خوشگذرانی رویایی مریم مومن تو جایی که دلو آب میکنه!

مریم مومن بازیگر سریال تلویزیونی بانوی عمارت در تعطیلات جذاب عیدانه به سر میبره که ظاهرا به لوکیشنی رویایی هم رفته!

لینک کوتاه کپی شد
2

مریم مومن بازیگر دهه هفتادی و خوش چهره سینما و تلویزیون که البته بیشتر او را با بازی اش در سریال پربیننده "بانوی عمارت" نقش فخرالزمان به یاد دارند و از همین سریال هم دیده و معروف شد. ناگفته نماند مریم مومن در حال حاضر سریالی نوروزی به نام "دردسرهای شیرین" هم در حال پخش دارد.

به گزارش«شایانیوز» مریم مومن پس از دیده شدن در این سریال خیلی زیاد مورد استقبال و تحسین مخاطبین قرار گرفت اما بعد از آن دیگر در کاری که به این خوبی قوی باشد و تو چشم، دیده نشد! مریم مومن از بازیگران خوش پوش و خوشگلی می باشد که البته در استایل و پوشش شیطونی های خود را هم دارد و گاهی حاشیه دار نیز می شود. مریم مومن از کودکان طلاق بود که به گفته خودش یک شبه بزرگ شد و حامی مادرش بود و روزهای سختی را گذرانده اما حالا خانم بازیگر به یکی از چهره های معروف تبدیل شده که طرفداران زیادی دارد. 

مریم مومن فعالت خوبی در صفحه اینستاگرام خود با بیش از 125 هزار دنبال کننده دارد و به تازگی هم در حین سفرهای عیدانه اش تصاویری منتشر کرد که یکیش برای حضورش در هتل قصر بسطام بوده و تبلیغی برای این مجموعه هم شد. در ادامه تصویری که پیج هتل از خانم بازیگر پست کرد و کپشنی جذاب نوشت را مشاهده می کنید.

277112395_176550694696859_8685575213479652786_n

مریم مومن تو بهار بابانوئل میشه!

اما از دیگر عکس های زیبای این بازیگر جوان که استوری کرد تصاویری بود که با تیپ زمستانه و ضخیمش در برف و بوران گرفته بود. ظاهرا مریم مومن سفر را در منطقه ای بسیار برفی انتخاب کرده که واقعا خوشگلی خاصی هم داشت!

مریم مومن در عکس اولش شبیه به بابانوئل شده و نظرات کاربران همیشه در صحنه ای که از موی باز وی انتقاد داشتد. 

277083522_1382573495514732_7616240139085070275_n

این روزا با توجه به اینکه خیلی از خانومای بازیگر عاشق فیلترهای اینستایی هستن و ظاهرا اعتیاد هم پیدا کردن به این فیلتری پلنگ کننده، سلفی های خود را با این افکت ها میگیرن. مریم مومن هم از غافله عقب نمانده و بعضی اوقات شیطنت هایی دارد.

مریم مومن همانند بسیاری از بازیگران که قطعا در فضای مجازی کم و بیش دیده اید چندان به حجاب اعتقادی ندارد و از حواشی هم میتوان به همین موارد استایل نامتعارف اشاره کرد. اما خب از این ها که بگذریم در ادامه عکس های جدید مریم مومن را مشاهده می کنید که به تازگی گذاشته است.

276983864_515416036622937_2274653236733284149_n

نظر جالب مریم مومن درباره زن دوم شدن!

 مریم مومن با قد 177 بلند ترین بازیگر زن ایرانی شناخته شده است. 

این بازیگر جوان مدتی پیش در یک مصاحبه حضوری اظهار نظر جالبی درباره دلایلی که خانم ها مجبور می شوند زن دوم یک مرد یا نفر دوم یک رابطه شوند نیز دارد.

بیوگرافی مریم مومن

مریم مومن فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد که اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه با تئاتر ادامه داد و در بانوی عمارت به شهرت عجیبی رسید.

مریم مومن چندی پیش به مناسبت روز تولدش تصاویری ژورنالی از خود منتشر کرد که برای کاربران و مخاطبانش بسیار جذاب و دیدنی بود. مریم مومن در ششم مرداد ماه وارد 23 سالگی شد. در ادامه تصویری هم از تولد خانم بازیگر مشاهده می کنید که این استایل آنقدر ها به تولد نمیاد اما از انجایی که وی عشقِ تفاوت هستند آن را انتخاب نموده است.

دختر تورک

مریم مومن بعنوان تنها فرزند خانواده در شهر مشگین شهر اردبیل در محله قروه درویش به دنیا آمد و حالا می گوید با افتخار تورک زبان هستم. شیطونی و بازیگوشی دوران کودکی اش آنقدر زیاد بود که پدرش او را (اوغلوم) پسرم صدا می زد.

کار دندانپزشکی در سن پایین

خانم مومن از سوم راهنمایی بخاطر طلاق پدر و مادرش برای اینکه روی پا خود بایستد بعنوان دستیار کنار دنداپزشک کار کرد و مدتی هم اینترنتی مشغول بکار بود.

عاشق اسب و لواشک

به سوارکاری علاقه دارد و برای سریال بانوی عمارت یاد گرفت از کودکی عاشق اسب یونیکورن (تک شاخ) است و اتاقش پر از عکس های این اسب رویایی است.

و از بچگی علاقه زیادی به لواشک و آلوچه خشک دارد و به گفته خود معتاد ایناست.

ازدواج

مریم مومن هنوز بصورت رسمی ازدواج نکرده اما خودش تایید کرده است در یک رابطه عاشقانه ای قرار داد و دلش برای طرف که اسم اولش (س) هست قنج می رود !

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی