|

واکنشی یهویی و دندون شکن از "آرام جعفری"؛ خانوم بازیگر پرحاشیه زد همرو ترکوند!

آرام جعفری بازیگر ایرانی که به تازگی دچار کسالت شد و در همین راستا حواشی و شایعاتی برایش ساخته شد اما و در استوری های جدیدش جواب همرو داد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- آرام جعفری بازیگر جوان و معروف ایرانی می باشد که شاید اسمش کمتر به گوش بخورد اما اونقدر ها هم بی حاشیه نیست! مدتی پیش جنجالی درباره ازدواج دوم آرام جعفری بود که با وجود اینکه ویدیوش تو مجازی منتشر شده بود و خانم بازیگر دست تو دست با مردی به نام افشین وطن خواه بود اما این ویدیو را سکانسی از فیلم خطاب کرد و زد زیر همه چی!

حاشیه دیگر اینکه آرام جعفری از خانومای بازیگری می باشد که چندان حجاب خوبی ندارد. مدتی پیش هم آرام جعفری برای خودکشی زهره فکور صبور گفته بود منم زود میام پیشت و همین جمله حالا بعد از چند ماه کاربران رو نگران کرد چرا که ظاهرا وی دچار افت قند شدید شده بود و راهی بیمارستان شد. همین شد که در فضای مجازی این رو به اون ربط بدن و شایعاتی از مسمویت و خودکشی این بازیگر منتشر کنند.

آرام جعفری نیز به تازگی با انتشار استوری که در ادامه مشاهده می کنید این موضوع را شایعه خواند و توضیحات کامل را داد. ناراحتی و مشکلات هنرمندان همانند بسیاری از مردم معمولی شاید زیاد باشد و حتی برای مشکلی راهی بیمارستان شوند اما اینکه برخی از پیج ها و سایت ها به سرعت اخبار و شایعات ساخته پرداخته ذهن خودشونو منتشر میکنند چندان جالب نیست!

Untitled

Untitled

Untitled

بیوگرافی آرام جعفری

آرام جعفری در بیست و دومین روز از بهمن ماه سال 1359 در تهران متولد شد، او فرزند دوم یک خانواده چهار نفره است و یک برادر بزرگتر به نام آرمین دارد، گرچه متولد تهران است ولی اصالتا تبریزی میباشد. پدر آرام مدیر کل اداره اقتصاد بودند و در سال 1376 فوت کردند. آرام جعفری مدرک لیسانس خود را در رشته گرافیک دریافت کرده و همچنین او فارغ التحصیل رشته نقاشی در دانشکده سوره است.

آرام جعفری سفیر پیشگیری از اعتیاد و فعال حمایت از حقوق حیوانات نیز میباشد، او همچنین یک گربه خانگی به نام پیشو دارد. او بـه گفته خودش بـه بیزینس بسیار علاقه مند اسـت. همین طور او نقاشی را هم بسیار دوست دارد اما فرصت پرداختن بـه این هنر را مدت زیادی اسـت کـه پیدا نکرده اسـت.

همسر سابق آرام جعفری که بود؟

آرام جعفری در سال 1394 ازدواج کرده بود و صاحب فرزندی هم نشده بود و در این چند سال به دور از حواشی در کنار همسرش زندگی می کرد. همسر آرام جعفری کمتر در مقابل دوربین قرار می گرفت و تنها در مراسم رسمی مانند جشنواره فجر می توانستیم او را در کنار خانم بازیگر ببینیم.

196059565_198669462261796_8197955680956490891_n

ورود آرام جعفری به دنیای بازیگری

او زمانی که تنها 16 سال سن داشت با بازی در یک نمایش تئاتر برای اولین بار وارد عرصه بازیگری شد، آرام جعفری دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده و به کارهای سیروس مقدم بسیار علاقه مند است. او با مجموعه تلویزیونی خارج از حصار برای اولین بار جلوی دوربین رفت و پس از آن در مجموعه های میگی نه نگاه کن، زیر آسمان شهر و دختران به ایفای نقش پرداخت. سریال دنیای گمشده به کارگردانی امین امانی آخرین کار آرام جعفری در تلویزیون است که سال ۱۳۹۸ به روی آنتن شبکه دو رفت.

148231497_271266961093284_8491625774316964459_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی