|

تغییر خفن "سمیرا حسینی" بعد خوشگلاسیون؛ خانم خانما عجب چیزی شده!

سمیرا حسینی بازیگر دیده شده اما نه چندان معروف ایرانی می باشد که با عمل بینی اش بسیار خوشگل تر و البته داف تر شد.

لینک کوتاه کپی شد
4

سمیرا حسینی بازیگر شناخته شده اما نه چندان معروف ایرانی می باشد که چند سالی می شود در قاب تلویزیون دیده نشده و کم کار شده است.

به گزارش«شایانیوز» سمیرا حسینی از دوستان نزدیک متین ستوده بازیگر ایرانی است که هر دوی آن ها تبدیل به داف های اینستاگرامی شده اند. این سمیرا خانم هیچ حاشیه ای ندارد اما تغییری که در چهره اش داد جلب توجه کرد. سمیرا حسینی همانند بسیاری از خانم های بازیگر عمل زیبایی بینی انجام داد و چیزی که جالب بود ازین رو به اون شدن چهره این بازیگر جوان است.

در ادامه تصاویر جدید او را که در اینستاگرام پست کرده مشاهده می کنید. ناگفته نمان موها سبز و تیپ اروپایی اش را هم کاربران بسیار دوست داشتند.

سمیرا حسینی

سمیرا حسینی

چهره قبل از عمل خانم بازیگر
چهره قبل از عمل خانم بازیگر

بیوگرافی سمیرا حسینی

سمیرا حسینی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 28 آبان 1363 در تهران است و حدود 36 سال سن دارد. وی در خانواده ای 6 نفره متولد و بزرگ شده است و 2 برادر و 1 خواهر دارد. وی دیپلم خود را در رشته تجربی گرفته است و فارغ التحصیل رشته تئاتر، گرایش ادبیات نمایشی در مقطع لیسانس از دانشکده هنر و معماری دانشگاه تهران می باشد.

سمیرا حسینی

ازدواج خانم خانما

تصویری از خانم حسینی و یک مرد در فضای مجازی تحت عنوان همسر ایشان منتشر شه است که صحت این خبر در دسترس نیست. در اینستاگرام هم همه تصاویرش تکی و از خودش می باشد.

سمیرا حسینی

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی