تغییرات ناغافل "مارال فرجاد" بعد از اینکه رفت خارج؛ خانوم بازیگر اسپارتاکوس شد!

مارال فرجاد که در مجارستان به سر میبره برای بار چندم برای مجله خارجی عکاسی کرد که تصاویر جالبش مورد توجه قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- مارال فرجاد بازیگر جوان و مشهور ایرانی می باشد که خیلی وقته خارج از ایران زندگی میکنه و تا همین چند ماه پیشم دلیل رفتنش رو نگفته بود تا اینکه با یک مجله خارجی مصاحبه کرد و گفت به دلیل سرطانش و درمانی که باید انجام بشه از ایران رفت اما هیچگاه از مهاجرت صحبتی نکرده و مشخصه بعد از درمان میخواد برگرده.

اما اتفاق تلخی که در این میان برای مارال فرجاد و خانواده هنرمندش افتاد از دست رفتن مادرشون بود که فوت شدن و مارال و مونا موندن و پدرشون جلیل فرجاد! مارال فرجاد اما بعد از بازی در فیلم "خوب بد جلف 2" دیگر در قاب تلویزیون و سینما دیده نشد و پس از آن تصاویر او را در مجارستان دیدیم. خانوم بازیگر عکسای خیلی زیادی از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر می کنه که البته تو سبک خودش جالبه و اعتماد به نفس خوب و بالایی هم داره. در ادامه تصاویر جدید او را مشاهده می کنید تا بگیم چرا خانوم خانوما اعتماد به نفس داره!

maralfarjad_1654432962_1

maralfarjad_1654432962_2

maralfarjad_1654432962_3

اعتماد به نفسِ جذابه مارال فرجاد

عکسای مارال فرجاد رو دیدین؟ یه رنگ جیغ پوشیده با یه آرایش کمی عجیب و دوربینی که از جلو بدون افکت و فیلتر از ایشون عکس گرفته! مارال فرجاد هیچگونه تزریق و یا عمل زیبایی انجام نداده تا به حال و به چهره ای که داره راضیه و خودش رو دوست داره.

این تصاویر برای مجله بود اما با این حال تغییر خاصی درش ایجاد نشده بود، البته که تمااام تصاویر مارال فرجاد که در اینستاش گذاشته و دِلی گرفته و برای مجله یا جای خاصی هم نبوده نیز همینگونه هستش و مارال خانوم هرچه که هست حداقل اعتماد به نفس کافی داره و همانند خیلی از خانومای بازیگر که هم من میدونم و هم شما میدونین نیست که با فیلتر های اینستایی و عمل و صد قلم آرایش و در آخررر هم باز افکت و رنگ عکسش رو منتشر کنه!

maralfarjad_1652029747

مارال فرجاد رفت عجیب غریب شد!

اما بالاتر گفته بودیم مارال خانوم فرجاد عکس و پوشش های عجیب رو دوست داره پس در ادامه برخی از این عکسای باحال رو مشاهده می کنید که البته بعد از اینکه رفت مجارستان این مدلیاش بیشتر شد!

ناگفته نمونه برای عکس اول یکی از کاربران نوشته بود شبیه اسپارتاکوس شده!

maralfarjad_1645458989

maralfarjad_1638468146_1

maralfarjad_1643384303

وقتی ایرانیا اروپایی بازی درمیارن!

چند ماه پیش کریسمس بود و خب از اونجایی که خودمون ایرانی هستیم و خودمونو می شناسیم، میدونیم که ما تو کشورمون مناسبت های زیاد و مختلفی داریم و مناسبت های خارج مثل کریسمس، ولنتاین، هالووین و...رو هم دوست داریم که جشن بگیریم و شرکت کنیم.

البته که هر موضوعی که باعث شه خانواده ها خوشحال باشن خیلی هم خوبه اما اروپایی شدن ما به خصوص تو هنرمندان خانوم خیلی شده که برای چشم و هم چشمی به همه این مناسبت ها میرسن!

مارال فرجاد هم در این مورد ویدیویی جالب منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

یوگا داریم با مارال خانومِ فرجاد!

اما جدا از همه اینها اگه بخوایم برگردیم سر ماجرای خودمون باید بگیم که مارال خانوم فرجاد یک ورزشکار حرفه نیز هستند البته اینطور که نشون میدن! اما موردی که مورد توجه قرار گرفت مدلی ویدیویی بود که مارال فرجاد از هنگام یوگا از خود در سایه و تاریکی و با لباس راحت و جذب گرفت. اگه از دنبال کننده بازیگران بوده باشید احتمالا این سبک فیلم گرفتن رو تو خیلی از پیجای بازیگران زن دیده اید و ظاهرا مُد شده و اگه اینجوری نگیرن و نشون ندن ورزشکارن اصلا زشته!!

مارال فرجاد در مجارستان به تسخیر درآمد

اما مارال فرجاد در این مدت که به تنهایی در مجارستان زندگی کرد و به دور از وطن و خانواده بود و فعالیت هنری هم نداشت برای گذراندن شرایط سخت بیماری، گاهی به کنسرت های خارجی و یا فشن شو ها میرفت و عکس و فیلم هایی هم منتشر می کرد. 

وی مدت پیش در یک کنسرت موسیقی که شقایق نصرتی پیانیست ایرانی ساکن آلمان برگزار کرده بود حضور داشت.  مارال فرجاد در توضیح این کنسرت نوشت: حدودا یک ماه پیش به دعوت دوست عزیزم پریسا جعفر مقدم به کنسرت پیانو یک بانوی ایرانی که از آلمان امده بودن دعوت شدم. تمام سالن پر شده بود از نوای روح انگیز موسیقی، با لمس هر کلاویه توسط انگشتان پر توانش روح همه مدعوین را در تسخیر خود در می آورد.

maralfarjad_1627631633_1

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی