پوششی "عجیب و دیده نشده" از مهناز افشار؛ اینارو تو اینستاش رو نمیکنه!

mahnaz afshar shayanews

مهناز افشار خیلی ریز از کشور رفت و مهاجرت کرد اما حالا تصاویری از او منتشر میشه آن روی خانم بازیگر رو نشون میده!

لینک کوتاه کپی شد
32

مهناز افشار بازیگر سینما که چه عرض کنم خیلی وقت است که تنها بازیگر اینستاگرام است. افشار از هنرمندان معروف و خفن ایرانی بود که با مهاجرت ظاهرا استعداد خود را در خانه نگه داشته!

به گزارش «شایانیوز» مهناز افشار همسر سابق یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین (معاون مطبوعاتی دولت دهم) می باشد که تا چند روز پیش هم به اتهام اختلاس در زندان بود اما به تازگی تبرئه و آزاد شد. مهناز افشار خیلی وقته که تنها هنرش شده عکاسی از خودش و انتشار تصاویر جور واجور در اینستاگرام! اما تا به حال عکسی که لباس ناجور داشته باشه دیده نشده جز یکی دو مورد که اونم خودش پخش نکرد و ظاهرا توسط عکاس و یا دوستانش منتشر شد.

در ادامه یکی از همین عکس ها رو با تیپی که مهناز خانم تا به حال در پیجش نزاشته مشاهده می کنید.

persian_art_news_1637818448

اما اونطوری که ما از خانم بازیگر شنیده بودیم مهریه ای باورنکردنی و هنگفت داشته و از پسر آقای سیاستمدار دریافت کرده و جدا شده است. 

مهناز و یاسین دختری به نام لیانا رامین دارند که به گفته افشار بخاطر دخترش به آلمان برای زندگی رفته و مجبور به این انتخاب شده است. اما این بازیگر زن به تازگی استوری منتشر کرد که ظاهرا لیانا با پدرش که به تازگی از زندان درامده تماس تصویری گرفته اند و مهناز افشار هم جملاتی زیبا برای دختر و همسر سابق نوشت!

مهناز افشار در اینستاگرامش ابراز دلتنگی های زیادی می کند و معلوم است که زندگی در خارج هم خواسته قلبی اش نبوده اما دلیل اصلی مهاجرتش چه بوده هنوز دقیق گفته نشده.

Untitled

عکس-مهناز-افشار-و-دخترش

از این ها که بگذریم مهناز افشار بازیگر زن جنجالی می گوید وقتی که در ایران بوده فقط جلوی دوربین حجاب داشتم و در مهمانی ها و مکان های خصوصی که مردم نمی دیدند بدون حجاب بودم و همیشه از روی اجبار حجاب داشتم.

این صحبت های مهناز افشار در حالی مطرح می شود که وقتی در ایران بود می گفت که حجاب باور قلبی من است و خودم دلم می خواهد که حجاب داشته باشم و این یعنی آن روزها نقش بازی می کرده و در حال فریب افکار عمومی بوده است.

این خانم اولین نفری نیست که از میان سلبریتی ها جلو روی مردم خودشونو موجه نشون میدن و پشت دوربین و در پارتی های شبانه جوری دیگر هستند.

mahnaz_afshar_1620457065

mahnaz_afshar_1626526176

 mahnaz_afshar_1612468875

mahnaz_afshar_1623829146

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی