|

عکس ساده و خونگی "مریم معصومی" اما با حالتی تحریک کننده!

مریم معصومی با انتشار تصویری ساده و بی آرایش از خود و متنی بلند بالا اینستاگرامش را به روز رسانی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

مریم معصومی بازیگر جذاب و نام آشنای ایرانی است که با ایفای نقش در سریال پربیننده «سه دنگ سه دنگ» به شهرت رسید. مریم معصومی گهگاهی با انتشار عکس های نا متعارف و حجاب نیمه باعث حواشی و سوژه می شود.

به گزارش«شایانیوز» مریم معصومی بازیگر آرام و دوست داشتنی است که در سریال ها معمولا چهره و شخصیتی ساده دارد اما در فضای مجازی اینطور نیست. این بازیگر جوان در کل دارای چهره ای زیبا است اما خود نیز گاهی دوس دارد به چهره ای پلنگی تبدیل شود به همین دلیل با استفاده از فیلتر اینستایی تصاویری به دور از واقعیتش منتشر می کند.

مریم معصومی اما اینبار تصویری ساده و خونگی از خود منتشر کرد که اتفاقا با نظرات خوب کاربران هم همراه بود.

مریم معصومی

معصومی در کپشن پستش نوشت:

سلام به روی ماهتون،اینم یه عکس ساده خونگی برای شما،

راستی..استوریای دیروز همش جذاب بود و جوابارو کامل خوندم و در کل همه چی دوباره پنجاه پنجاه برام موند

کلا سخته تصمیم گیری در این مواقع ولی در کل فعلا وضعیت همینه، منکه توو این مدت یا خونه بودم یا نهایت دفتر مرصام.. راستی اینروزا اتاق مرصام در دست طراحی داخلی میگذره.. اکه دوست داشتید براتون از مراحلش عکسو فیلم بذارم...، از اخرین سریالی که کار کردم بعدش یه سینمایی کار کردم و دیگه کار نکردم، چون ترسناک بود بخاطر پیک اسمشو نیار.. امروزم خونه موندم کارای عقب افتادمو انجام بدم.. شمام بگید چیکارا میکنید برنامتون چیه این هفته اینده...

مریم دوستون داره اینو هیچ وقت فراموش نکنید حتی شماا دوست عزیز که کارت قضاوته الکیه..

مریم معصومی

بیوگرافی مریم معصومی

مریم معصومی متولد 24 اسفند 1365 در اصفهان، بازیگر است. مریم معصومی فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی است، این بازیگر جوان دو تا خواهر و دوتا برادر دارد پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است. مریم معصومی برادر بزرگ تر خیلی صمیمی است و مشوق او در کارهایش است.

مریم معصومی

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    این افراد باید دست طالبان بيفتند

  • میکی ارسالی در

    چه گیری به بازیگرامیدن انگارخودشون چجوری هستن بخداهمه لباس مدل اروپایی میپوشن فقط یه نیم سانت روسری میندازن کف سرشون بقیه موهاهم که همه پیداست

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی