|

رونمایی "شیدا یوسفی" از پروتزای فجیییعش؛ این همه صلیب رو سر و کله خانوم چه میکنه آخه!!

sheida yousefi shayanews

شیدا یوسفی از بازیگرای خوش چهره سینما و تلویزیونه که تو اینستا هم طرفدارای زیادی داره. او به تازگی یه عکس خیلی عملی و عجیب منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- شیدا یوسفی از بازیگران خوش چهره ایه که به تازگی او رو در فیلم و سریال های بیشتری میبینیم و معروف ترین نقشی که تابحال بازی کرده، نقش نگین در سریال نمایش خانگی "ممنوعه" بوده. شیدا یوسفی اینقد تو این نقش خوش درخشید که بعد از اون یک باره واسه بازی در سریال "نون خ" دعوت شد و کنار بازیگران خیلی معروف ایفای نقش کرد. البته هنرهای شیدا یوسفی تنها به بازیگری محدود نمیشه و خانوم خانوما تو حوزه مدلینگ هم فعالیت زیادی داره و هوش از سر خیلیا برده.

شیدا خانوم به تازگی یه عکسی از خودش منتشر کرد که نشون میده زمین تا آسمون با قبلش فرق کرده. خانوم بازیگر تو این عکس با یه میکاپ خیلی خفن چهره زیباش رو به نمایش گذاشت و چیزی که خیلی تو پست جدیدش دهن آدم رو از تعجب باز نگه میداره، لبای پروتز شدشه که بیشتر از هر چیز دیگه ای چشم آدم رو به خودش خیره میکنه. شیدا یوسفی که تنها عمل بینی رو گویا انجام داده بود، حالا داره کم کم به سمت صورت عملیای پر از فیلر و پروتز میره و انگاری از قصد هم یه میکاپی انجام داده بیش از پیش گونه تزریق شده و فک زاویه دارش رو به رخ بکشه!

sheidayousefi

جنجال میکاپای شیدا یوسفی تمومی نداره!

شیدا یوسفی بازیگری زیبا ولی با میکاپ های خیلی عجیب و غریبه. این میکاپ ها بعضی اوقات اینقدر چهره او رو عوض میکنن و غیر طبیعی به نظر میان که حاشیه هایی رو برای این بازیگر به دنبال دارن. مثلا تو یکی از پست هایی که شیدا خانوم در پیج اینستاش گذاشته بود، عکس اون رو با گریمی خاص شبیه به راهبه های مسیحی نشون میداد. البته خود ایشون معتقد بود این سبک گریم برای یکی از پروژه های معماری ایرانی است، ولی خب چرا اینطوری آخه!

sheidayousefi__1650986610

sheidayousefi__1640624700

فاز سنگین شیدا یوسفی واسه یه نخ سیگار!

شیدا خانوم بعضی اوقات با انتشار عکسای رنگ و وارنگ سعی میکنه یکم از حالت خانومانه بودنش خارج شه. این اواخر هم یه عکس باحالی منتشر کرد که البته خیلی از ایشون بعید به نظر میرسید. شیدا یوسفی تو این عکس یه نخ سیگار دستش گرفته و اینقد تو فاز عجیبیه که همه تو نگاه اول فک میکنن خانوم یه سیگار کشِ قهاره!

ولی خودش واسه توضیحات تو کپشن نوشته که گریم و سیگار واسه تئاتره. ولی میشه گفت خانوم خانوما خیییلی تو نقش تئاترش فرو رفته که این فیگور رو با سیگار تونسته اینقد خوب دربیاره. البته این اولین بار نیست که شیدا خانوم با این مدل میکاپ و عکس خبرساز میشه و گاها فازی مجزا از هر چه تابحال بوده به خودش میگیره که بیا و ببین!!!

sheidayousefi__1622185719

sheidayousefi__1594656656

کار و بار سکه شیدا یوسفی بعد ممنوعه!

شیدا یوسفی از اون دسته بازیگراییه که علاقه زیادی به میکاپای عجیب غریب و خاص داره و دوست داره یه جورایی نسبت به بقیه متفاوت تر به نظر برسه. از روزی که با یه آرایش خیلی خفن تو سریال ممنوعه ظاهر شد و استقبال بی نظیری از فرم چهره خانوم صورت گرفت، او هم تصمیمش بر آن شد تا بزنه تو یه شغل دوم خفن که بی شک اون شغل دوم چیزی به غیر از مدل شدن نمیتونست باشه که خیلی هم کارش سکه اس و داره تو اینستا حسابی جولون میده!

sheidayousefi__1600013130

sheidayousefi__1639212266_2

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی