|

استایل کمی هَپلی و ژست خارجکی عارفه معماریان؛ خانوم بعد دختر محمود نقاش کم پیدا شده!

عارفه معماریان از ستارگان تازه سینمای ایرانه که آخرین بار در نقش دختر محمود نقاش بازی کرد. او به تازگی استوری جالب در اینستا منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- عارفه معماریان از بازیگران نوپا و خوش استایل سینما و تلویزیونه که شاید نام او چندان براتون آشنا نباشه، ولی اگه سریال پرطرفدار "مانکن" رو دیده باشین، قطعا بازیگر نقش "بهار" خواهر "امیرحسین آرمان" رو خاطرتون هست. عارفه خانوم بعد از این سریال به خوبی تونست جای خودش رو در فضای حرفه ای سینما پیدا کنه و محبوب دل مردم بشه.

عارفه معماریان اخیرا استوری منتشر کرد که با وجود اینکه تو عکس خیلی شلخته به نظر میاد و  میکاپ چندانی هم نداره، ولی بخاطر فرم و رنگ خاص چشماش جذابیت زیادی به عکس بخشیده و نظر طرفدارانش رو جلب کرده. نکته جالبی که تو عکس های عارفه خانوم وجود داره سادگی بیش از حدشه که با توجه به معروف بودنش کمی کاربران فضای مجازی رو متعجب کرد و تو این عکس هم موهای سفیدش که نشون از پیری زود از حدش داره، حسابی به چشم طرفدارنش اومد.

campec.ir_2857796691080905097_1315567878

ژست و استایل های خارجکیِ عارفه خانوم!

عارفه معماریان از ستارگان تازه سینمای ایرانه و همونطور که از عکساش مشخصه اصلا علاقه ای به میکاپ های خاص و خودنمایی نداره و این کار باعث شده خیلی تو اینستا اسمش به گوش نرسه، ولی این موضوع چیزی از ارزش های عارفه خانوم کم نمیکنه و به جای میکاپ های خاص، با ژست و استایلای لاکچریش بیشتر خودش رو شبیه بازیگرای هالیوودی کرده و بعضی اوقات با انتشار عکسای خیلی خفن از خودش حسابی دل طرفداراش رو میبره.

عارفه-معماریان-بازیگر-پایتخت-25

Capture00.0000

عارفه معماریان، حرفه ای در بازیگری!

عارفه خانوم علاقه بسیار زیادی به بازیگری داره و شبیه سلبریتی های این روزا با پارتی و عکس های خفن گذاشتن تو اینستا معروف نشد. این خانوم بازیگر ابتدا از تئاتر شروع کرد و در همون اوایل شروع به بازیگری در حوزه تئاتر، تونست جایزه تئاتر رضوان مشهد رو به دست بیاره.

عارفه معماریان متولد 1370 است و در مشهد به دنیا اومد و پدرش کارمند و مادرش خانه داره. خانوم خانوما فعلا هنوز ازدواج نکرده و با وجود اینکه حرفی هم از ازدواج نزده، حالا حالا ها قصد متاهل شدن نداره.

edbf96ebddeffcc9d85b26390bfac191

1606876892-parsnaz-com

فاصله اندک بین درخشش، از مانکن تا پایتخت!

عارفه معماریان ابتدا با بازی جذاب در سریال مانکن تونست به چشم خیلی از اهالی سینما بیاد و بعد از اون طرفدارانش خیلی منتظر بودن که ببینن عارفه خانوم قراره تو چه فیلم یا سریال دیگه ای نقش آفرینی کنه که در کمال تعجب او رو در سریال پرمخاطب پایتخت دیدن.

عارفه معماریان تو سریال پایتخت 6 نقش دخترِ محمود نقاش رو بازی کرد که احمد مهرانفر در نقش ارسطو به او علاقه مند میشه. جالبه که خانوم بازیگر تو این سریال نقش خیلی کمی رو بر عهده داشت،  اما علاقه به دیده شدن همچون بازیگران دیگه، او رو به بازی در سریال محبوبی همچون پایتخت راضی کرد.

97878_55400

Arefeh-Memarian-

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی