|

فاز دپِ "شقایق دهقان" بعد از رفتن آقاشون؛ چقدر پشمالویی که تنش بهش میاد!

شقایق دهقان بازیگر بانمک ایرانی است که ظاهرا این روز ها دل غمگینی دارد و پست هایی با فاز دِپ منتشر می کند.

لینک کوتاه کپی شد
2

شقایق دهقان بازیگر مطرح و طنز ایرانی است که در سریال های مهران مدیری شناخته شد اما با بازی در سریال جذاب «ساختمان پزشکان» در نقش «خانم شیرزاد» به محبوبیتی دو چندان رسید.

به گزارش«شایانیوز» شقایق دهقان تا چند روز پیش محبوب دل کاربران بود چون بر ضد جاری سابقش بهاره رهنما صحبت هایی کرد و حرف دل مردم را زد. وی بازیگری دوست داشتنی است که به تازگی هم جسور شده و برخلاف نقش خانم شیرزاد حرف هایی جدی می زند.

از این ها که بگذریم خانم بازیگر ظاهرا این روز ها دل پری دارد و با انتشار تصاویر خودش متن هایی غمگین و یا تیکه دار می گذارد. در ادامه جدید ترین پست او را مشاهده می کنید که با نظرات خوب کاربران فضای مجازی همراه بود.

شقایق دهقان

خانم بازیگر در کپشن پستش نوشت:

ملالی نیست جز گم شدن گاه به گاه خیالی دور که مردم به آن شادمانى بى سبب مى گویند.

شقایق دهقان مدت هاست که از مهراب قاسم خانی طلاق گرفته و مجرد است. البته این خبر مثل همه اخبار طلاق هنرمندان ابتدا در قالب شایعه بود اما کم کم با پاک شدن تصاویر خانوادگی در پیج شقایق و نبود حلقه در دستش و فاز دپرسی که گرفته بود همه چیز برملا شد.

شقایق دهقان خودش نیز در برنامه فریدون جیرانی گفت دو سال و نیم است که متارکه کردم و از مهراب جدا شده ام.

او درباره ماجرای نویسندگی و آرزوی خود نیز صحبت کرد و در ادامه حرف هایش گفت: به خاطر این که نویسندگی باعث برخی مشاجره ها میان من و همسرم می شد، سعی می کردم که دیگر ننویسم.

شقایق دهقان

بیوگرافی شقای دهقان:

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 اسفندماه سال 1357 در آلمان متولد شد. پدر و مادرش شقایق دهقان برای تحصیل پدرش در زمینه مهندسی مکانیک راهی آلمان شدند و در حالی که قصد بازگشت به ایران را نداشتند دخترشان شقایق در آلمان به دنیا آمد و بعد از اتمام تحصیلات پدر آنها به ایران بازگشتند.

شقایق دهقان و خواهرش شقایق دهقان و خواهرش

این بازیگر کشورمان دو خواهر و یک برادر دارد و رابطه عاشقانه ای میان خانواده آنها برقرار است و شقایق دومین فرزند خانواده است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی