|

ژِن خوب "آقای بازیگر" با همسر نازش چه دختر شاخی تحویل داد؛ از شما بعیده!

به تازگی تصاویری از همسر و دختر دانیال حکیمی منتشر شد که نشان داد آقای بازیگر نه تنها در قید و بند حجاب نیستن بلکه خیلی هم قرتی و داف بودند!

لینک کوتاه کپی شد
1

دانیال حکیمی بازیگر با سابقه و معروف ایرانی می باشد که البته در چند سال اخیر حضورش در سینما و تلویزیون کمرنگ شده اما بازی او را در سریال های پلیسی و یا نقش های مثبت به یاد داریم.

به گزارش«شایانیوز» دانیال حکیمی به واسطه خود نیز دختر و پسرش یعنی دایانا و دانا حکیمی را هم وارد تلویزیون کرد که البته آنقدر ها شناخته نشدند در صورتی که دایانا به خوبی میتوانست از بازیگران مطرح و خوشگل سینما بشود اما نشد!

دانیال حکیمی با خانمی به نام زیبا هاشم زاده ازدواج کرد. این زوج از اونجایی که ظاهرا ژن خوشگلی داشتند هم خودشون و هم بچهاشون چهره های جذابی دارن. به تازگی تصاوری از آقای بازیگر به همراه هسرش منتشر شده که در ادامه مشاهده می کنید.

bazigaran.30nama_1641816137

بیوگرافی دانیال حکیمی

دانیال حکیمی متولد 31 فروردین 1342 در شاهرود سمنان ، بازیگر تئاتر و سینماست.

تحصیلکرده دیپلم رشته اقتصاد می باشد که در جوانی مدتی کونگ فو کار می کرد سپس وارد نمایش رادیویی شد و حالا خانوادگی در عرصه هنر حضور دارند.

hakimidanial-photokade-3

اصرا دختر آقای بازیگر به داف شدن!

اما آقای ازیگر جدا از بحث زیبایی در خانواده اش دختری دهه هفتادی دارد که در پیج اینستاگرام تصاویری نه چندان متعارف منتشر می کند و چهره وژل لب و پیرسینگ هایی کهخ دارد مورد انتقاد کاربران نیز قرار می گیرد.

دایانا حکیمی احتمالا در جهت شاخ شدن تو اینستا وارد عم شده اما خب با توجه به اینکه پدرش هنرمندی سرشناس است و خودش هم ممکنه در اینده تو تلویزیون افای نقش کند هنوز به طور کلی حجاب سر و بدن رو کنار نگذاشته اما اگر سری به پیجش بزنید متوجه ناجور بودن ان ها خواهید شد و این از دختر هنرمندی چون دانیال حکیمی بعید بود!

dayana_hakimi_1577991179

Untitled (2)

بیوگرافی دایانا حکیمی

دایانا حکیمی در تاریخ هفتم اسفند ماه ۱۳۷۳ در شهر تهران به دنیا آمد. دایانا در سن ۱۱ سالگی با توجه به فعالیت هنری پدرش بازیگری خود را آغاز کرد و برادر او نیز در بازیگری مشغول به فعالیت است.

دایانا حکیمی در رشته کارشناسی کارگردانی در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل کرد و با توجه به علاقه اش به سینما و تلویزیون و استعداد ذاتیش او به عنوان یک بازیگر موفق در آینده نه چندان دور نقشی پررنگ در عرصه سینما و تلویزیون خواهد داشت.

dayana_hakimi_2731182409309280889_1333249949

dayana_hakimi_1637705111 dayana_hakimi_1640122041

پیشنهادات ویژه

 • فر ارسالی در

  بازیگر خوبی بود

 • ناشناس ارسالی در

  با اون قیافه چه اعتماد به نفسی هم داره ژست هم میگیره فکر میکنه خیلی خوشگله ای ی

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا بیکارین به همه کار دارین به شما چه ربطی داره چرا انقدر تو زندگیشون دخالت میکنین اصلا چی بدست میارین وقتی فضولی میکنین باشه فهمیدیم شما خوب بقیه بد

 • ناشناس ارسالی در

  سطل زباله های ایرانی کروم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی