ژست خاص و دست به گوشِ "مونا کرمی"؛ با این وَجنااات باید بره هالیوود، اینجا چه میکنه!

مونا کرمی از ستارگان نوظهور تلویزیونه که نقش آرزو رو در سریال از سرنوشت داشت. او به تازگی عکسی با ژست جالب تو اینستا منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
7

شایانیوز- مونا کرمی از بازیگران نوپای سینما و تلویزیونه که شاید نام او رو به خاطر نیارین، اما نقش آرزو در سریال از سرنوشت رو مونا خانوم برعهده داشتن و البته که بسیار هم خوب تونست از پس این نقش سخت بربیاد. خانوم بازیگر تجربه بسیار زیادی در حوزه نمایش داره و با اجرای تئاترهای پی در پی تونست بالاخره وارد بخش حرفه ای سینما و تلویزیون بشه و تو "از سرنوشت" حسابی بدرخشه. 

مونا کرمی تو فضای مجازی فعالیت زیادی داره و اینطور که معلومه عاشق اینه تو اینستا هم کم کم به شهرت برسه و اگه عکسای او رو ببینین چندان او رو نمیشناسین، چون تغییرات آنچنانیش تو اینستا واسه خیلیا جالب و عجیبه.

مونا خانوم اخیرا عکسی منتشر کرد که از موهای رنگ کرده تا ژست باکلاسش یه جورایی نماد خودنمایی ایشونه و البته با وجود اینکه چندان میکاپ خاصی نداره، ولی چهره بامزه و شیطونش واسه کاربرای فضای مجازی دوست داشتنیه و با این ژست عجیبش که معلوم نیست میخواد گوشش پیدا نباشه یا گوشوارش، یه شخصیت متفاوتی از خودش رو در معرض دید طرفداراش قرار داد. به گفته کاربران مونا کرمی با سادگی وارد اینستا شد و قصد نداره رو دست خیلی از بازیگرای باسابقه و جینگول فضای مجازی بزنه!

campec.ir_2859610220915280174_1315567878

خانوم بازیگر همش پی دور دوره!

مونا کرمی از اون دسته بازیگراییه که علاقه زیادی به گشت و گذار و تفریح داره و گهگداری عکسایی از سفراش منتشر میکنه که نشون میده در کنار حرفه اش به خوش گذرونیاش هم اهمیت میده. این خانوم بازیگر با انتشار عکسای جورواجور با ژستای جذاب، خیلی دنبال دلبری از طرفداراشه و دوست داره تعداد فالووراش از اینی که هست، بیشتر شه.

واسه همین هم به گفته کاربران عکسایی که مونا کرمی از خودش منتشر میکنه با نقشاش زمین تا آسمون فرق داره. علاوه بر این خانوم با وجود اینکه 31 سالشه، ولی شیطنتاش تو همه عکسا و بعضی اوقات در نقشایی هم که داره به چشم میاد.

monakaramiofficial_1636362580

monakaramiofficial_1650875673

مرد بی همتای زندگی مونا خانوم!

اگه یکم تو پیج مونا کرمی بگردین، بی تردید عکس و فیلمایی که او با برادرش، مجید منتشر کرده به چشم میاد. مجید کرمی خواننده اس و به تازگی هم چند تا آهنگ منتشر کرد و مونا خانوم به وفور از عشق و علاقه اش به آقا مجید میگه که واسه خیلی از طرفداراش او رو به یک شخصیت خانواده دوست تو اینستا تبدیل کرده.

تلاش های مونا کرمی واسه محبوبیت!

مونا کرمی فرزند بزرگ یک خانواده چهار نفره است که همراه با برادرش در حوزه های مختلف هنر مشغول فعالیت هستند. این خانوم بازیگر در مراحل اولیه زندگیش با تئاتر عروسکی شروع کرد و سپس با تلاش های بسیار تونست وارد فضای حرفه ای سینما و تلویزیون بشه.

مونا خانوم برای اولین بار نقشی که در سریال حوالی پاییز داشت، سبب درخشش او شد و به همین واسطه پس از آن او رو در سریال از سرنوشت 3 و همچنین از سرنوشت 4 در نقش آرزو، همسر سهراب انتخاب کردند که میتوان به جرات گفت مونا کرمی در این نقش هم بسیار عالی ظاهر شد و تونست محبوبیت بسیاری نزد مردم به دست بیاره.

monakaramiofficial_1654763053_1

monakaramiofficial_1644427610

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی