|

لپای گُل انداخته "پردیس احمدیه" تو آسانسور؛ خانوم بازیگر رفیقِ شفیق آقای احساس!

پردیس احمدیه از بازیگران کم کار سینماست که با فیلم لاک قرمز محبوب شد. او اخیرا یه استوری عجیب تو آسانسور منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- پردیس احمدیه از بازیگران محبوب و خوش استایل سینما و تلویزیونه که اهالی سینما بیشتر او رو با نقش ماندگارش در فیلم "لاک قرمز" به خاطر میارن. پردیس خانوم با حامد بهداد خیلی رفیقه و پس از مدت کوتاهی تونست به دلیل بازیِ حرفه ایش کنار سلبریتیای بزرگ بازی کنه. ایشون تو اینستا هم پرکاره و تونسته در طی مدت ستاره شدنش 114 هزار فالوور به دست بیاره.

پردیس احمدیه علاوه بر بازیگری، به دویدن علاقه زیادی داره و اخیرا یه استوری تو اینستاش گذاشت که خودش رو بخاطر دویدن تو این هوای گرم سرزنش کرده بود. خانوم خانوما با یه کژوال خیلی راحت و یه شال زرد که صرفا برای حاشیه ساز نبودنِ بی حجابیش ازش استفاده کرده، تو استوری به لپای گُل انداخته اش اشاره میکنه!

hashiyeh_plus_2863449884271452465_1226560600

هر چه پیش آید، خوش آید!

پردیس احمدیه کلا تو زندگیِ واقعیش هم مثل بازیگری کار خودش رو میکنه و دوست داره هر زمان هر طوری که دلش میخواد بگرده و اصلا علاقه ای به اینکه خودش رو مطابق سلبریتیا یا بازیگرای خیلی خفن تو اینستا چیتان پیتان کنه نداره.

واسه همین هم از دید خیلی از کاربرا اصولا تو یه سردرگمیِ عجیبیه و ضد و نقیض بودنش گاهی اوقات طرفداراش رو هم اذیت میکنه. او در بعضی جاها دوست داره ساده و دخترونه به نظر بیاد و یه جای دیگه هم کاملا متفاوت تر از اونچه تابحال دیدینش!

pardisahmadiyeh_1564309860_1

pardisahmadiyeh_1597595949

ژستای ماکت طور پردیس خانوم!

پردیس خانوم برخلاف سن و سالش در پستای اخیری که تو پیج اینستاش گذاشته حسابی شبیه دهه هشتادیا شده و میکاپای غلیظ و گاها خیلی یخ و ژستای خیلی خشکش او رو بیشتر مثل مانکنای ژاپنی کرده! او در استایلاش سعی میکنه از کُت های خیلی امروزی و مطابق مد استفاده کنه و کاربرایی که استایلِ جوون پسند رو بیشتر دوست دارن به سمت خودش بکشونه.

اما در کنار تمام این تفاوت ها پردیس احمدیه به دلیل چهره معصوم و دخترونه ای که داره به دل خیلی از مخاطباش میشینه و نقشای مختلف و جالبش هم همیشه یادآور خاطرات خوب برای مردمه.

pardisahmadiyeh_1615312073

pardisahmadiyeh_1614621823

رفاقت بی حد و حصر با آقای احساس!

پردیس خانوم در مصاحبه ای اعلام کرد که پس از بازی تو فیلم "خانه دختر" و همبازی بودن با حامد بهداد تونست رابطه خیلی نزدیکی با ایشون پیدا کنه و به گفته خودش: «انسانیت ، زندگی و صبر کردن در مقابل هر اتفاق ناخوشایندی که تو زندگی می افتد و قوی بودن را از حامد بهداد یاد گرفته و امیدواره سایه اش بالا سر او و امثال او که رفیقش هستن پایدار باشه.»

پردیس خانوم در این جمله آخری خودش رو رفیق حامد بهداد خطاب کرده و به نوعی بیان کرده ارتباط خیلی خاصی باهاش داره. البته حامد بهداد هم نزد اهالی سینما به دلیل نقش های احساسی و جذابش همیشه محبوب دل ها بوده و هست.

pardisahmadiyeh_1605466914

حضور ناگهانی پردیس احمدیه در کنار سلبریتیا!

پردیس احمدیه متولد 1371 در شهر تهرانه و اولین بار با نقش اندک در سریال "یادآوری" سال 92 در کنار مهران احمدی و وحید جلیلوند به ایفای نقش پرداخت و پس از اون با بازی در فیلم "لاک قرمز" وارد فضای حرفه ای سینما شد و تونست در اولین پروژه بازیگریش در نقش اول به خوبی بدرخشه و پس از اون در فیلمای مختلفی مثل "خانه دختر" با بازیگران محبوب و حرفه ای مثل حامد بهداد بازی کرد.

جالبه بدونین که پردیس خانوم تو دانشگاه درس موسیقی خونده، اونم خیلی حرفه ای و اصلا فکرش رو نمیکرد بازیگر بشه. او در مصاحبه ای اعلام کرد که تو بازیگرا از کسی پیروی نمیکنه و دوست داره حتی تو نقشایی هم که بازی میکنه خودش باشه.

pardisahmadiyeh_1598525627

pardisahmadiyeh_1631891235

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی