تریپ جدید "ریحانه پارسا" وقتی یه دم پَرت و پَلا واسه رفتن به اونور آب میگه!

ریحانه پارسا بازیگر جذاب اما نامتعارف ایرانی می باشد که از موضوعات مختلف استفاده کرده و خود را بر سر زبان ها می اندازد تا کمی به چشم بیاد!!

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- ریحانه پارسا بازیگر سابق سینمای ایران می باشد که دیگه مدتهاست از ایران رفته و در ترکیه به سر میبره اما چجوری؟ به سختی و ناجور ترین حالات! ریحانه خانوم که تو این عرصه داشت به اوج خوبی میرسید حالا تنها تو اینستاگرامش فعاله و ظاهرا شرایط مالی چندان خوبی هم نداره!

ریحانه پارسا تو صفحه شخصی خود با انتشار تصاویری نه چندان جالب تونست به تقریبا 3 میلیون دنبال کننده برسه اما چیزی که برای همه سواله اینه که چرا هر چند وقت یکبار به طور کلی فاز عوض میکنه و پکیج پکیج عکس های مختلف وارد اینستاش میکنه! جدیدا هم فاز ریحانه خانوم عکس هایی عمیق و سیس عقابی گرفته هستش که با کپشن هایی فلسفه ای به اشتراک میزاره!

در ادامه عکس جدید خانوم بازیگر سابق رو مشاهده می کنید که انگار تنها خواسته سنجاق سر ها و تتو هاش رو به رخ بکشه!

Untitled

وقت ریحانه یهویی وطن پرست میشه!

اما ریحانه پارسا به تازگی تصاویری دیگر هم منتشر کرد که در رابطه با زندگی اش در ایران و روز خروج و فرودگاه و ... گفته و عکس گذاشته! در ادامه ابتدا متنی که وی در کپشن نوشت را مشهده می کنید و بعد موضوعی جالب که باید گفته شود و نظر بسیاری از کاربران بود!

این روز ها عجیب و زیاد به وطنم فکر می کنم

به جایی که دورانِ سخت و غیر قابل هضمِ آخرش و تنش ها و وحشت هایی که به جونم از توبیخ ها و کنترل های بی جا و دخالتِ انواعِ نهاد های امنیتی روی جز به جزِ زندگی من،،باعث شده سیستم دفاعیِ من بخش عظیمی از خاطرات شو پاک کنه…

به این دور افتادن خودم از همه تعلقات بیست و چند ساله ام به یکباره از ترس های عجیب و تنهایی زجر آور زیر فشار های بزرگ تر از روحم در روز های آخرم،فرار رو به قرار ترجیح دادنم…

و اما،آخرین دقایق وداع ام با همه چیز و همه کس در وطنم که تنها توو راهِ فرودگاه با خودم مرور می کردم و با هر متر دور شدنم از شهرم سعی می کردم دیگه به پشتِ سر نگاه نکنم…

ا(این روز ها ایران رو نگاه می کنم، درد دارد…فریاد دارد…)

هر چقدر به خودم فرصتِ نگاهِ به فردا رو بدم باز با اخبارِ و تصاویر دلخراش میشکنم و رو تمامِ ابعادِ مغزی و جسمیِ من تاثیر میذاره…

کی حالِ ما خوب می شود؟نمی دانم…

reyhaneparsaj_1652727350_3

reyhaneparsaj_1652727350_5

reyhaneparsaj_1652727350_6

ریحانه هرچی خط قرمزه زیر پا گذاشت...

اما سوالی که اینجا وجود داره و خیلی از کاربران بهش اشاره کردن این بود که مگه کسی این بازیگر رو به زور و اجبار راهیه ترکیه کرده! چرا که ریحانه پارسا خط قرمز هارو به شدت رد کرده بود و خودش، خودش رو تو این راه انداخت! در صورتی که میتونست مثل خیلی از بازیگران جوان و جذابی که تو سینما و تلویزیون فعالیت دارند بمونه و به فعالیت هنری خودش ادامه بده.

حالا شاید بگین نهههه اینجا بهش دست درازی کردن و اذیتش کردن! اما اگه از زندگی ریحانه پارسا تو این مدتی که رفته ترکیه نگاهی بی اندازید متوجه خواهید شد که چندان فعالیت جالب و خاصی نداشته و تنها تو فکر این بوده چجوری ازین شاخه به اون شاخه بپره، اون هم چه شاخه هایی! پوشان مختاری و فعالیت تو مجله مدلینگ فیک و...!

reyhaneparsaj_1650151497_2

روابط ناجور خانم بازیگر که تمومی هم نداره!

ریحانه پارسا در خارج از کشور با افراد زیادی در ارتباط بود و خب اگه بخوایم خودمونو گول نزنیم باید بگیم که هممون میدونیم قطعا با همشونم رابطه جنسی داشته و دست آخر هم میاد میگه مقصر مادر پدرم بودن که زندگی منو خراب کردن!

در صورت که خیلی از دختران هستند که این شرایط براشون پیش میاد و تو وضعیت بدی هم به سر میبرن اما راه دیگه ای رو پیش میرن و این دلیلی قانع کننده برای کار های زشتی که ریحانه خانوم تا به حال کرده نیست.

ریحانه پارسا هنوز هم دست بردار نیست و هر چند روز یکبار پسری رو به عنوان عشق معرفی میکنه. چند روز پیش هم که در کنار مردی سن بالا با عنوان شوگرددی قدم میزد! در ادامه عشق جدید خانوم خانوما رو مشاهده می کنید که احتمالا ایشونم تنها چند وقت مهمون دل ریحانه پارسا هست! حالا این بازی عشق و عاشقی و تعویض آدما تا کی ادامه داره خدا داند.

divanebycassowary_1642239217

ریحانه خانوم تو ترکیه مدل شد!

ریحانه پارسا چهره جذابی دارد و همین جذاب بودن باعث شده بود وارد عرصه بازیگری شود. چندی پیش لیلا بوشهری بازیگر قدیمی درباره نحوه ورود ریحانه به عرصه بازیگری گفته بود: ریحانه در یک کافه گارسون بود و از طرف یکی از دوستانش به کارگردان سریال پدر پیشنهاد می شود و چون بازیگر اصلی این نقش در آخرین روزها از حضور در این سریال انصراف داده بود کارگردان به ناچار از ریحانه پارسا که گویا علاقه مند به بازیگری هم بود و چهره زیبایی هم داشت برای ایفای نقش لیلا استفاده کرد.

درواقع خوشگل و جذاب بود ریحانه خانوم حالا در ترکیه هم به کارش آمده و خانوم پارسا به تازگی در یک مجله فشن که به ادعای خودشان نخستین مجله فشن فارسی است به عنوان مدل حاضر شده و عکسش روی صفحه اصلی این مجله چاپ شده است.

inanaz_hamedani_1643497738

reyhaneparsaj_1647292654

Untitled

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی