|

تیپ صورتی و کوتاه "نفیسه روشن" لب دریا؛ چه لاوی میترکونه برای شوهر جان!

نفیسه روشن بازیگر جوان و پرحاشیه ایرانی است که در اربعین عاشق شد حالا هم برای آقای شوهر استوری عشقولانه منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد
6

نفیسه روشن بازیگر معروف و پرحاشیه ایرانی می باشد که مثل خیلی از بازیگران دوست داره هر چند روز یکبار با یه چیزی سر زبونا بیفته اما متاسفانه هنوز مثل بهاره خانم رهنما خبره نشده و با موضوعاتی ناجور خودشو مورد تمسخر کاربران فضای مجازی قرار میده.

به گزارش«شایانیوز» نفیسه روشن دو سه هفته پیش با انتشار تصویری از دست کبود شده خود متنی مبهم درباره خشونت علیه زنان نوشت که خیلی ها تصور کردند عشق جدیدش کتکش زده اما بعدا خودش با عصبانیت گفت جریان دزدی بوده و از قضاوت کننده ها شکایت میکنه! البته وقتی شخص معروفی در پیج 3 میلیونی بدون فکر قبلی حرف هایی میزند باید هم مورد قضاوت کاربران و رسانه ها قرار بگیرد چون یا نباید میگفت و یا باید با توضیحات بیشتری استوری میزاشت.

از این ها که بگذریم نفیسه خانم پست و استوری های زیادی از خود به خصوص گشت و گذار هایش منتشر میکند. وی به تازگی هم عکسی از خود با کاپشنی کوتاه لب دریا پست کرد. از عکس های خانم بازیگر مشخص است که علاقه زیادی هم به تیپ های رنگ و وا رنگ دارد!

نفیسه روشن

عشق و عاشقی ناتمام نفیسه خانوم

اما استوری جالب نفیسه روشن بیشتر توجه کاربران را به خود جلب کرد. خانم خانما که در راه کربلا عاشق شده بودند و همانند بهاره خانم حاجی دار شدند، از همسر جدیدشون رونمایی نکردند تا اینکه به تازگی دست گل نرگسی همراه با دست مردانه استوری کرد و متنی عشقولانه هم نوشت.

ناگفته نماند احتمال میره که عروس خانم با آقای شوهر جدید هم به این سفر رفته باشه!

نفیسه روشن

نفیسه روشن

بیوگرافی نفیسه روشن:

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده وی موفق به اخذ مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی شده است. پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش بود و برادرش هم‌اکنون مهندس پرواز می‌باشد.

نفیسه روشن

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    خوشا بحالتون خودتون فقط طعم زندگی میچشین و زندگی میکنید ما بی پول ها هم فقط میبینیم

  • حسین ارسالی در

    زندگی خصوصی مردم به شما چه ربطی داره.....جهان سومی بدبخت

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی