|

خانواده جذاب "ایرج طهماسب" تو کانادا؛ آقای مجری چه زن و زندگی خارجکی داره!

ایرج طهماسب که این روزها با برنامه مهمونی دیده میشه تصویری همراه با دخترش منتشر کرد که ظاهری اونور آبی داشت.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ایرج طهماسب مجری و بازیگر باحال و دوست داشتنی ایرانی می باشد. اما خب قطعا میدونین که ایرج خان یه کارگردان قوی در حوزه برنامه های عروسک دار نیز هست چرا که اول با کلاه قرمزی عمری دل مخاطب رو بُرد و عاشق خودش کرد و حالا هم با برنامه جدید مهمونی!

ایرج طهماسب بیشتر ساکن کانادا می باشد چرا که رفت و آمد زیادی بین کانادا و ایران دارد اما تنها عید به عید برای ساخت برنامه کلاه قرمزی به ایرانی میومد که خب دیگه خودتون حساب کنید چرا گفتیم بیشتر ساکن کانادا می باشند! البته که آقای مجری اقامت اونجارو دارند و شهروند حساب میشن و کل خانواده شان نیز در کانادا زندگی می کنند. اما امسال شاهد یه برنامه باحال به اسم مهمونی بو.دیم که البته مثل کلاه قرمزی تو صدا و سیما نشون داده نشد و مختص نمایش خانگی شد اما چیزی که مهمه اینه که ایراج خان طهماسب چقدر در ساخت یک شخصیت عروسکی قوی هستن که به سرعت دو کاراکتر بچه و پشه مثل قند تو دل مخاطب آب شدن و محبوبیتی عالی بدست اوردن! احتمالا شما هم اگه از بینندگان مهمونی نبوده باشید ویدیو های زیادی ازشون تو اینستاگرام مشاهده کردید و تا حدی آشناییت دارید.

اما از مهمونی که بگذریم و برسیم به خانواده ایرج طهماسب باید بگیم که تا به تصاویر زیادی از دختران و همسر آقای مجری منتشر شده که خب قطعا بی حجاب هستن و گاهی هم سوژه ای به دست کاربران میشن. اما در مجموع ایرج طهماسب از هنرمندان بی حاشیه و بسیار محبوبی می باشد که سالهاست در این عرصه فعالیت دارد. در ادامه تصویری از وی همراه با دخترش مشاهده می کنید.

iraj-tahmasb-and-his-daughter-3

ایرج خان طهماسب دو دختر به نام های گلناز و یاسمن دارد که ساکن کانادا هستند

chibepooshamcom_1635786961_1

همسر ایرج طهماسب کیست؟ نیکول کیدمن؟!

ایرج طهماسب در سال ۱۳۶۲ با مرجان مدرسی ازدواج کرد، مرجان مدرسی با نام اصلی معصومه مدرسی قوامی فارغ التحصیل معماری و گرافیک و نقاشی است تا سال ۱۳۹۲، بیش از ۴۰ نمایشگاه گروهی و انفرادی داشته است. وی که در زمینه آبرنگ از راهنماییهای مرحوم سید جمال الدین خرمی نژاد بهره برده، سالهاست بخشی از وقت خود را به آموزش هنر خصوصا نقاشی آبرنگ اختصاص داده است.

خیلی از کاربران با دیدن این تصویر از همسر ایرج طهماسب گفتند ابتدا فکر کردن نیکول کیدمنه چرا که شباهت زیادی داره!

18

بیوگرافی جالب ایرج طهماسب

ایرج طهماسب متولد 30 اردیبهشت 1338 در تهران ، مجری و کارگردان است. فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه تهران می باشد که از 25 سالگی فعالیت اش را شروع کرد حالا دو فرزند دارد و به آقای مجری معروف است.

در یک خانواده پرجمعیت با 8 خواهر و برادر در خیابان عباسی بزرگ شد اما اصالتا اهل جهرم فارس می باشد و برادر بزرگترش ناصر طهماسب هم دوبلور است.

آقای مجری عروسک گردان شهر موش ها

از تئاتر دانشجویی بازیگری را تجریه کرد تا اینکه سال 1363 وقتی 25 ساله بود بعنوان عروسک گردان وارد مجموعه شهر موش ها بکارگردانی مرضیه برومند شد.

186299169_521762349190882_5960147052856468564_n

ایرج طهماسب و همسرش
ایرج طهماسب و همسرش

شهرت با کلاه قرمزی

شهرت آقای طهماسب از سال 1373 وقتی 35 ساله بود بعنوان نویسنده، بازیگر و کارگردان با فیلم سینمایی کلاه قرمزی و پسرخاله شروع شد.

زندگی در کانادا 

ایرج طهماسب دائم بین ایران و کانادا در رفت و آمد است ، او بعد از هر پروژه ای که در ایران می سازد بار و بنه را می بندد و به کانادا می رود. دفتری در این کشور دارد و کارهایی را که در ایران و کانادا انجام می دهد از همان جا هندل می کند.

نویسندگی و نقاشی

از بچگی علاقه به نوشتن داشتم و از سیزده و چهارده سالگی می نوشتم و تاکنون 10 کتاب دارم که کتاب آرام در سایه آخرین اثر من در سال 96 می باشد. با نوشتن آرامش پیدا می کنم و با نقاشی هم خیلی آرامش می گیریم ، نقاشی هم می کنم مرا آرام میکند و برایم لذت بخش است.

شعر سرایی

در شعر هم چیزهایی مزخرف دارم ، هم چیزهای جالب ، همه چیز هست هم قدیمی گفتم ، مثنوی گفتم ، رباعی گفتم هم شعر نو. چیزهای مختلفی گفتم که ببینم بلد هستم اینها را بگویم ؟! نسل جدید هم که همه خواننده شعر نو هستند

65086305_217644699206303_5513959787120076894_n

زوج هنری

از جوایزش می توان به کاندید بهترین فیلمنامه از چهارمین جشن خانه سینما برای فیلم عینک دودی در سال 1378 اشاره کرد. او با حمید جبلی و فاطمه معتمدآریا از معروف ترین زوج های هنری هستند که در چند سال اخیر با ساخت سریال کلاه قرمزی همکاری های موفقی باهم داشتند.

از 12 سالگی با جبلی

از 12 سالگی با حمید جبلی تا به امروز با هم بودیم از وقتی که که برای فیلمبرداری تراولینگ نداشتیم و کسی در فرغون می نشست و دوربین به دست می گرفت.

ایرج+طهماسب

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی