jvj

kshdjfv

لیلا بلوکات و مایه تیله خفنش تو پاریس!

لیلا بلوکات با عکسا و سفرای خارجی خیلی جذاب و دل آب کنی که داره تونسته در طی مدت بازیگریش به اندازه کافی گنجینه پنهان و خفنی رو واسه خودش دست و پا کنه و علاوه بر اینکه روز به روز بر کلاس بالای خیریه اش اضافه میکنه، سفرای توپ خارجیش رو هم از دست نمیده.

این خانوم بازیگر به قدری این مدت تو پاریس مشغول خوش گذرونی بود و با خانواده خارجکی طورش پُز میداد که خیلی از کاربرا گفتن گویا ایشون از اوضاع بدی که تو مردم دارن توش زندگی میکنن خبر نداره و رفته پی عشق و حال!

zzfg

rffrf

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی